عمومی

۸۰۰ کلاس درس در شهرستان گناوه برای آموزش حضوری آماده شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ضرغام مردانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با تبریک ماه مبارک رمضان گفت: همزمان با سراسر کشور مدارس شهرستان جنوا از روز یکشنبه آماده پذیرایی از دانش آموزان و شروع آموزش حضوری هستند و در مقاطع مختلف ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان.”.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه افزود: از فردا (یکشنبه 13 فروردین) آموزش حضوری در بیش از 800 کلاس درس در شهرستان گناوه آغاز می شود و مدارس این شهرستان پذیرای 19 هزار دانش آموز خواهند بود.

وی گفت: از تمامی مدیران، کادر آموزشی و پرورشی، مراقبین و کارکنان خدماتی مدارس شهرستان به دلیل تلاش بی وقفه برای آماده سازی مدارس برای ورود دانش آموزان و شروع آموزش حضوری تقدیر و تشکر می شود.

با توجه به اینکه در دوره دو ساله شیوع کووید 19 آموزش به صورت نیمه وقت و مجازی بود، طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، از فردا آموزش به صورت 100 درصدی حضوری خواهد بود. مردانی گفت.

وی گفت: شروع آموزش حضوری بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کرونا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جمله بهداشت فردی و بهداشت محیط و تهویه کلاس ها و استفاده دانش آموزان از ماسک خواهد بود. و کادر آموزشی

مدیر دفتر آموزش و پرورش شهرداری ژنو گفت: همه والدین موظفند فردا فرزندان خود را برای مدرسه آماده کنند و آموزش حضوری از دو سال بعد آغاز می شود.

وی با تقدیر از زحمات فرماندهی اسکان فرهنگیان شهرستان در ایام نوروز گفت: در تعطیلات نوروزی اعضای ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان برای پذیرایی از مهمانان جشنواره نوروزی تلاش زیادی کردند، این ستاد پذیرای مهمانان و گردشگران از سراسر کشور بوده است. حتی برخی از کشورهای اطراف.» همه این تلاش ها و زحمات را باید قدر دانست.

دکمه بازگشت به بالا