عمومی

۳۳ دستگاه آمبولانس در محورهای منتهی به مرز تمرچین مستقر شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علیرضا کریمی در گفتگو با خبرنگاران آنلاین از تداوم خدمات اورژانسی به زائران در مرزها خبر داد تمرین وی افزود: دو دستگاه آمبولانس یکی در ورودی شهر پیرانشهر و دیگری در داخل پایانه مرزی. آره مخصوص زائران اربعین حسینی است.

وی به استقرار بالگرد اورژانس ۱۱۵ برای پشتیبانی از تیم عملیات در مرز اشاره کرد تمرینگفت: این بالگرد به دلیل نبود شرایط استقرار در ارومیه مستقر شده و در کمتر از نیم ساعت می تواند به مرز صفر برسد.

کریمی درباره روند ادامه خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی گفت: 500 نفر با مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی در آذربایجان غربی به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی می کنند.

وی گفت: 200 نفر از نیروهای حوادث و فوریت های پزشکی سراسر استان در گذرگاه مرزی و مسیر تردد داشتند تمرین مستقر هستند، افزود: 300 نفر نیز به عنوان پشتیبان تیم عملیات در محورهای اصلی استان و پایگاه های جاده ای فعال هستند.

رئیس دفاع مرزی و فوریت های پزشکی تمرین وی خاطرنشان کرد: روزانه بیش از 300 نفر به پایانه مرزی مراجعه می کنند تمرین ارائه خدمات اورژانسی و بهداشتی.

وی همچنین گفت: اورژانس در عراق حضور مستقیم ندارد اما با همکاری جمعیت هلال احمر استان تعدادی از پزشکان متخصص خدمات لازم را به زائران حسینی خارج از کشور ارائه کرده اند.

دکمه بازگشت به بالا