عمومی

گروه‌های جهادی شهرستان دیر تجلیل شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، یونس 👉👏👏 وی دوشنبه شب در مراسم بزرگداشت این گروه جهادی در شهرستان دایر گفت: ملت ایران در دوران دفاع مقدس با دستان خالی دستاوردهای بسیاری را در مقابل دشمن به دست آورده است.

فرماندار دیرالزور از هرگونه جنگ می گوید غنائمی وی افزود: یکی از غنیمت های جنگی همین روحیه و فرهنگ جهادی است که در همه عرصه ها قابل استفاده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر هزاران گروه جهادی در کشور فعال هستند و نقش مهمی در کشور دارند.

جهاد شهر دیل به رسمیت شناخته شد

باربری گفت: شهر دایر به کمک جهادگران باسکی نیاز دارد و مشکلات زیادی در حوزه های مختلف دارد.

وی با بیان اینکه اکثر کادر درمانی روحیه جهادی داشتند، گفت: در بحث بیمارستان و رفع مشکلات همه به ویژه خیرین و مدیران جهادگر باید کمک کنند.

فرماندار آهو تاکید کرد: از 12 تا 25 خرداد ماه تیم بهداشت و درمان قرارگاه امام رضا (ع)ه) آنها در تخصص های مختلف در چشم پزشکی، قلب، دندانپزشکی و غیره در Dyer تخصص دارند و تمامی جراحی های مورد نیاز را بدون هیچ هزینه ای انجام می دهند.

وی افزود: اخیرا با راه اندازی بیمارستان صحرایی روستای الی شمالی 1500 خدمت رایگان به مردم ارائه شده است.

👉👏👏 وی گفت: گروه های جهادی در حوزه های مختلف از جمله عمران و ساختمان، بهداشت و درمان و رفع نیازهای مردم با تهیه معیشت کمک کرده اند.

جهاد شهر دیل به رسمیت شناخته شد

وی با بیان اینکه بدون کمک مردم مشکل حل نمی شود، گفت: جهادگران با روحیه جهادی بسیاری از مشکلات روستاها و مناطق فقیرنشین را حل کرده اند.

فرماندار شهرستان دایر گفت: از ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 11 هزار و 500 بسته نشیمن با همکاری خیران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارگان ها و ادارات مختلف بین اقشار محروم جامعه توزیع شده است.

جهاد شهر دیل به رسمیت شناخته شد

مسئول سپاه شهدا (ه) شهرستان دایر گفت: هدف از تشکیل بسیج سازندگی کمک به قشر نیازمند جامعه است، از این رو دولت کمک های خوبی در شهرستان دایر شده است.

سرهنگ ایرج سلیمانی افزود: ساخت، تعمیر و بازسازی مسکن مددجویان هیئت امداد و بهزیستی، حضور در استان های سیل زده و زلزله زده کشور، فعالیت های جهادی در ایام کرونا از جمله فعالیت های این سازمان است. گروه های جهادی. شهر.”

وی ادامه داد: فلسفه گروه جهادی فراتر از مسئولیت، مردم سالاری و کمک به مردم است.

جهاد شهر دیل به رسمیت شناخته شد

در پایان این مراسم از گروه جهادی شهرستان دایر تجلیل شد.

دکمه بازگشت به بالا