برترین های کار و کسبخانواده و جامعه

لباس شخصیت کارتونی سگهای نگهبان

لباس شخصیت های کارتونی کمک می کند تا کودکان بتوانند تا اندازه زیادی به شخصیت های محبوب و مورد علاقه ی خود شبیه شوند. به طور ویژه لباس هایی که کودکان را به شکل شخصیت های قهرمانی در می آورد به آن ها احساس بسیار خوبی می دهد و به همین دلیل برای کودکان بسیار دوست داشتنی هستند. گاهی خرید لباس شخصیت های کارتونی می تواند به منظور استفاده از آن در مهمانی ها یا مراسمات خاصی باشد که کودک علاقه دارد در آن ها شبیه شخصیت های کارتونی شود.

انواع لباس شخصیت های کارتونی در دنیای اسباب بازی

شما در فروشگاه دنیای اسباب بازی با انواع مختلفی از لباس شخصیت های کارتونی رو به رو هستید که بعضا همراه با عرضه می شود. گاهی وجود کلاه مخصوص در کنار لباس ها جذابیت آنها را صد چندان می کند. در این بین بعضی از ست لباس های مشاغل مانند لباس تکنسین و ارتشی را نیز می توانید در دنیای اسباب بازی ببینید. برخی از انواع لباس هایی که می توانید در فروشگاه دنیای اسباب بازی پیدا کنید عبارتند از:

 • لباس و ماسک سگهای نگهبان با توجه به تنوع شخصیت های آن
 • لباس و ماسک و کلاه زورو برای پسر بچه ها
 • لباس و ماسک پسرانه لاک پشت های نینجا برای بچه هایی که هیجان دوست دارند
 • لباس و ماسک هالک برای شیفتگان قهرمانان مارول
 • لباس زیبا و جذاب آیرون من
 • لباس و ماسک بن تن
 • لباس و ماسک پی جی ماسک برای دخترها و پسرها

چرا برای کودکان لباس شخصیت های کارتونی بخریم؟

داشتن لباس شخصیت های کارتونی کودکان را به وجد می آورد و آن ها را هیجان زده می کند. بسیاری از کودکان علاقمند هستند که شما یکی از این لباس ها را برایشان تهیه کنید. به طور کلی دلایل مختلفی وجود دارند که شما را به خرید لباس شخصیت های کارتونی برای کودکتان ترغیب خواهند کرد از جمله اینکه:

 • وجود لباس های جذاب شخصیت های کارتونی کمک می کند تا کودکان با شخصیت های محبوبشان هم ذات پنداری کنند
 • اگر مایل باشید تم ‌تولد خاصی برای کودکتان در نظر بگیرید، لباس شخصیت کارتونی می‌تواند کاری کند که کودک شما در مراسم بدرخشد و شما دردسر زیادی برای دوخت لباس متحمل نشوید
 • گاهی کودکان در مدارس نمایش هایی اجرا می‌کنند که وجود لباس شخصیت های کارتونی می‌تواند به زنده تر بودن نمایش آن ها کمک کند

لباس و ماسک دخترانه و پسرانه ی سگهای نگهبان

یکی از مدل لباس شخصیت های کارتونی دخترانه و پسرانه محبوب لباس سگ های نگهبان است. این انیمیشن زیبا داستان تعدادی سگ نگهبان است که در نقش قهرمان ظاهر شده و به امداد و نجات می‌پردازند. به همین دلیل داشتن این لباس کودک شما را در یک نقش قهرمانی فرو می برد و احساس بسیار لذت بخشی را در وجود او ایجاد خواهد کرد. احساس هم نوع دوستی، کمک رسانی و نجات دادن که با پوشیدن این لباس در بچه ها زنده می شود نیز به پرورش شخصیت کودک شما کمک می کند. مدل های مختلفی از این لباس با رنگ و ماسک متنوع تولید شده است که بعضی از آن ها برای دختر بچه ها و برخی دیگر برای پسر بچه ها مناسب است.

لباس و ماسک هالک

 اگر فرزند شما به شخصی قهرمانان مارول نظیر هالک علاقه دارد، لباس و ماسک هالک می تواند برای او فوق العاده جذاب باشد. هالک قهرمان شکست ناپذیری است که برای پسر بچه ها بی نهایت شخصیت جذابی است. به همین دلیل هر چیزی که بتواند آن ها را شبیه به هالک کند نظیر لباس و ماسک هالک می ‌تواند آن ها را خوشحال کند. البته در فروشگاه دنیای اسباب بازی اکشن فیگور هالک نیز به عنوان یک جذاب برای خرید وجود دارد. تا ست وسایل فرزند شما را تکمیل کند.

لباس و ماسک دخترانه و پسرانه پی جی ماسک

یکی دیگر از لباس و ماسک های جذابی که می توانید در فروشگاه دنیای اسباب بازی پیدا کنید، لباس و ماسک پی جی برای دختران و پسران است.  شما اسباب بازی های پی جی ماسک را نیز می توانید در بین انواع و پسرانه در فروشگاه دنیای اسباب بازی ببینید. این لباس ها با جنس پارچه های کشی و قابلیت شستشو تولید شده ‌اند و کیفیت بسیار بالایی دارند و برای بچه های علاقمند به پی جی ماسک انتخاب بسیار خوبی خواهند بود.

لباس لاک پشت های نینجا به همراه ماسک

لاک پشت های نینجا از جمله شخصیت‌ های محبوبی هستند که تقریباً تمام کودکان به آن ها علاقه دارند. از طرفی لباس و ماسک لاک پشت های نینجا زیبایی خاصی دارد که چشم کودکان را به خود جلب می کند. داشتن این لباس به ویژه در زمانی که با تم تولد و مراسماتی از این دست هم خوانی داشته باشد بی نهایت جذاب خواهد بود. اگر قصد خرید لباس  شخصیت های کارتونی را دارید باید بدانید که محال است کودک شما از لباس جذاب لاکپشت های نینجا استقبال نکند.

لباس و ماسک بن تن

ست لباس بن تن یکی از بی نظیر ترین لباس های شخصیت های کارتونی است که می توانید برای کودک خود تهیه کنید. وقتی پسر بچه ها این لباس را به تن می‌کنند حس غرور و قهرمانی را می ‌توانند با تمام وجود خود تجربه کنند. اگر کودک شما عاشق شخصیت بن تن باشد می‌ توانید محصولات دیگری که مرتبط با این شخصیت محبوب کارتونی است نظیر ساعت مچی بن تن و اکشن فیگور بن تن را نیز از توی ورلد برای او تهیه کنید. بن تن یک شخصیت فوق العاده محبوب بین المللی به شمار می رود که کمتر کودکی در دنیا دست رد به وسایلی با طرح او می زند.

لباس و ماسک آیرون من

شخصیت آیرون من شخصیت بی ‌نظیری برای بسیاری از بچه ها محسوب می شود. به همین دلیل وجود لباس و ماسک آیرون من می تواند آن ها را در این شخصیت جذاب غرق کند. لباس آیرون من شامل یک بلوز زیبا به همراه شلوار و یک ماسک است که کودک شما را کاملا به این مرد آهنی شبیه می‌کند. این لباس و نقاب با داشتن رنگ شاد و جذاب روحیه ی خوبی برای کودکان ایجاد می کند. اگر قصد خرید لباس السا را دارید می توانید آنرا از فروشگاه ما تهیه کنید.

ست لباس مشاغل مثل لباس تکنسین یا لباس ارتشی

 در بین انواع لباس های کارتونی جذابی که می توان برای کودکان تهیه نمود بعضی از لباس های مشاغل نظیر لباس تکنسین به همراه ابزارآلات و همچنین لباس ارتشی نیز دیده می‌شود. همانطور که کودکان در بازی کردن با اسباب ‌بازی ها مهارت های مختلفی را می آموزند و شخصیت آن ها شکل می گیرد، وجود لباس‌ های متنوع نیز می تواند آن ها را در شخصیت ها غرق کند و برجستگی ها و مزایای آن را در وجود کودک پرورش دهد. لباس ارتشی و لباس تکنسین می‌ تواند احساس قدرت و کوشا بودن و پر تلاش بودن را در بچه ها زنده کند و رشد دهد.

لباس شخصیت های کارتونی برای دختر ها و پسر ها

لباس های بسیار متنوعی برای هر دو گروه دختران و پسران تولید و عرضه شده است. شما با توجه به علاقه ی کودک خودتان و همچنین با توجه به رنگ بندی خاصی که بعضی از لباس ها دارند می ‌توانید لباس مناسب برای دختر یا پسرتان را انتخاب کنید. بعضی از لباس ها به طور ویژه برای دختران تولید شده اند و بعضی دیگر برای پسر بچه ها مناسب هستند. رنگ های صورتی و دخترانه در بین این لباس ها دیده می شود. پوشیدن بعضی از لباس های قهرمانی برای پسر بچه ها بی اندازه جذاب است و مثلاً می‌ تواند در مثل فوتبال بازی کردن روحیه ی قدرتمندی در آن ها ایجاد کند.

این مجموعه بر روی پسر جوانی به نام رایدر متمرکز است که گروهی از سگ‌های گشت و نجات که خود را گشت پنجه‌ای می‌نامند، فرماندهی می‌کند. آنها در ماموریت‌ها برای محافظت از شهر ساحلی خلیج پرماجرا همکاری می‌کنند. هر سگ بر اساس حرفه‌های خدمات اضطراری، مانند یک ، یک و یک، مهارت خاصی دارد. همهٔ آنها در مخصوص خود که تبدیل به برای ماموریت‌های خود می‌شود زندگی می‌کنند. آن‌ها همچنین مجهز به کوله‌پشتی‌های مخصوص هستند که حاوی ابزاری‌های مورد نیاز برای مأموریت‌های‌شان است.

اسپین مستر این مجموعه را به عنوان تولید کرده‌است و مجموعه از اسباب‌بازی‌ها را بر اساس آن ساخته و توزیع کرده‌است. فروش اسباب‌بازی‌های گشت پنجهای میلیون‌ها دلار درآمد برای این شرکت ایجاد کرده و حضور اسپین مستر را در بازار اسباب‌بازی‌های پیش دبستانی افزایش داده‌است. این نمایش و محصولات مرتبط با آن جوایز و نامزدهای مختلفی از انجمن‌هایی مانند آکادمی سینما و تلویزیون کانادا و دریافت کرده‌اند.

در ۴ ژوئن سال ۲۰۱۹، این مجموعه برای فصل هفتم و با ۲۶ قسمت نیم ساعته تمدید شد. در ۱۹ فوریه سال ۲۰۲۰، این سریال برای فصل هشتم و با ۲۶ قسمت نیم ساعته تمدید شد. یک فیلم سینمایی نمایشی با عنوان قرار است در تاریخ ۲۰ اوت سال ۲۰۲۱ اکران شود.

هر قسمت از گشت پنجهای از الگوی مشابهی پیروی می‌کند و دارای موضوعات تکراری است. قسمت‌ها به‌طور معمول با صحنه‌ای باز می‌شود که زندگی روزمرهٔ سگ‌ها نشان داده می‌شود. آنها اغلب یا با اسباب‌بازی‌های‌شان بازی می‌کنند یا در زمین بازی نزدیک پایگاه‌شان مشغول فعّالیّت هستند. رایدر، یک پسر ده ساله، با دریافت تماس برای کمک از یک مشکل خبردار می‌شود.

بیشترین تماس گیرندهٔ وی یک به نام کاپیتان توربت است که اطّلاعات زیادی در مورد حیات وحش خلیج پرماجرا دارد. رایدر همیشه از طریق قلاده‌های چشمک‌زن سگ‌ها آنها را خبر می‌کند. پس از آن، اعضای تیم به پایگاه خود می‌دوند و وارد آسانسور آن می‌شوند. مارشال به‌طور معمول آخرین سگی‌است که به آسانسور می‌رسد و هردفعه باعث یک اتفاق ناخوشایند طنزآمیز می‌شود که سگ‌های دیگر را با بالارفتن آسانسور می‌خنداند. وقتی به طبقهٔ آخر می‌رسند، خودشان را در یک ردیف مرتب می‌کنند. به محض اینکه وارد اتاق فرمان می‌شوند، چیس آمادگی گروه را اعلام می‌کند.

آن وقت، رایدر سگ‌ها را از اتفاقی که در خلیج پرماجرا افتاده مطلع می‌سازد. پس از آن، او چندین عضو گروه را انتخاب می‌کند تا برای کمک به حل هر مشکلی که پیش آمده‌است به رایدر کمک کنند. وبعد میگوید :گشت پنجه‌ای همگی به پیش .وسگ ها باشعار خود با سرسره به سمت وسایل نقلیهٔ خود سر می‌خورند و محل واقعه برای انجام وظایف و مأموریت خود می‌روند. وقتی کار آنها تمام می‌شود، رایدر عبارت معروف خود را می‌گوید: “هر وقت به مشکلی برخورد کردید، فقط کافیه ازما کمک بخواهید!”، و به سگ‌ها تبریک می‌گوید.وبه انها بیسکویت سگی میدهد.

اعضای گشت‌پنجه‌ای

اعضای اصلی

 • رایدر: یک پسر ۱۰ ساله و فرماندهٔ گشت پنجه‌ای.شعار:گشت پنجه ای همگی به پیش
 • مارشال: یک سگ خالدار دست و پا چلوفتی امّا بسیار لایق که به عنوان آتش‌نشان و بهیار خدمت می‌کند. که عاشق اورست است واز پرواز می ترسدوشعار : آتیش کن بریم.
 • رابل: یک سگ بولداگ است که به عنوان یک کارگر راه و ساختمان خدمت می‌کند. وسط مهربانی است وپرزورواز عنکبوت میترسد.
 • چیس: یک سگ ژرمن شپرد است که به عنوان یک پلیس و جاسوس خدمت می‌کند. بسیار حس بویایی و بینایی خوبی دارد که به گربه‌ها نیز حساسیت دارد.وسرگروه سگ های نگهبان است وعاشق اسکای است شعار :چیس غزیه رو حل میکنه.
 • راکی: یک سگ چند نژادی خاکستری و سفید است که به هم در کار بازیافت است و هم نجاری می‌کند.وازآب خوشش نمیاد شعار :سبز یعنی حرکت.
 • زوما: یک سگ لابرادور است که مأموریت‌های آبی را انجام می‌دهد.وعاشق آب است شعار: آمادم بپرم تو آب.
 • اسکای: سگی است که به عنوان خلبان خدمت می‌کند و چیس عاشق اوست. واز عقاب می ترسد.
 • شعار:اسکای آماده ی پروازه

اعضای بعدی

 • کاپیتان توربت: او یکی از بالاترین تماس‌ها را به گشت پنجه‌ای دارد که در برخی قسمت‌ها به عنوان عضوی از گشت پنجه‌ای خدمت می‌کند.
 • هاپو رباتی: یک سگ رباتی است که به عنوان رانندهٔ اتوبوس گشت پنجه‌ای یا رانندهٔ پایگاه هوایی گشت پنجه‌ای خدمت می‌کند.
 • اورست: یک سگ سورتمه کش سیبری است که در اورژانس‌هایی که در برف و بوران اتفاق می‌افتد کمک می‌کند. مارشال هم عاشق اورست است.هروقت حرف از برف میشه اورست پیداش میشه.
 • ترکر: یک سگ چیواوای قهوه‌ای-سفید است که در مأموریت‌های جنگلی به گشت پنجه‌ای کمک می‌کند.شعار:سرتاپا گوشم
 • رکس: یک سگ کوه برنیز است که به عنوان متخصص دایناسورها خدمت می‌کند.
 • زومجی که در شهر ادونچر فعالیت می‌کند
 • لیبرتی:یک سگ سوسیسی قهوه ای روشن است که با موتورش به گشت پنجه ای کمک می کند.
 • الا:یک سگ طلایی است که خواهر تاک است و قابلیت بزرگ شدن را دارد.
 • تاک:برادر الا است و بسیار از خواهرش مراقبت می کند. او همسن خواهرش است و برعکس
دکمه بازگشت به بالا