حوادث و رویدادها

کشف قریب به ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در بزرگراه آزادگان تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف و ضبط 99 کیلوگرم و 210 گرم تریاک از توزیع کنندگان مواد مخدر توسط پلیس در عملیاتی خبر داد.

به گزارش patc، سرهنگ ضرغام آذین در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت ها و گزارش های متعدد مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یک قاچاقچی سابقه دار مواد مخدر در تهران، تیم عملیات ویژه بازگشایی و مامور پلیس آگاهی موضوع در دست بررسی و در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اقدامات پلیسی گفت: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی با افراد مورد هدف مشخص شد متهم یک محموله مواد مخدر از استان های جنوبی کشور تهیه کرده و قصد استفاده از دو خودرو پژو پارس و پژو را داشته است. 405 آن را به تهران که خودروها در حال حرکت هستند تحویل داد.

آجین ادامه داد: در این رابطه بلافاصله ماموران ویژه با مقامات قضایی جهت اخذ مجوز بهره برداری هماهنگ و جهت دستگیری متهم و ورود به شمارش معکوس به محور ترافیکی مذکور اعزام شدند. پس از چند ساعت گشت زنی و رصد هدفمند خودروهای مذکور در محور ترافیکی تهران، سرانجام ماموران مشخص کردند که خودروی حامل سه متهم در بزرگراه آزادگان تهران در حال تردد بوده و به طرز ماهرانه ای برابر قانون این افراد متوقف شدند. اصل غافلگیری، بلافاصله دستگیر شوید.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به خودروی متوقف شده گفت: پلیس پس از توقیف خودرو و انجام تحقیقات بیشتر، 99 کیلوگرم و 210 گرم تریاک از داخل خودرو کشف کرد. آنها ثبت کردند که متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل شدند و به جرم خود اعتراف کردند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس کلانشهر، وی در گفت و گو با تشکیل پرونده سه متهم دستگیر شده گفت: این افراد پس از انجام تحقیقات تکمیلی تحویل دادسرا شدند و با تکمیل پرونده، سیر مراحل قانونی را طی می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا