عمومی

کلیدواژه‌های تازه سرمایه‌گذاران مصی علی‌نژاد چیست؟

موس علی هفته گذشته در برنامه گفتگوی تامرون هال مجری معروف سیاهپوست آمریکایی شرکت کرد و این بار سعی کرد افکار عمومی آمریکا را به گونه ای دیگر معکوس کند، به خصوص پایگاه رای گیری دولت دموکرات بایدن که زنان است. سیاه و لاتین آمریکایی ها با جمهوری اسلامی مخالفت کردند و تجزیه و تهاجم نظامی علیه ایران را مشروع کردند. با توجه به اینکه دولت ایالات متحده در قرن گذشته هرگز بدون اقناع افکار عمومی هیچ گونه حمله خرابکارانه یا نظامی به کشور دیگری را برنامه ریزی نکرده است، درک روش های تبلیغاتی وی در این برنامه تلویزیونی که برای فعالان بسیار مهم است، بسیار مهم است. رسانه و دیپلماسی مردم در ایران کمک می کنند.

ایسناپلاس-احسان محدیان: مصاحبه موشی علینژاد را باید با دقت خواند و تحلیل کرد تا بازی رسانه ای ضد ایرانی در غرب و آمریکا را درک کرد. به لطف ظهور سیاه‌پوستان، زنان، لاتین تبارها و سایر اقلیت‌ها، حزب دموکرات حمایت پایگاه رأی‌دهی خود را به دست آورده و حمایت عملیاتی خود را از ناآرامی‌های خشونت‌آمیز در ایران توجیه می‌کند که می‌تواند با تداوم شیوه‌های فعلی تضعیف شده در داخل کشور تحت تأثیر قرار گیرد. ، علی نژاد را در برنامه ای با حضور زنان لاتین تبار و سیاه پوست به نمایش گذاشت.

کلیدواژه های سرمایه گذاران جدید در مسیح علینژاد چیست؟

مقایسه حادثه ایران با ماجرای جورج فلوید

او در این نمایش سعی می‌کند با نمادسازی وقایع ایران، افکار عمومی را به شیوه‌ای مشابه آنچه برای جورج فلوید سیاه‌پوست رخ داد (در حالی که زمینه و روند دو رویداد کاملاً متفاوت است) به او جلب کند. این کار از آن جهت حائز اهمیت است که نظام جمهوری اسلامی همواره بر سرکوب سیاه پوستان و زنان آمریکایی به عنوان یک تاکتیک تبلیغاتی تاکید کرده است که دولت بایدن اکنون از آن برای خنثی کردن خود جمهوری اسلامی استفاده می کند.

فراموش نکنیم که بایدن صراحتاً از لزوم آزادی ایران صحبت کرده است و ارین جاد در این مصاحبه سعی دارد حمله و برچیدن ایران را برای مخاطبی که از جنگ های مکرر دولت های مختلف ایالات متحده در مناطق مختلف غرب آسیا به تنگ آمده است، مشروعیت بخشد.

کلیدواژه های سرمایه گذاران جدید در مسیح علینژاد چیست؟

شهادت دروغ سابقه دارد

این رویه ظلم و فریب افکار عمومی غرب با سوء استفاده از زنان سابقه ای در گذشته دارد. در 10 اکتبر 1991، دختری که تنها با نام کوچکش نیره شناخته می شود، در برابر اعضای گروه حقوق بشر کنگره آمریکا شهادت دروغ داد و در شهادت احساسی خود مدعی شد که شاهد بوده سربازان عراقی نوزاد را از اتاق بیرون آورده اند. ماشین جوجه کشی. کویت، آنها بیمارستانی در کویت را تخلیه کردند، دستگاه جوجه کشی را خارج کردند و نوزاد را رها کردند تا بمیرد. این شهادت نادرست افکار غربی را خشمگین کرده و بازپس گیری کویت از ارتش عراق را مشروعیت بخشیده است. در سال 1992 فاش شد که نام خانوادگی او نایره الصباح، دختر سعود الصباح سفیر کویت در ایالات متحده است. علاوه بر این، فاش شد که شهادت او بخشی از یک کمپین روابط عمومی برای دولت کویت توسط شرکت روابط عمومی ایالات متحده Hill & Knowlton برای شهروندان برای کویت آزاد بود. پس از این، شهادت الصباح نمونه کلاسیک تبلیغات جنایی مدرن به شمار می رود.

تکرار تجربه فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی؛ آرزوی آرینا جاد

حالا علی نژاد این بازی خطرناک دیپلماسی عمومی را جور دیگری انجام می دهد. به زبان بدن و جملات علی نژاد دقت کنید. کلیدواژه هایی که برای ایجاد خشم و نفرت علیه ایران و دولت آن به کار می رود، البته نتیجه این خشم و توجیه افکار عمومی جهان، مشروعیت بخشیدن به حملات نظامی به ایران با احیای غیر برجام است. او ناآرامی در ایران را به فروریختن دیوار برلین تشبیه کرد که نشانه این است که غرب در نهایت ایران را هدف قرار داده است. این یعنی تکرار تجربه فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، تکه تکه شدن ایران، واقعیتی که اکنون بیش از هر زمان دیگری مشهود است. او در جایی دیگر از کلمه کلیدی علیه آپارتاید جنسیتی در جمهوری اسلامی استفاده کرد که مخاطبان غربی را به یاد حکومت نژادپرست آفریقای جنوبی انداخت. دولت کنونی اسرائیل که علیه فلسطینی ها سرکوبگر و وحشی است، شایسته این نام است، اما آلنژاد از کلمه کلیدی علیه ایران با دل طبیعت استفاده می کند.

کلیدواژه های سرمایه گذاران جدید در مسیح علینژاد چیست؟

کلیدواژه های سرمایه گذاران جدید در مسیح علینژاد چیست؟

حجاب اجباری مثل دیوار برلین است!

برخی از جملات او را برای درک بهتر این پروژه ضد ایرانی مرور می کنیم:

– مهسا امینی را بکش چون موهایش را دوست دارد. برای یک مو، خدای من برای یک مو!

– دولت همه چیز را به مردم می گوید و مردم خودشان تصمیم می گیرند

– مردم می خواهند به تفکیک جنسیتی پایان دهند

حجاب اجباری مثل دیوار برلین است! اگر موفق شویم و این دیوار را خراب کنیم، خامنه‌ای و رژیمش دیگر وجود نخواهد داشت.

فقط تصور کنید که خود علی نژاد به این نتیجه رسیده است که چنین جملات و کلمات کلیدی را بیان کند، چکیده ها و گزیده هایی از روزها و ساعت ها تلاش، تحقیق و تفکر سازمان های اطلاعاتی و اتاق های فکر آمریکا و اروپا را بازگو می کند که با درک این موضوع متوجه می شویم. ما می‌توانیم برای مدیریت صحیح این جنبش خرابکارانه که ایران را به بهانه دفاع از حقوق زنان و مستضعفان در هم می‌پاشند، برنامه‌ریزی کنیم.

برخورد با علی نژاد مستلزم استفاده موثر از رسانه ها و شبکه های اجتماعی است

البته او می خواهد با حمله به نیروهای نظامی و انتظامی هزینه جدی گرفتن اراذل و اوباشی که به امنیت ایران حمله می کنند را افزایش دهد و به حمله به پلیس مشروعیت بخشد. اما او و سایر حامیان شورش های خیابانی نباید فرصتی برای تحقق رویاهای شیطانی خود داشته باشند. علی نژاد نه زلنسکی است نه گورباچف ​​و نه نلسون ماندلا. او در نهایت همان سرنوشتی را خواهد داشت که فاطمه زرین طاهره قره العین قاجاریه که برای ترویج بابیت، بهاییت، بی بندوباری و رابطه جنسی آزاد انجام داد، این تلاش سرنوشتی خواهد داشت و اجرا نمی شود. در سال 1286 هجری قمری عزیزخان فرمانده سپاه ناصرالدین شاه آن را با خود حمل نکرد. موسی علینژاد قره العین در عصر شبکه های اجتماعی با نیاز به اطلاعات و استفاده موثر از رسانه ها و شبکه های اجتماعی و همچنین اقدامات اطلاعاتی و انتظامی برای خود و حامیانش برای شناسایی و دستگیری حامیان آشوبگر خود در خیابان ها مواجه است. . هر لحظه تاخیر در این عرصه برای آینده ایران عزیز زیانبار است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا