عمومی

کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان چشم انداز طرح «کانون‌ مدرسه» است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سید جلیل میرازیمی پیش از ظهر پنجشنبه در نشست اجرای طرح «مدرسه مدرسه» با ارزیابی مثبت از افزایش همکاری های تعاملی در حوزه فرهنگی، اظهار داشت: طرح «مدرسه مدرسه» نشانه یکپارچگی فرهنگی مشارکت و مشارکت است. هم افزایی بخشی جدایی ناپذیر از برنامه در نظر گرفته می شود

میرعظیمی به روند اجرای طرح «مدرسه مدرسه» اشاره کرد و افزود: فعالیت های آموزشی با استفاده از امکانات و توانمندی های آموزشی و فرهنگی، پرورش خلاقیت، آشنایی کودکان و نوجوانان، والدین و اولیاء با احداث کانون فرهنگی هنری و برای جذب و تثبیت بنیان اعضا از اهداف برنامه است.

وی با تشریح روند اجرای طرح کانون مدرسه و مخاطبان آن گفت: این طرح سه ساله از دی ماه امسال آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده با حضور دانش آموزان دختر و پسر در مدارس دولتی از دوم تا ششم ادامه خواهد داشت. بر اساس فرهنگ پروژه، مربیان مراکز اردو از این مزیت بهره مند خواهند شد.

میرعظیمی تنوع فعالیت های کانون و امکان مشارکت دانش آموزان در این طرح را یادآور شد و با اشاره به تخفیف های ثبت نام در این مجموعه، افزود: افزایش یکپارچگی، افزایش سطح همکاری در مجموعه های فرهنگی و تشویق تولیدکنندگان آینده ایران اسلامی، افزایش همکاری و مشارکت در مجموعه های فرهنگی و هنری و همچنین تشویق و ترغیب آینده سازان ایران اسلامی. نتایج این پروژه می باشد.

وی کشف و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان را آینده ای روشن برای کانون و مدارس برای اجرای برنامه ها دانست و گفت: کانون به عنوان یک شریک آموزشی برای کمک به نظام آموزشی کشور سخت تلاش می کند. .

میرعظیمی با بیان اینکه حیات طیبه و تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ضمن تولید نسلی مؤمن، متخصص و پرانرژی، هدف نهایی متولیان عرصه فرهنگی است و این فرهنگی و حرکت آموزشی می تواند به تحقق این امر کمک کند.

اولین گام اجرای طرح مدرسه در چهار مرکز مرکزی در شهرهای رشت، کوچصفهان، صومعه سرا، ماسال، لاهیجان، رودسر، لنگرود، بندر انزلی است که گام اول آموزش و پرورش ناحیه و شهرستان با حمایت های مختلف است. ادارات و ناحیه یک و دو آموزش و پرورش رشت.

دکمه بازگشت به بالا