حوادث و رویدادها

کشف ۲ محموله کالای قاچاق در بازار تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف دو محموله کالای قاچاق به ارزش بیش از 10 میلیارد در بازار تهران خبر داد.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی در گفت وگو با patc وی هنگام صحبت از وظایف اخیر پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: پلیس امنیت اقتصادی دو محموله کالای قاچاق در پایتخت را با ارزش کلی بیش از 10 میلیارد ریال شناسایی و ضبط کرد.

وی از اولین پرونده کشف حدود 20 هزار دستگاه آشپزخانه خبر داد و گفت: روز گذشته پلیس امنیت اقتصادی یک دستگاه وانت نیسان حامل کالای قاچاق را در منطقه بازار سیداسماعیل کشف و رهگیری کرد و 19 هزار مورد کشف و ضبط شد. 984 قطعه ظروف آشپزخانه خارجی بدون بارنامه و مجوز گمرک کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ارزش املاک کشف شده را بیش از 3 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: یک نفر نیز در این رابطه دستگیر و به همراه کالای قاچاق تحویل پلیس امنیت اقتصادی شد.

ولی پور گودرزی همچنین از کشف یک دسته 7 میلیارد تکه پارچه قاچاق در خیابان مرووی و منطقه جنوبی بازار تهران خبر داد و اظهار داشت که بزرگان برای بررسی موضوع به آدرس عمومی فرستاده شدند 202 مورد قاچاق کشف و ضبط شده است پارچه ای به مساحت 12120 متر.

وی ادعا کرد که ارزش کالاهای کشف شده بیش از 7 میلیارد ریال است و اظهار داشت از آنجا که برای تعیین هویت صاحب کالا با مقامات قضایی هماهنگی نکرده است ، کلیه کالاهای کشف شده تحویل پلیس امنیت اقتصادی و سپس به سازمان جمع آوری و فروش املاک تهران. تحقیقات برای یافتن دارندگان این پارچه ها نیز در جریان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا