استان ها

۱۰ کیلومتر شبکه برق در سقز احداث می‌شود

patc/ کردستان مسئول توزیع نیروی برق شهرستان سچز گفت: امسال بیش از 10 کیلومتر شبکه لوله کشی کم فشار در مناطق شهری و روستایی این شهرستان برای استفاده متقاضیان جدید احداث می شود.

عبدالله ابراهیمی روز دوشنبه در گفت وگو با patc، اظهار کرد: تامین انرژی متقاضیان و مشترکین جدید به عنوان بخشی از ارتقای قابلیت اطمینان شبکه، رضایت شهروندان را نیز افزایش می دهد.

وی افزود: در این راستا پیش بینی می شود امسال بیش از 10 کیلومتر شبکه جدید بین متقاضیان از اقشار مختلف شهری و روستایی در شهرستان با ردیف اعتباری بیش از 21 میلیارد ریال احداث شود.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه احداث این میزان شبکه فشار ضعیف با کابل های خودپایدار 500 کاربر جدید به برق سقز اضافه می کند، افزود: این شبکه بیش از 5 کیلومتر در محدوده شهری در 2 بخش مسکونی و تجاری است. و 5 کیلومتر مربوط به روستا و بخش خانگی شهرستان خواهد بود.

وی یادآور شد: پیش بینی می شود در طول اجرای این طرح حدود 300 تیر برق جدید و 300 چراغ خیابان در مناطق شهری و روستایی نصب شود.

رئیس توزیع نیروی برق شهرستان سچز با اشاره به اینکه در سال گذشته 8 کیلومتر کابل خودنگهدار برای متقاضیان در 2 بخش مسکونی و تجاری شهر سچز احداث شد، گفت: بیش از 21 میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد. اجرای این پروژه.

ابراهیمی ادامه داد: با توجه به ساخت و سازهای جدید و توسعه محیط شهری و روستایی، احداث و توسعه شبکه برق برای متقاضیان جدید ضروری است که این امر مستلزم برنامه ریزی صحیح، انجام کارها در کوتاه ترین زمان ممکن و جلب رضایتمندی است. کاربران قدرتمند. Sax.”

سگز با بیش از 226 هزار نفر جمعیت دومین شهر پرجمعیت استان کردستان است و در 190 کیلومتری شمال مرکز استان سنندج قرار دارد.

دکمه بازگشت به بالا