ورزشی

یقین پیدا کردیم اسکوچیچ نباید بماند/ کی‌روش اصلا مورد تایید نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبر بد این است که متاسفانه در حال از دست دادن زمان هستیم.» با این حال به نتیجه ای رسیده ایم که طی یکی دو روز آینده از طریق فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

وی با تاکید بر عدم حضور دارگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر خاطرنشان کرد: کمیته فنی صلاحیت آقای اسکوچیچ را تایید نکرد. تاکنون فدراسیون فوتبال ما را به بررسی پرونده حضور اسکورسیچ معرفی نکرده و هویت او را تایید نکرده ایم.

کاسامپل در مورد انتخاب جانشین اسکوچیچ هشدار داد: ما گزینه های داخلی و خارجی خود را ارائه کرده ایم و هیچ نام پیشنهادی را تایید نمی کنم زیرا به نتیجه نهایی نرسیده ایم. او اعلام کرد ما آنها را فراهم کرده ایم.

وی با اشاره به عدم حضور میرشاد مجدی در جلسه امروز خاطرنشان کرد: امروز با آقایان مجدی، استیلی و مرتضی محصص صحبت کردیم. همه اعضای کمیته فنی در مورد این تصمیم اظهار نظر کردند.

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره احتمال حضور کارلوس کی روش گفت: بگذارید کنار بگذارم، تنها چیزی که می توانم بگویم این است که کمیته فنی تحت هیچ شرایطی او را تایید نمی کند.

کارسنپول در ادامه با بیان اینکه زمان کافی برای بررسی ایده سرمربی جدید برای موفقیت در جام جهانی 2022 وجود نداشت، ادامه داد: این تصمیمی بود که گرفته شده بود و بحث و مشورت زیادی در مورد آن صورت گرفت. آی تی. اکثریت قریب به اتفاق کمیته فنی با ماندن آقای اسکوچیچ مخالفت کردند. ما 5 نفر بودیم و با سه نفر چت تصویری داشتیم.

وی در خصوص تغییرات نسبت به روزهای قبل که گفت فرصتی برای تغییر اسکوچیچ وجود ندارد، گفت: من از ابتدا گفته بودم که با وجود اسکوچیچ مخالف بودم و الان هم مخالفم اما چون ما بعد از با اتلاف وقت، با اعضای کمیته مشورت کردیم. ما به این نتیجه رسیدیم چون دلایل را شناسایی کرده ام. در جلسه امروز من متقاعد شدم که اسکورچیچ نباید بماند.

وی در مورد میزان خسارت مالی که قصد دارد اسکورچیچ را جبران کند، گفت: از مسائل مالی اطلاعی ندارم. این ربطی به ما ندارد.

در مورد دخالت سازمان های دولتی در اخراج اسکوچیچ، کاسامپل تصریح کرد که هیچ دخالتی در کار نبوده است. ما در جلسه سه ساعته امروز خود بدون فشار این تصمیم را گرفتیم. شاید آقایان تصمیم بگیرند که شخص دیگری را ببرند، اما ما تصمیم گرفتیم اسکوچیچ را ترک کنیم. نمی توانم بگویم که انتخاب نهایی ما داخلی است یا خارجی. این اتفاق خوبی است که فدراسیون تصمیم ما را اعلام کرد.

دکمه بازگشت به بالا