ورزشی

۱۵ هزار نفر در تیم‌های پایه پرسولیس حاضر شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس به نقل از خبرگزاری مایر، ماوسون خلیلی درباره فعالیت خود در سمت ریاست آکادمی گفت: 16 تیرماه سال گذشته این مسئولیت به من محول شد.این اتفاق پس از تماس تلفنی رخ داد. و جلسه ای با مدیر باشگاه در آن زمان.من هم همین کار را می کنم رو به جلو من افتخار می کنم که بازیکن و مدیر پرسپولیس هستم تا بتوانم برای پرسپولیس کارهایی انجام دهم، هرچند با در نظر گرفتن شروع کنید دیر شده، ما سخت کار کرده ایم.

او برای یک بازی تیم پایه پایان فصل حضور دارد فینال وی که چند روز گذشته در باشگاه درباره این فعالیت صحبت می کرد، ادامه داد: وقتی مسئولیت را قبول کردم، در عمل سرمربی چهار تیم دسته بندی انتخاب شد.از طرفی مشکل اصلی این است که تیم های دیگر ماه ها فعال هستند رو به جلو آنها شروع کرده اند و تقریبا همه بازیکنان به دنبال فرصت هایی برای جذب هستند. بقیه بازیکنان باتجربه قرارداد دارند و ما باید تست بدهیم و آنهایی که تجربه کمتری دارند. بلافاصله برنامه استعدادیابی را آماده کردیم که در آن نزدیک به 15000 نفر در 4 گروه سنی شرکت کردند. کار سختی است، به خصوص که بسیاری از شرکت کنندگان هوادارانی هستند که در مورد فوتبال جدی نیستند. سرانجام چند بازیکن دسته بندی ما از هم جدا شدیم که می دانستیم بسیاری از آنها به مراحل نیاز دارند اولین پرورش و برای این سطح از مسابقات آماده می شود.همین عوامل در مورد کار مربی نیز صدق می کند مقداری دسته بندی ها سخت تر می شوند، اما تأثیر کار آنها در نیم فصل دوم آشکار می شود زیرا زمان می برد. مردم از نظر فنی و فیزیکی نزدیک به استاندارد.دلایل نمرات ضعیف مقداری دسته و در شروع کنید این کار است.هر چند در تمرین خیلی دیرتر از همه تیم ها هستیم شروع کنید ما آن را انجام دادیم.

مدیرعامل آکادمی فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: با وجود این شرایط برای سه رده سنی خارج از تهران اردو داریم.در این مدت اتفاقات خوبی افتاد.اگرچه زمان زیادی نداریم، اما به خوبی سازماندهی شده ایم مقداری پرونده پرسپولیس جدید است.مشکل اصلی این است و ما هستیم واقعا ما با یک آکادمی فوتبال واقعی روبرو نیستیم.همه اینها رو به جلو بدین ترتیب عادت زنانه دنبال کن، نه؟ فقط چهار تیم پایه وجود دارد که با ساده ترین مسائل لجستیکی دست و پنجه نرم می کنند. باید حرکت در این مسیر را آغاز کنیم.ابتدا فعالیت های تیم پایه باید غیرعادی باشد بار از هر جهتی می آید.از طریق تلاش و شخصیت سالن ورزش رو به جلو هر یک چیز مشکلات لجستیکی تیم حل شد. خوابگاه 15 شخصی قرار است بتوانیم مقداری استعداد را حفظ کنید پرونده پزشکی برای بازیکنان جمع آوری می شود. هر تیم بدنسازی به آن فکر می کند، ما یک دکتر داریم. توابعی مانند GPS در دسته اصلی استفاده می شود.برای هر فعالیت دسته بندی ما هر هفته رویدادهایی داریم.ما همچنین رابطه خوبی با تیم اصلی برقرار کرده ایم عدد بسیاری از بازیکنان وعده تمرین با تیم اصلی را با یک تیم درجه یک لیگ برتر تجربه کرده اند. البته طبیعی است که در رقابت شدیدی که تهران می خواهد به آنها نیاز داشته باشیم و باید برگردند.با همکاری کادر فنی و مدیریتی تیم خونه به خونه توانستیم مقداری از امکانات تیم میزبان نهایت استفاده را ببرید.

محسن خلیلی در مورد ارزیابی خود از عملکرد تیم پایه پرسپولیس تصریح می کند: بازیکنان هستند قدرت آنها نیستند.تا بتوان حداقل به امتیازات، نتایج و ارزیابی های مورد انتظار دست یافت وقتی دو سه سال این مورد نیاز است. البته امیدها در این مدت قهرمان نیم فصل اول بودند و حفظ نکردن جایگاهشان کمی بدشانسی بود.البته با ادامه برنامه شروع کنید سال آینده، آنها می توانند مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ باشند ملت برنامه خواهیم داشت.وجود داشته باشد رده های مربیان نیز باید بازیکنان جدیدی را آماده کنند که برای آنها کمی زمان می برد.در تیم های جوانان، 90 درصد افراد، سال اولین این دسته بندی بله و به این دلیل از نظر فیزیک و قدرت، وضعیت ضعیف تری نسبت به حریف خود دارند، اما به تدریج عملکرد بهتری دارند.

وی در مورد فصل پیش رو افزود: آقای درویش دارد محافظت او یک کار بزرگ انجام داد.امید است که این را در نظر بگیرید محافظت و توجه داشته باشید که تیم پایه پرسپولیس در اسرع وقت برای فصل پیش رو دست به کار خواهد شد شروع کنید کند کردن رو به جلو بازیکنان را از طریق تیم های دیگر جذب کنید و افراد مورد نیاز خود را به خدمت بگیرید. این خیلی مهم است. فکر می کنم با توجه به شرایط خوب و منظمی که در سال گذشته ایجاد کردیم، عدد بازیکنان بیشتری علاقه مند به حضور در پرسپولیس هستند.

دکمه بازگشت به بالا