ورزشی

کشتی باعث فخر ورزش ایران شده است

سجادی: کشتی باعث افتخار ورزش ایران است

وزیر ورزش و جوانان: کشتی باعث افتخار ورزش ایران است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری patc، سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه بازسازی ورزشگاه کشتی شهید هادی گفت: جناب آقای دبیر! متشکرم. همچنین از آقای نصیرزاده (رئیس فدراسیون بدنسازی) تشکر می کنم که دبیر را تنها نگذاشتند. دیشب دیدار صمیمی این ورزشکار و رئیس جمهور بود و از صحبت های محمد بنا و سایر ورزشکارانی که با رئیس جمهور محبوب صحبت کردند استفاده کردیم. 2-3 مربی که کارهای اخلاقی مانند هدیه دادن به ورزشکاران و صحبت با رئیس انجام می دهند. من هم یادداشت کردم و روی آن نامه نوشتم تا آرزوی عزیزانم محقق شود.

وی افزود: نامه های ورزشکاران را خوانده ام؛ تحصیل، اشتغال و بیمه سه درخواستی است که در 12 نامه دیده ام، دبیر عید فطر اینجاست و 22 روز در اینجا جمع شده اند. اگر دوستان اطلاع داشته باشند الفبای کار، کیفیت کار را خواهند دانست، من اینجا تمام آرامشی را که کشتی گیران می خواهند می بینم، از آقای دبیر تشکر می کنم که به جوانان و کاری که ایران شایسته آن است، تشکر می کنم، دبیر گفت: آرزوی من این است که برنده شوم بازی های المپیک آقای وزیر، بازیکنان چوگان در مورد مدال صحبت نمی کنند، می گویند چوگان یک ورزش نیست، ما یک ورزش بزرگ رویدادها و میراث فرهنگی هستیم. هاکی یک میراث جهانی یونسکو است، نه یک مثلاً کشتی حذف می شود. از المپیک 10 سال دیگر، حالا می توانند میراث فرهنگی ما را ببرند؟

وزیر ورزش ادامه داد: در سال های دور که حاکمان نمی توانستند جامعه را اداره کنند، به آیین های قهرمانی روی آوردند که از آن یک کلمه زاده شد. جزو میراث فرهنگی ماست خداوند به ما انرژی بدهد که با همدیگر این فرهنگ را مدیریت کنیم و به صاحبش بسپاریم کشتی باعث افتخار ورزش ایران است هفته گذشته در همایشی بودم خدمت آقای ضرغامی می خواهم او به ورزشگاه آزادی و اردوی کشتی بیاید.از نظر منابع مالی خیلی زود در اردیبهشت بودجه فدراسیون تزریق می شود و به شما اطمینان می دهیم آقای دبیر مشکل مالی نخواهید داشت.آقای دبیر دیگری هم هست پروژه ای که امیدوارم ما و همکارانش بتوانیم در خدمت آن باشیم.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا