خانواده و جامعه

۴۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری گرگان افزوده می‌شود

patc/ گلستاین مدیر روابط عمومی شهر گرگان با اعلام اضافه شدن ۴۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری گرگان گفت: با اضافه شدن این تعداد اتوبوس، ناوگان حمل و نقل شهری گرگان عملا نوسازی می شود.

آرش فولادیان امشب در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه شهر در تعطیلات و گذراندن اوقات فراغت با خانواده است، استقبال ناوگان حمل و نقل بین شهری کم است، بنابراین تنها مسیر مرکز گردشگری ناهارخوران، رفت و برگشت در ایام تعطیل است.

وی به نارضایتی برخی از شهروندان ساکن مسکن آنلاین زیتون اشاره کرد و افزود: هر روز از ساعت 6 صبح تا 21 هر 30 دقیقه یکبار خدمات رسانی به مردم ارائه می شود.

مدیر روابط عمومی شهر گرگن تاکید کرد: با پیگیری های شهردار و حمایت شورای شهر اتفاق خوبی در شهر گرگن در حال رخ دادن است که طی قرارداد 40 دستگاه اتوبوس به شهر اضافه می شود. ناوگان حمل و نقل در چند روز آینده

فولادیان با بیان اینکه اضافه شدن 40 اتوبوس به ناوگان یک اقدام بی سابقه برای گرگان است، گفت: به طور قطع ناوگان حمل و نقل شهری را نوسازی می کند.

وی با بیان اینکه از 240 میلیارد تومان اعتبار برای خرید 40 دستگاه اتوبوس استفاده شده است، گفت: از این میزان تنها 40 میلیارد تومان توسط شهر گرگان پرداخت شده است که با پیگیری شهردار گرگان حدود 80 درصد از اعتبارات انجام خواهد شد. از اعتبارات و تسهیلات دولتی تامین شود.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا