اقتصادیبرترین های کار و کسب

چرا خرید یخچال فریزر دوقلو ال جی مدل 411 414؟

بررسی تخصصی یخچال دوقلو ال جی مدل 411 و 414

یخچال های دوقلو به خاطر اینکه فضای کمتری نسبت به یخچال های ساید اشغال میکنند طرفداران بیشتری نسبت به خود جلب کرده اند. یخچال فریزر دوقلو ال جی مدل 411 414 در دو رنگ روانه بازار شده است رنگ سفید به دلیل اینکه اثر انگشت روی آن نمی ماند طرفداران خاص خودش را دارد و رنگ استیل که ضد زنگ است طرفداران و مشتریان خاص خود را دارد. از امکانات چشمگیر GC-B414ELFM می توان به ظرفیت بالای آن یعنی 380 لیتر یخچال و 324 لیتر گنجایش فریزر، وجود صفحه نمایش LED برای دسترسی به تنظیمات یخچال، فناوری Door Cooling برای جبران سرمای از دست رفته یخچال در کمترین زمان ممکن، و فناوری Leaner Cooling برای از بین بردن نوسانات دمای یخچال و … اشاره کرد.

این مدل همانند یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X39 از نظر ظاهری نیز دارای بدنه استیل ضد خش و دستگیره های آلومینیومی برای باز کردن درب و همچنین صفحه نمایشگر LED می باشد به راحتی می توانید کنترل دما را انجام دهیم به خاطر رنگ زیبا و قابلیت جدا شدن به راحتی در آشپزخانه جای می گیرند و دکوراسیون زیبایی می بخشند. همچنین در داخل یخچال دوقلو ال جی مدل 411 و 414 به خاطر فضای کافی و قفسه بندی مناسب به راحتی مواد خوراکی را می توانید در آن جای دهید. برای آشنایی بیشتر با فروشگاه کاشانه همراه باشید تا در ادامه بیشتر با یخچال فریزر دوقلوی 2021 ال جی مدل 411 و 414 آشنا شوید.

قیمت یخچال دوقلو ال جی 40 فوت |قیمت یخچال دوقلو ال جی یخساز اتوماتیک

طراحی یخچال دوقلوی ال جی 411 و 414

تعداد طبقات یخچال 4 عدد، تعداد طبقات درب یخچال 5 عدد، تعداد کشو 2 عدد، طبقات فریزر 3 عدد، کشو فریزر 4 عدد، که وزن خالص یخچال 70 کیلوگرم، وزن خالص فریزر 74 کیلوگرم و همچنین گنجایش کل یخچال 704 لیتر خالص میباشد. یعنی میتوان گفت حجم جداگانه یخچال با گنجایش خالص 380 لیتر و فریزر با گنجایش خالص 324 لیتر، ارتفاع یخچال 1860 میلی متر، عمق 707 میلی متر، پهنا 595 میلی متر می‌باشد که در کل میتوان گفت این ظرفیت کامل به شما امکان میدهد تا تمام مواد غذاییتان را به راحتی در آن جا دهید تا فاسد نشوند.

صرفه جویی در مصرف کلاس انرژی

با توجه به مصرف بهینه یخچال دوقلو ال جی مدل 411 و 414 یعنی گرید ++A، این تکنولوژی به یخچال دوقلوی ال جی کمک می کند. تا ضمن حفظ محیط زیست، باعث ماندگاری بالای مواد غذایی و نوشیدنی شود. در سیستم حسگر هوشمند آن، انبوهی از حسگرهای بیرونی و داخلی را شامل میشود. که برای بهینه سازی سطح دما و رطوبت یخچال کاربرد دارد و استفاده از انرژی را کاهش می دهد و کمپرسور اینورتر دیجیتال از انرژی کمتری نسبت به کمپرسورهای معمولی بهره میبرد و در نهایت باعث صرفه جویی در انرژی میشود. به این معنا که صرفه جویی در صورتحساب های برق مصرفیتان را به دنبال خواهد داشت.

تکنولوژی  Multi Flow در یخچال دوقلو ال جی مدل 411 و 414

جریان Multi Flow کمک می کند که مواد غذاییتان در هر قفسه و در هر کشوی به طور مساوی سرد باقی بمانند. استراتژیک مذکور در این دریچه ها باعث میشود تا هوای خنک را در همه جای داخل یخچال و فریزر بصورت یکنواخت پخش شود تا دما ثابت بماند که به غذاها کمک می کند تا برای مدت زمان طولانی تری تازه بمانند.

قابلیت انعطاف پذیری در یخچال دوقلو ال جی مدل 411 و 414

یخچال دوقلو ال جی مدل 411 و 414 صورت است که با هر دکوراسیونی قابل انطباق است یعنی شیوه چیدمان آن را با توجه به خانه یتان تنظیم کنید که برخلاف یخچال های قدیمی، این امکان را به شما می دهد. آن ها بصورت مستقل و جدا از هم و به سمت چپ و راست بدون اینکه به مانعی برخورد کند قرار دهید.

یخچال فریزر بدون برفک

شما دیگر مجبور به خالی کردن یخچال یا فریزر در طول یخ زدایی نیستید، چرا که دیگر یخ زدایی وجود ندارد. ویژگی واقعی ضد برفک ال جی در کنار سرد کردن از انجماد جلوگیری می کند. در حال حاضر شما می توانید تمام مواد غذایی خود را تازه و مغذی نگه دارید. و زمان بیشتری برای کارهای دیگر و یا فعالیت های سرگرم کننده داشته باشید. همچنین با ثابت نگه داشتن دما، سیستم بدون برفک به انرژی کمتری نیاز دارد و ماندگاری سیستم سرمایشی یخچال را افزایش می دهد.

روشنایی بیشتر و مصرف انرژی کمتر

طراحی بی نظیر یخچال دوقلو ال جی مدل 411 و 414 سیستم ال ای دی روشنایی یخچال باعث زیبایی دو چندان نمایش تمام مواد غذایی داخل محفظه می شود. اقلام آسان تر پیدا میشوند. بنابراین شما زمان کمتری را برای باز نگه داشتن درب یخچال نیاز خواهید داشت. تا به دنبال یک میان وعده پنهان در گوشه های دور یخچال یا فریزر باشید. این طراحی ضمن صرفه جویی در فضا باعث می شود تا فضای بیشتری برای مواد غذاییتان داشته باشید. همچنین از انرژی کمتری نسبت به لامپ های معمولی استفاده می کند که باعث کاهش صورتحساب برق مصرفی شما می شود.

کمپرسور اینورتر هوشمند

کمپرسور یخچال قلب آن محسوب می شود. یخچالی که ظاهری زیبا دارد اما بر روی آن یک کمپرسور قدیمی و ضعیف پیاده شده باشد ارزش خرید ندارد. شرکت ال جی در تمامی یخچال های خود نوعی کمپرسور را پیاده می ساز که به کمپرسو اینورتر معروف است.

کمپرسور اینورتر هوشمند که این یخچال هم به آن مجهز است نوعی از کمپرسور های جدید است که به وسیله تکنولوژی روز ساخته می شود. این کمپرسورها به طوری ساخته می شوند که با مصرف برق کم تر از آسیب رسیدن بیشتر به طبیعت جلوگیری کنند. همچنین وجود کمپرسور اینورتر هوشمند Smart inverter compressor در یخچال دوقلو ال جی 411-414 موجب می شود تا در پایان هر ماه صورتحساب قبض برق شما کم تر باشد.

جریان هوای چندگانه در یخچال دوقلو ال جی 411-414

 به جریان در آمدن هوا در تمام قسمت های یخچال به صورت یکنواخت موجب می شود تا نوسانات دما درون آن کاهش یابد و به طبع آن مواد داخل یخچال کمتر دچار پوسیدگی می شوند. همچنین زمانی که درب یخچال باز می شود معمولا سرما در قسمت بالایی آن بیشتر خارج می گردد. این اتفاق باعث می شود تا بخش بالای یخچال اختلاف دمای جزیی با بخش پایینی داشته باشد. همین اختلاف دمای جزیی در یخچال های قدیمی باعث میشد تا کمپرسور یخچال فشار زیادی را حین تلاش برای تنظیم مجدد دما متحمل گردد.

در یخچال دوقلو ال جی 411-414 این مشکل با بکار گیری تکنولوژی جریان هوای چندگانه یا همان multi airflow کاملا از بین رفته است. با وجود این قابلیت هر طبقه از یخچال دریچه مخصوص خود را دارد که هوای خنک به وسیله آن در هر طبقه به صورت مساوی پخش می شود.

جریان هوای چندگانه زمانی که دمای یکی از طبقه های یخچال با دیگر طبقات برابر نباشد هوای سرد را در همان قسمت فورا پخش می کند و باعث می شود تا برابری دما در تمام نقاط یخچال مجددا برقرار شود. به لطف وجود این سیستم نوسانات دما کاهش می یابد، فشار کم تری به کمپرسور یخچال وارد می گردد و مواد داخل یخچال هم دیرتر خراب می شوند.

ویژگی های هوشمند و اتصال به گوشی

ویژگی ThinQ را در آمار بالایی از محصولات شرکت ال جی می توان دید. کارایی این قابلیت به این صورت است که گوشی شما را به وسیله وای فای به یخچال متصل می کند سپس شما می توانید با نصب برنامه ThinQ یخچال را کنترل کنید و یا از وضعیت کلی آن با خبر شوید. یکی دیگر از امکانات کلیدی موجود در یخچال دوقلو ال جی 411-414 توانایی عیب یابی هوشمند است. با وجود عیب یاب هوشمند زمانی که یخچال دچار نقص فنی و یا خراب شدگی شود شما از طریق گوشی همراه خود از این اتفاق مطلع می شوید. همچنین راهکار ها و روش های ممکن جهت رفع مشکل توسط برنامه ThinQ به شما پیشنهاد می گردد.

دکمه بازگشت به بالا