ورزشی

۹ دی سرفصلی جدید در تعمیق پیوند امت با آرمان‌های امام و رهبری

سیدحسن هاشمی (سید حسن هاشمی) در گفتگو با خبرنگاران گروه استانی خبرگزاری آنا از بیرجند با قدردانی از حضور اقشار مختلف مردم در مراسم بزرگداشت روز نهم، گفت: حس قوی آنها حضور با مشت بر دهان ایادی مغرور کوبید و شعله تحریک را خاموش کرد.

وی با بیان اینکه در نهم دی ماه، تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمان های امام خمینی (ره) و تجدید بیعت با خامنه ای رهبر معظم انقلاب، فصل جدیدی را گشود و تاکید کرد که این امر به قیام تبدیل شده است. خانه و خارج از کشور. ادامه مطلب)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: دشمنان ایران بدانند که مردم ایران همواره هوشیارانه از ارزش متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت می کنند.

روشن شدن راه مقاومت و بصیرت فرهنگ از مکتب سردار دلها

هاشمی با گرامیداشت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: در پرتو این مکتب سردار بزرگ و عزیز راه مقاومت و فرهنگ بصیرت روشن می شود.

وی با بیان اینکه در روزهای آتی و در ده سال هفته بصیرت و مقاومت، دانشگاه آزاد اسلامی میزبان برنامه های متنوع فرهنگی خواهد بود، از شور و نشاط مردم معزز و فرماندار بیرجند در گرامیداشت یاد و خاطره شهدای چندی پیش به میزبانی دانشگاه آزاد بیرجند یاد کرد. این حضور حماسی انقلابی اوج بصیرت انقلابی مردم و استاندار محترم بیرجند را رقم زد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند افزود: در اطلاعیه اخیر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تحول و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی به مسائل فرهنگی و معنوی و همچنین ارتقای فرهنگ و باسک توجه ویژه ای شده است. فکر.

دبیر هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی تأکید کرد: انقلاب امام خامنه‌ای همچنان در مسیری مبتکرانه قدم خواهد گذاشت.

انتهای پیام/ 4062/

دکمه بازگشت به بالا