فرهنگ و هنر

۶۰ هتل جدید در جزیره کیش در حال احداث است

patc/لرستان دبیرکل اتحادیه سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره کیش گفت: 60 هتل جدید در جزیره در حال ساخت است.

محسن قریب امروز در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان با اشاره به رشد ظرفیت گردشگری جزیره و سرمایه گذاری بخش خصوصی به ویژه در حوزه گردشگری، گفت: در حال حاضر بیش از 100 سرمایه گذار بزرگ در جزیره کیش فعالیت های مزه شراب را در مناطق مختلف انجام داده اند که تاثیر بسزایی در جذب گردشگر داشته است که به نوبه خود باعث توسعه و اشتغال در منطقه می شود.

وی با اشاره به وجود 50 هتل با ظرفیت 18 هزار تخت در جزیره کیش، گفت: 60 هتل جدید در جزیره در حال ساخت است که تمامی آنها توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی ساخته می شود.

دبیرکل انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره کیش در خصوص افتتاح ترمینال جدید فرودگاهی کیش گفت: با افتتاح ترمینال تا پایان امسال 6 میلیون نفر می توانند با بازدید از جزیره کیش از جزیره کیش دیدن کنند. جزیره کیش شیدو با جاذبه های گردشگری این منطقه آشنا شوید.

قریب گفت: به زودی جمعی از سرمایه گذاران جزیره کیش برای بررسی مناطق سرمایه گذاری استان از توانمندی های لرستان در حوزه های مختلف به ویژه گردشگری بازدید خواهند کرد.

محمدحسین مدیر دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استان لرستان نیز در این نشست گفت: لرستان در زمینه های مختلف به ویژه گردشگری دارای توانمندی های منحصر به فردی است و از ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی استقبال خواهد کرد و بیشترین همکاری را در تعامل خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اولویت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری لرستان به صورت مکتوب در اختیار انجمن سرمایه‌گذاران کیش قرار می‌گیرد، افزود: از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دعوت می‌کنیم تا با سفر به لرستان و آشنایی با ظرفیت‌های مختلف استان به‌ویژه در حوزه گردشگری، در استان سرمایه‌گذاری کنند. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا