خانواده و جامعه

۴ کشته و مصدوم در واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود _ میامی

patc/سمنان مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از ۲ مصدوم و ۲ جان‌باخته در پی واژگونی پژو پارس در جاده شاهرود به میامی خبر داد.

حسین درخشان ۱۰ خردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: روز پنجشنبه، یک گزارش مردمی مبنی بر واژگونی یک پژو پارس در جاده شاهرود به میامی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC جمعیت هلال‌احمر استان سمنان اعلام شد.

وی بیان کرد: بلافاصله نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهدای میامی جمعیت هلال احمر این استان به محل اعزام شدند و پس از ارزیابی و انجام اقدامات رها سازی افراد مصدوم را به مرکز درمانی منتقل کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود: متأسفانه در این تصادف دو نفر جان خود را از دست دادند که به مراجع ذیصلاح تحویل داده شد.

وی ادامه داد: همچنین دو سرنشین دیگر این خودرو که مصدوم شده بودند به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش patc، استان سمنان دارای بالاترین نرخ واژگونی در کشور است و واژگونی عامل حدود ۷۰ درصد تصادفات رانندگی در جاده‌ای این استان پهناور را تشکیل می‌دهد.

کارشناسان پلیس راه معتقدند خستگی رانندگان به دلیل طولانی و کویری بودن محورهای ارتباطی استان و یکنواختی محورها از جمله اصلی‌ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی‌ها در محورهای پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا