عمومی

۸۶ درصد از جمعیت استان تهران دُز اول واکسن را دریافت کرده اند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علیرضا زالی وی جمعه شب وضعیت جدید واکسیناسیون تاج در استان تهران را در جمع خبرنگاران معرفی کرد و با اشاره به اینکه این سومین هفته متوالی است که تهران شهر قرمز ندارد و بیشتر شهرها زرد هستند، خاطرنشان کرد: ملاد و بهارستان نیز جزو آبی ها هستند. شهرها. فهرست ..

زالی ضمناً شهرهای نارنجی رنگ استان نیز در 16 روز گذشته زرد شده اند نگران باشید وی گفت: در تهران 12 درصد و تعداد بیماران سرپایی در کرونا 17 درصد کاهش یافته است.

فرمانده ستاد مبارزه با کرونا استان تهران گفت: در حال حاضر وضعیت شهر تهران با ثبات است اما نیاز به اقدامات بهداشتی ویژه است.

او به خطر این شخصیت اشاره کرد گیر جهش ویروس جدید تاج حکایت از آن داشت که باید به مناطق غربی و شمال غربی ایران که ارتباط تنگاتنگی با اروپا دارند، توجه ویژه شود. آه تو با توجه به تجربه آلمان و اتریش در زمینه واکسیناسیون و عدم رعایت توافقات بهداشتی، باید بیان کنیم که عادی سازی ممکن است تجربه دردناکی برای ما باشد، بنابراین اصرار بر روش های واکسیناسیون می تواند گیر جلوگیری از موج جدید در تهران.

فرمانده ضد فرماندهی تاج پادشاهی استان تهران ادامه داد: استان تهران تا صبح امروز 18 میلیون و 480 هزار واکسن تزریق کرده است که در مجموع 10 میلیون و 200 هزار واکسن نوبت اول و 8 میلیون نفر دوز اول و دوم را دریافت کرده اند. نگران باشید در مجموع 86 درصد از جمعیت هدف در استان تهران دوز اول و 75 درصد از جمعیت دو دوز دریافت کردند. نگران باشید.

دکمه بازگشت به بالا