حوادث و رویدادها

کلاهبرداری پسر مو طلایی از زنان جوان

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که ادعا کرد شهروند کشورهای اروپایی و آمریکایی است در تلاش برای فریب زنان و دختران جوان خبر داد.

سرهنگ جلیل مقوفائی در مصاحبه با patc گفت: “مدتی پیش ، مراکز پلیس در 134 شهر غربی چندین مورد از مشکلات مشابه را دریافت کردند. آنها فریب خوردند.”

وی در مورد تاکتیک ها و تاکتیک های مورد استفاده در این پرونده گفت: “به گفته فرد مظنون ، چون موهایش بلوند روشن بود و انگلیسی بلد بود ، ادعا کرد که یک فرد خارجی است که در آمریکا یا دیگر کشورهای اروپایی زندگی می کند. سفیر ملی و با نفوذ بستگان نزدیک موزه. »او از طریق شرکت در سمینارها و کنفرانس ها با زنان دوست شد. سپس قول داد که ازدواج کند و در خارج از کشور بماند ، اعتماد آنها را جلب کند و به خانه های این زنان برود. اما پس از مدتی ، پس از اطلاع از محل اشیا valu با ارزش ، در زمان مناسب ، طلا ، تلفن های همراه و اشیای قیمتی به سرقت رفت و مقتول فرار کرد.

صندوق اوقاف با بیان اینکه این فرد در آخرین اقدام مجرمانه خود هنگام تلاش برای سرقت از اتومبیل زن جوانی در یکی از شهرک های غربی تهران دستگیر شد ، گفت: آنها وی را به کلانتری بردند و در طی آن اعتراف کرد. . جرم.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این فرد قبلاً توسط پلیس دستگیر شده بود ، گفت: متأسفانه به دلیل ناکافی بودن مدارک و مستندات از زندان آزاد شد اما این بار علیه وی پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا فرستاده شد دفتر برای تحقیقات بیشتر. ”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا