حوادث و رویدادها

۳ پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا به عنوان نقاهتگاه

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران با اشاره به اینکه تهران 28 پایگاه مدیریت بحران را برای واکسیناسیون کرونا فراهم می کند ، گفت: واکسیناسیون انجام شده به این تعداد اضافه می شود.

به گزارش patc ، رضا کرمی محمدی گفت: سال گذشته سه پایگاه بحرانی برای ستاد مقابله با ویروس کرونا برای توانبخشی بیماران کرونایی در نظر گرفته شد ، اما تنها در موج دوم شیوع ویروس کرونا ، برخی از این پایگاه ها تخریب شد. استفاده شده.

وی افزود: این پایگاه ها هنوز متعلق به ستاد کرونا است.

وی در پاسخ به این پرسش که چند داوطلب خانه با دوام و ایمن در مرکز واکسیناسیون کار می کنند ، گفت: بیش از 100000 داوطلب خانه دوام اعلام کرده اند که آماده ارائه خدمات به سازمان های مدیریت بحران در مرکز واکسیناسیون هستند. اسامی داوطلبان ستاد کرونا و فرمانداری تهران. البته طبق گزارشات تنها برخی از این داوطلبان فعال هستند.

به گزارش شهر ، وقتی کرمی محمدی به این س answeredال پاسخ داد ، آیا از امکانات و تجهیزات پایگاه بحران برای شرایط بحرانی برای منقضی شدن آن استفاده نمی شود؟ وی توضیح داد: اکثر وسایل پایه را نمی توان در میان مدت پوشید ، سایر تجهیزات مانند ماسک و چادر نیز دائماً محاسبه می شوند و هنگام فرسوده یا منقضی می شوند. به طور کلی ، تجهیزات پایگاه مدیریت بحران مطابق بودجه و برنامه تفصیلی اختصاص یافته از سوی کمیته اسلامی تهران به طور مداوم تعمیر و به روز می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا