اقتصادیبرترین های کار و کسب

آیا دستگاه اسکاج بافی درامد خوبی دارد؟

فریب فروشنده‌های دستگاه تولید اسکاج – اسکاچ را نخورید

راهبی هستم مدیر سایت تهران گردباف که به صورت تخصصی در زمینه تولید جوراب فعالیت دارد و دستی هم بر آتش تولید اسکاج داریم. دوست عزیز قرار نیست با مطالعه این چند خط نوشته‌ی، زندگی و یا کسب‌و‌کار شما متحول شود، این چند خط را می‌نویسم تا شاید جلوی ضرر چند ده میلیونی شما بگیرد.

تضمین خرید محصولات تولیدی شما فریبی بیش نیست.

شرکت فروشنده ادعا می‌کند شما بیایید دستگاه را از ما بگیرید و شروع به تولید اسکاج کنید، هر چه تولید کردید را طی قرارداد قانونی با سود کافی از شما می‌خریم.

اما دوست من اشکال کار کجاست؟

شرکت از شما می‌خرد اما بگونه ای که این وسط فقط شما ضرر خواهید کرد. اگر هم ضرر نکردید، سودی نمی‌کنید.

۱.‌ در قرارداد درج می‌شود دستگاه تولید لیوان کاغذی را حتما از آنها خریداری کنید و فرضا دستگاه را بیشتر قیمت واقعی آن به شما می‌فروشند مثلا دستگاه ۵ میلیونی را ۱۰ میلیون تومان می‌گویند.

۲. در قرار داد درج می‌شود مواد اولیه را حتما از آنها تهیه کنید و در نهایت نخ و مواد اولیه را گران‌تر می‌فروشند. فرضا نخ ۳۰ هزار تومانی را با شما ۳۵ حساب می‌کنند.

۳. اگر فرضا شما برای تست اولیه نیاز به ۱۰۰ کیلو مواد اولیه داشته باشید وادارتان می‌کنند که ۵۰۰ کیلو بخرید.

۴. در قرار داد درج می‌شود که تا پایان قرار داد هر چه تولید کرده‌اید را به آنها بفروشید و اگر خلاف این مورد انجام شود قرار داد از طرف شما لغو شده محسوب می‌شود.

۵. در قرار داد درج می‌شود که اگر (مثلا) یک هفته اسکاج تولید نکنید و اسکاج به شرکت تحویل ندهید قرار داد از طرف شما لغو شده محسوب می‌شود. اگر این وسط دستگاه تولید بشقاب کاغذی شما به هر دلیل خراب شود و چون در قرار این خرابی احتمالی ذکر نشده است شما هیچ گونه اعتراضی نمی‌توانید بکنیدو قرار داد فسخ می‌شود.

خلاصه دلتان را به این تضمین خرید خوش نکنید، این تضمین صرفا وعده‌ای است که برای فروش دستگاه آن هم به چند برابر قیمت داده می‌شود.

اگر بازار فروش دارید دستگاه بگیرید.

همانطور که مستحضر هستید سرعت تولید دستگاه اسکاج بافی واقعا بالاست  و در مقابل بازار محدودتری نسب به جوراب بافی دارد. جوراب را هر فرد در هر منطقه‌ای می‌پوشد و حداقل هر شخصی ۳ جفت جوراب در خانه دارد و هر سه چهار ماه یک بار هم یا سوراخ می‌شود و یا گم می‌شود و یا …  اما اسکاج محدود به خانه است و هر خانه‌ای یکی نیاز دارد و شاید یک عدد اسکاج برای ۳ ماه کفایت کند. اگر جوراب تولید کنید وقتی با مغازه‌ای قرار داد می‌بندید می‌توانید محصول دو الی سه روزتان را به آن مغازه بفروشید. اما اگر محصول شما اسکاج باشید اگر فروشگاهی با شما اعلام همکاری کند نهایتا محصول نصف روزتان را می‌توانید بفروشید.

خلاصه کلام: حجم تولید فوق العاده بالاست حدود ۱۵۰۰ عدد در یک شیفت و تولید هیچ کاری ندارد، بفکر بازار فروشتان باشید.

معرفی فروشنده‌های دستگاه‌های اسکاج بافی

۱.‌ اگر تهران هستید حضوری برید دوتا تولید کننده دستگاه حضور دارند.

۲. اگر مشهد هستید با شماره های نمایندگان ما تماس بگیرید دستگاه خوبی می‌توانند برای شما پیدا کنند.

۳. اگر شمال کشور هستید با شرکت ما تماس بگیرید.

به این سه نفر هم اکتفا نکنید و در سایت دیوار فروشنده‌های دستگاه‌ها را جستجو نمایید. Divar.ir

در ضمن شماره های ذگر شده بهترین‌های هر منطقه نیستند. حتما استعلام قیمت بگیرید. ما هیچ فردی را تایید و تضمین نمی‌کنیم.

کلاهبرداری و عدم دقت مشتری

خسته نباشید شما توی سایت دوتا ادرس فروشنده دستگاه اسکاج بافی رو معرفی کردید بنده پیش جفتشون رفتم و متاسفانه گول یکیشون رو خوردم به نام اقای م….. یک قرارداد سی روزه با هم بستیم که ایشون گفتند بیست روزه تحویلم میدن سفارشی و.. قیمتی که به ما فروختند خوب بود ده میلیون با سه و نیم پرس..

ولی تحویلش بعد از یک ماه و بیست روز با خون دل خوردن بنده و خانواده ام (چون پول قرض گرفته بودم) که ما داشتیم با صاحب دستگاه تا دعوا هم پیش میرفتیم که در نهایت پس از نزدیک بیست روز امروز فردا کردن روز پنجاهم از ۴ بعد ازظهر تا ۱۱ شب بالای سرشون وایستادیم تا کار رو درست کنند دستگاه رو تحویل دادند و چند روز بعد یک پرس دست دوم و استفاده شده تحویل دادند در ضمن نزدیک سه میلیون هم پول قبل از تحویل دستگاه ها ازمون گرفت و دائم تقاضای پول ازمون میکرد..

یک قطعه رو هم روی دستگاه نگذاشته بودند و خودمون نمیتونستیم دستگاه رو راه بندازیم که پس از حدود ۳ روز از تحویل دستگاه و پرس و خرید نخ و… گذشته و هر روز التماسشون میکنم که بیان نصب کنند و به فردا موکول میکنند و من هم کاری از دستم بر نمیاید

الان از ۴ خرداد تا ۲ مرداد نزدیک به دو ماه گذشته و من بیکارم قراره که ساعت ۱۱ ۱۲ امشب بیاد خونمون نصبش کنه

و این جریان خیلی به ما سخت گذشت

خواستم بگم که عاجزانه ازتون تقاضا میکنم که یا اسمشون رو از سایت پاک کنید یا بنویسید که حواستون باشه که از این کارگاه خرید نکنید که یه بنده خدای دیگه هم مثل من نشه ممنون

(و یه شرکتی توی رشت هست که کارش تولید این دستگاه هست و تحویلش چند روزس به تهران یا هرجای دیگه هم ارسال میکنه من ازش خرید نکردم ولی همش حسرت اینو میخورم که کاش از اینجا میخریدم ازونجا نمیخریدم).

دستگاه دست دوم هم کار شما را راه ‌می‌اندازد

خودتان را محدود به دستگاه‌های آکبند  نکنید، چون این دستگاه بر خلاف دستگاه‌های جوراب بافی حساسیت بسیار کمتری دارد  اگر دستگاه دست دوم تمیز هم گیرتان افتاد بگیرید، البته به شرط کار و آموزش.

کلام آخر: حجم تولید بسیار زیاد است، اگر بازاراش را دارید وارد صنعت اسکاچ بافی شوید و الا در فروش به مشکلات اساسی برخواهید خورد. اگر  سرمایه‌ی مناسبی دارید پیشنهاد ما حتما و حتما جوراب‌بافی است، چون بازاراش را دیده‌ایم و مطمئن هستیم اگر فردی عرضه کارکردن داشته باشد در صنعت موفق خواهد شد.

راهنمای صفر تا صد راه‌اندازی خط تولید اسکاچ【 آموزش راه اندازی تولید اسکاچ ظرفشویی به زبان ساده】

بخش های مختلف این مقاله  : معرفی شغل تولید اسکاچ + راهنمای انتخاب شغل خط تولید اسکاچ + آموزش راه اندازی خط تولید اسکاچ + هر آنچه بعد از راه اندازی خط تولید اسکاچ ( هک رشد ) نیاز دارید. ما تنها خط تولید اسکاچ ظرفشویی را معرفی نمی کنیم بلکه ۰ تا ۱۰۰ خط تولید اسکاچ را از خرید دستگاه ها و تجهیزات تا فروش با شما هستیم .

خط تولید اسکاچ

خرید وسایل و لوازم آشپزخانه یکی از ضروریات زندگی روزمره ماست برای مثال ما برای شست و شوی ظروف آشپزخانه از مایع ظرفشویی و اسکاج استفاده می‌کنیم.

مایع ظرف‌شویی تقریباً بدون اسکاچ نمی‌تواند کاری انجام دهد.

اسکاچ وسیله‌ای کوچک و بسیار تأثیر گذار در شست و شوی ظروف! است که اگر به خوبی استفاده گردد ظروف را بسیار پاکیزه و تمیز می‌کند.

ما در این مقاله تمامی چیزهایی که باید در شروع راه‌اندازی کارگاه تولید اسکاچ بدانید به شما آموزش میدهیم پس حتماً تا انتها با ما همراه باشید.

شما هم اکنون بهترین متخصصین راه اندازی تولید اسکاج را در کنار خود خواهید داشت پس بهتر است آب را از سرچشمه بنوشید.

در ادامه سراغ فرمول چرتکه (فرمول شماره ۱ انتخاب شغل ) برای تولید اسکاچ می رویم , فرمول چرتکه به پنج سوال مهم درباره شغل تولید اسکاچ جواب خواهیم داد.

    سود تولید اسکاچ چقدر است؟

    درآمد تولید اسکاچ چقدر است؟

    سرمایه اولیه راه اندازی تولید اسکاچ چقدر است؟

    مزایای شغل تولید اسکاچ چیست؟

    معایب شغل تولید اسکاچ چیست؟

چرتکه تولید سیم ظرفشویی مسیر را برای شما هموارتر خواهد کرد چون جواب تمام سوالات شما در مورد راه اندازی تولید سیم ظرفشویی را دراختیارتان قرار خواهیم داد. این روش ماست (راه اندازی تولید سیم ظرفشویی بصورت ۰ تا ۱۰۰)

راهنمای مقاله : ما تنها شغل تولید سیم ظرفشویی (Steel wool) را معرفی نمی کنیم . این مقاله تا انتها سه بخش دارد , راهنمای انتخاب شغل اسکاج بافی ( سطح یک ) , آموزش راه اندازی شغل اسکاج بافی ( سطح دو ) و هر آنچه بعد از راه اندازی اسکاج بافی نیاز دارید ( سطح سوم)

هر آنچه برای راه اندازی اسکاج بافی  نیاز دارید در این مقاله در اختیار شماست پس تا انتهای مقاله ادامه دهید.

درآمد خط تولید اسکاچ چقدر است؟

اولین سوال پر تکرار در این شغل میزان درآمد خط تولید اسکاچ است در ادامه به این سوال جواب خواهیم داد.

بررسی درآمد شغل خط تولید اسکاچ

به مجموع پولی که به واسطه یک کسب‌و‌کار بدست می آید درآمد گفته می شود . فرمول چرتکه ، درآمد شغل خط تولید اسکاچ رو از ۲ وجه بررسی می کند.

درآمد مستقیم تولید اسکاج

شیوه درآمدزایی تولید اسکاج بر پایه تولید کالا می باشد و درامد مستقیم تولید اسکاج که همان درآمدی است که بر اساس فعالیت اصلی این شغل بدست می آید ضریب ۶.۵ از ۱۰ را به خودش اختصاص میدهد که این میزان درآمد تولید اسکاج این کسب‌و‌کار را جزو مشاغل درآمد متوسط قرار می دهد.

درآمد غیر مستقیم تولید اسکاج

درآمد برخی از کسب و کار ها مثل اسکاج بافی نه تنها از طریق فعالیت اصلی خود یعنی اسکاج بافی بدست می آید بلکه از طریق فعالیت های جانبی مثل اجاره قسمتی از کسب و کار، تبلیغات ، نوسانات قیمتی و غیره حاصل می شود.

سود تولید اسکاج چقدر است؟

دومین سوال پر تکرار در این شغل میزان سود تولید اسکاج است در ادامه به این سوال جواب خواهیم داد.

بررسی سود خط تولید اسکاچ

سود هر کسب‌و‌کار مساوی با درآمد منهای هزینه است .فرمول چرتکه ، سود شغل خط تولید اسکاچ رو از ۳ وجه بررسی می کند.

سود کالا یا خدمات:

سود فروش کالا ها در خط تولید اسکاچ نزدیک به ۱۸ درصد است که این درصد رو از نظر سود کالایی در رده متوسط سودآوری در میان کسب و کار ها قرار می دهد.

سود کسب و کار:

سود شغل اسکاج بافی نزدیک به ۲۳ درصد است که با توجه به پایین بودن نسبت به سود کالا یا خدمات نشان دهنده هزینه عملیاتی پایین خط تولید اسکاچ است.

سود نسبت به دارایی:

سود سرمایه گذاری هر کسب و کاری مثل خط تولید اسکاچ باید با توجه به یک الگو سنجیده شود تا مشخص شود خط تولید اسکاچ سودآور است یا نه؟ ما مبنای این الگو را میزان سود بانکی در نظر میگیریم که در حال حاضر ۱۸% است یعنی هر صد میلیون هجده میلیون سالانه و یک میلیون پانصد ماهانه

میزان سود سرمایه گذاری در شغل خط تولید اسکاچ در حالت استاندارد فعالیتی ( یعنی درست کار کنی)  : ۲۵% هست که این یعنی شغل تولید اسکاچ سودآور است و در رده مشاغل با سودآوری متوسط قرار میگیرد.

سرمایه اولیه راه اندازی خط تولید اسکاچ چقدر است؟

سومین سوال پر تکرار در این شغل میزان سرمایه اولیه خط تولید اسکاچ است در ادامه به این سوال جواب خواهیم داد.

سرمایه راه‌اندازی شغل اسکاج بافی

هر کسب و کاری برای شروع فعالیت و راه اندازی خود نیاز به سرمایه اولیه جهت خرید تجهیزات و زیرساخت و غیره دارد. فرمول چرتکه سرمایه اولیه اسکاج بافی رو از ۳ وجه بررسی می کند.

سرمایه لازم برای راه اندازی اسکاج بافی

باید این را بدانید که سرمایه اولیه شغل تولید اسکاج نسبت به حجم فعالیت متغیر است (حداقل / حداکثر) ولی در حالت استاندارد و معمول ، سرمایه لازم شغل تولید اسکاج نسبت به دیگر کسب‌و‌کارهای موجود در این رسته نمره ۸ از ۱۰ را دریافت می کند و شغل تولید اسکاج ظرفشویی جزو مشاغل با سرمایه اولیه کم لحاظ می شود. لیست کامل تجهیزات راه اندازی تولید اسکاج ظرفشویی و میزان دقیق سرمایه لازم شغل اسکاچ بافی در ادامه و در سطح اول موجود می باشد.

سرمایه در گردش شغل اسکاچ بافی

در کنار تجهیزات و امکانات ثابت و اولیه شغل اسکاج بافی ، راه اندازی  اسکاج بافی و ادامه فعالیت آن نیازمند تامین محصولات و مواد اولیه و پرداخت هزینه های جاری اسکاج بافی می باشد ، در واقع نیازمند منابع مالی دیگری است که بخشی از سرمایه اولیه راه اندازی اسکاج بافی به حساب می آید ، این میزان در ادامه و در سطح دوم این شغل عنوان شده است.  سرمایه در گردش اسکاج بافی در مقایسه با مشاغل هم رسته خود در بازار از جمله مشاغل با سرمایه در گردش کم محسوب می شود.

سرمایه انسانی در شغل اسکاج بافی

سرمایه یک کسب و کار صرفاً پول و منابع مالی نیست ، یکی از مهمترین سرمایه های هر کسب‌وکاری مثل شغل اسکاج بافی ، نیروی انسانی آن است . سه نکته در مورد کارکنان و نیروی فعال در این شغل وجود دارد که از این قرار است.

اول اینکه اسکاج بافی یکی از مشاغلی است که نسبت به حجم فعالیت های خود برای راه اندازی به نیروی انسانی کمی نیازمند است.دوم اینکه معمولا در شغل اسکاج بافی این نیروها بر حسب میزان تخصص, ساده می باشند و سومین نکته اینکه اهمیت نیروی انسانی جهت فعالیت و راه اندازی  اسکاج بافی نسبت به مشاغل دیگر کم می باشد.

مزایای شغل اسکاج بافی چیست؟

سوال پرتکرار بعدی در این شغل اطلاع از مزایای اسکاج بافی است در ادامه به این سوال جواب خواهیم داد.

مزایا اسکاج بافی

با انتخاب شغل اسکاج بافی وارد دنیای خویش فرمایی و کارآفرینی می شوید پس لازم است برای یک تصمیم بهتر و قبل از انتخاب نهایی ,  مزایای اسکاج بافی رو باهم بررسی کنیم.

استقلال :

یکی از بهترین خوبی ها و مزایای شغل اسکاچ بافی و به طور کلی کارآفرینی استقلال کار شماست. با راه اندازی شغل اسکاچ بافی شما رئیس خود هستید ، کسی نمیتواند شما را اخراج کند و در تصمیمات آزادی عمل دارید.

سبک زندگی :

از دیگر مزایای شغل اسکاچ بافی می توان به سبک زندگی جدید اشاره کرد، با راه اندازی شغل اسکاچ بافی شما تصمیم می گیرید که کی ، کجا و چگونه و چه میزان در کسب و کار شغل اسکاچ بافی خود زمان بگذارید و این یعنی سبک زندگی منحصر به فرد شما !

درآمد بیشتر :

سومین مزیت از مزایای شغل اسکاچ بافی و خوبی این کسب‌وکار این است که درآمد شما می تواند بیشتر از زمانی باشد که برای شخص یا کسب و کار دیگر کار می کنید و هر چقدر بیشتر و سخت تر کار کنید سود آن نصیب خودتان خواهد شد.

یادگیری :

چهارمین مزیت از مزایای شغل اسکاچ بافی این است که شما در تمامی جنبه های کسب و کار شغل اسکاچ بافی درگیر خواهید شد و این بهترین فرصت برای یادگیری و پیشرفت شما در این شغل است.

تمرکز در تخصص :

 پنجمین مزیت از مزایای شغل اسکاچ بافی این است که شما صاحب کسب‌وکار هستید و می توانید دقیقا متناسب با مهارت ها و دانش خود شغل اسکاچ بافی را انتخاب کنید و دقیقا در زمینه ای  کار کنید که واقعا از آن لذت می برید.

رضایت فعالین :

 ششمین مزیت از مزایای شغل اسکاچ بافی این است که طبق نظرسنجی که از فعالین شغل شغل اسکاچ بافی شده ، بیش از ۹۰ درصد فعالان و تولیدکنندگان اسکاچ باف از این شغل رضایت کامل داشته‌اند و این یک دید مناسب از آینده شغلی شغل اسکاچ بافی به شما خواهد داد.

سهولت در راه اندازی:

هفتمین مزیت از مزایای شغل اسکاچ بافی این است طبق بررسی های انجام شده ، راه اندازی شغل اسکاچ بافی از سهولت راه اندازی بالا برخوردار است که این یعنی شما مسیر راحتی جهت راه اندازی شغل اسکاچ بافی خواهید داشت.

معایب شغل تولید اسکاچ چیست؟

سوال پرتکرار بعدی در این شغل اطلاع از معایب تولید اسکاچ است در ادامه به این سوال جواب خواهیم داد.

معایب شغل تولید اسکاچ

خب مسلماً در کنار مزایا هر شغلی مثل تولید اسکاچ معایبی هم خواهد بود ، در ادامه به بررسی کامل تر معایب تولید اسکاچ خواهیم پرداخت.

ریسک مالی :

اگر بخواهیم در مورد معایب تولید اسکاچ و به طور کلی کارآفرینی صحبت کنیم اولین مورد ریسک مالی راه اندازی تولید اسکاچ است. برای شروع تولید اسکاچ مسلماً به سرمایه اولیه نیاز دارید که ممکن است به سختی آن را تهیه کنید، ممکن است اوضاع خوب پیش نرود و تا چند مدت  درآمد مناسبی بدست نیاورید و شاید ضرر کنید و…

فشار کاری :

 یکی از معایب تولید اسکاچ فشار کاری شغل تولید اسکاچ است. به عنوان صاحب کسب‌وکار مجموعه ای گیج کننده از چیزها وجود دارد که باید نگران آن باشید از قبیل رقبا ، کارمندان ، قبض ها ، خرابی تجهیزات و غیره ، اینها دقیقا رنج هایی است که برای رسیدن به درآمد بیشتر باید تحمل کنید.

فشار زمانی :

یکی دیگر از معایب تولید اسکاچ فشار زمانی شغل اسکاج بافی است . اگر چه در مزایا اسکاج بافی گفتیم که آزادی عمل از جمله مزایای اسکاج بافی هست. باید این را هم بدانید که اگر در ادامه و بعد از راه اندازی در کسب و کارتان از سیستم سازی استفاده نکنید ، مسلماً درگیر بُعد دیگری از آزادی می شوید به اسم فشار زمانی ، یعنی اینکه درست است دیگر لازم نیست از کسی مرخصی بگیرید ولی حجم کاری کسب و کارتان به حدی خواهد رسید که دیگر فرصت مرخصی را نخواهید داشت سپس باید این واقعیت را قبول کنید که راه اندازی اسکاج بافی وقت گیر است البته اگر نتوانید از ابزار مدیریتی مثل سیستم سازی درست و اصولی استفاده کنید.

وظایف نامطلوب :

یکی از معایب اسکاج بافی انجام کارهایی است که ممکن است انجام آن ها را دوست نداشته باشید مثل اخراج کارکنان ، مدیریت کارکنان و غیره و حتی انجام کوچکترین کارهای کسب و کار مثل تمیزکاری ، باید این را بدانید که با راه اندازی اسکاج بافی مسئولیت انجام و نظارت بر تمام کارهایی که باید انجام شوند با شماست و گاهی ممکن است مجبور باشید کم کاری دیگران یا معایب کسب و کارتان را خودتان برطرف کنید تا یک اسکاج بافی بی نقص داشته باشید

اگر چه این بخش به معایب و مشکلات راه اندازی اسکاج بافی اشاره کردیم ، باید به این موضوع هم اشاره کنیم که با وجود این معایب طبق آماری که از مصاحبه ی حضوری فعالان شغل اسکاج بافی داریم، اکثر صاحبان اسکاج بافی از تصمیم خود برای راه اندازی اسکاج بافی راضی هستند و مشکلات را جزئی از روند موفقیت خود می دانند.

۰ تا ۱۰۰ راه اندازی اسکاج بافی

صفر تا صد مسیر راه اندازی شغل اسکاج بافی به صورت زیر است

راهنمای گام به گام راه اندازی شغل اسکاج بافی

اگر به این شغل علاقمند شده‌اید و به فکر راه اندازی اسکاج بافی هستید. در ادامه ۰ تا ۱۰۰ راه اندازی اسکاج بافی را در ۳ سطح در اختیارتان قرار داده ایم.

سطح یک : راهنمای انتخاب شغل خط تولید اسکاچ

سطح دو : آموزش راه اندازی شغل خط تولید اسکاچ

سطح سوم : هر آنچه بعد از راه اندازی خط تولید اسکاچ نیاز دارید.

کاری پر درآمد با دستگاه اسکاچ سازی از مشاغل پر بازده

روش دستگاه های تولید اسکاچ (شغلی با درآمدعالی حتی در منزل) شرکت ما تولید کننده انواع دستگاه های اتومات و نیمه اتومات تولید اسکاچ و انواع پرس های پدالی حرارتی با قالب برنجی با بیش از 10 سال سابقه کار در تولید اسکاچ و دستگاه های مربوطه دستگاه های خود را با شرایط زیر بفروش می رساند: نصب و راه اندازی و آموزش رایگان در شرکت 1 سال گارانتی کامل دستگاه 10 سال خدمات پس از فروش تامین تمامی مواد اولیه ظرفیت تولید این دستگاه در هر روز بین 1500 تا 2000 عدد می باشد و 8 مدل اسکاچ تو لید می کند.

هزینه تولید هر اسکاچ 520تومان و حداقل سود خالص دریافتی 100 الی 120% می باشد. کالاهای تولیدی توسط این دستگاه: 1.اسکاچ های (حوله ای ، کبریتی ، شطرنجی ، آفتابگردان) 2.دستمال سفره 3.پد شست و شوی ماشین 4.مچ بند دست 5.کش موی سر 6.تفلون شور ماکسیمم مصرف برق این دستگاه ماهیانه حدود 10 هزار تومان می باشد. مشتری گرامی بعد از تحقیقات کامل با ما تماس بگیرید زیرا اعتقاد ما بر این است که کیفیت دستگاه های ما تک و قیمت وخدمات آنها قابل رقابت نمی باشد

محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا