عمومی

گردش نخبگان در مسئولیت های مدیریتی امری طبیعی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علی رئوفی شامگاه دوشنبه در آیین تجلیل و معارفه مدیر دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان و همچنین گرامیداشت هفته بسچی به بند ۲۷ قانون حراست اشاره کرد. : مسئولیت اعتماد است، اگر مسئولیت های خود را به خوبی انجام دهید، نه تنها هنگام واگذاری مسئولیت ها به دیگران احساس ناراحتی نمی کنید، بلکه می توانید با خیالی آسوده مسئولیت ها را به دیگران بسپارید.

وی همچنین با اشاره به مضمون حدیث امام حسین «حوائج الناس به ما النعمه الله» افزود: کارها توزیع می شود و این چرخه مدیریت طبیعی است.

نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان هرمزگان همچنین به برخی شایعات در فضای مجازی و محافل سیاسی مبنی بر انتصاب افراد مختلف در پست های مدیریتی اشاره کرد و گفت: طبیعتاً در دولت سیزدهم برخی استانداران، مناطق و مدیران تغییر خواهند کرد. اما فضای مجازی پر از نام های دروغین است، هر چه جلوتر برویم و افراد بیشتری منصوب شوند، مردم بیشتر متوجه اشتباهات خود می شوند.

رئوفی ادامه داد: لازمه ما از فعالان سیاسی و فضای مجازی، دریافت اطلاعات از منابع موثق است، زیرا این شایعات آبروی برخی افراد را در فضای مجازی برده و به هیچ وجه با دین و معارف اسلامی ناسازگار است.

وی همچنین از محمد احمدی مدیرکل سابق دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان و حبیب بها سرپرست جدید دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان تقدیر کرد. اجرای دری یکی از افراد توانمند است. ، قدرت دین و صداقت.

گفتنی است، علی لئوفی معاون استاندار هرمزگان، رضا مدرس معاون استاندار هرمزگان و استانداری هرمزگان با محمد گلستانی نژاد مدیرکل روابط عمومی و جمعی از استانداران دیدار و گفتگو کردند. ضمن تقدیر از زحمات محمد احمدی مدیر سابق دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان، حبیب بهادری به عنوان هرمزگان معرفی و سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان معرفی شد. .

دکمه بازگشت به بالا