عمومی

۳۰۰۰ هکتار از مراتع تنگستان در اختیار دامداران قرار گرفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد لطفی یکشنبه شب در حاشیه مراسم روز درختکاری در این روستا حضور داشت. گلنگون اطلاعیه: امسال به همت منابع طبیعی شهرستان از طریق اجرای طرح ممیزی 1000 هکتار مرتع روستا جستجوی داغ این روستا از شمال به جنوب 2000 هکتار وسعت دارد گلنگوناین مزارع در اختیار 25 دامدار روستا هستند جستجوی داغ شمال و جنوب و هفت دامدار در روستا گلنگون قرار داده شده است.

وی ضمن تبریک روز پاسدار، روز درختکاری و اعیاد شعبانیه افزود: اگر روز پاسدار در تقویم جمهوری اسلامی ایران گنجانده شده است، پاسداری از ایثار و فداکاری پاسداران عزیز در این اربعین اندی در طول این سال ها همه ما قدردان این عملیات های موثر و بزرگ بوده ایم. خداوند رحمت کند، همه ما با پیروی از روحیه حفاظتی که دموکراسی ناب و خدمت است، بیش از هر زمان دیگری بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

فرماندار تنگستان بر اهمیت و ضرورت حفظ محیط زیست تاکید کرد و افزود: باید از امروز شروع کنیم و در سال آینده که پایان سال است فرهنگ درختکاری خوبی را در شهرستان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه در حوزه بهداشت محیط، درختکاری یکی از موضوعات مهم است، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این رویداد بزرگ، کاشت درخت در شهرها باید سریعتر و با کیفیت تر باشد.

لطفی گفت: باید از همه ظرفیت های روستایی مانند دهیاری ها و شوراها برای تبیین موضوع مهم درختکاری استفاده شود تا مردم بیش از پیش به این کار روی بیاورند.

دکمه بازگشت به بالا