اقتصادی

با اپلیکشن «باران بانک کشاورزی» حساب خود را هوشمند مدیریت کنید

بانک کشاورزی با هدف بهبود ارائه خدمات نوین بانکی به مشتریان خود، با راه اندازی سوپر اپلیکیشن باران و افزودن قابلیت های جدید به آن به ویژه انتقال وجه هوشمند و امکان شارژ حساب، خدمات غیرحضوری از طریق این سامانه را توسعه داده است.

به گزارش patc، اپلیکیشن باران بانک کشاورزی ابزاری جامع و کاربردی است که با هدف سهولت دسترسی به خدمات بانکی و تسهیل فعالیت ‌های مالی کاربران توسعه یافته است و ضمن ارائه امکانات و قابلیت‌ های متنوع به کاربران، دسترسی به خدمات مختلف بانکی را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به شعب بانکی برای آنان فراهم می سازد.

خدمت احراز هویت و افتتاح حساب غیرحضوری برای مشتریان جدید، امکان افتتاح حساب های جدید فقط با یک بار احراز هویت، طراحی ظاهری (UI/UX)جدید، رمز پویای کارت (فعالسازی، غیرفعالسازی، رفع انسداد و استعلام)، انسداد کارت، تغییر حساب پیش فرض کارت، صورتحساب پنج گردش آخر حساب، اضافه کردن حساب و کارت، گزارش صورتحساب در بازه انتخابی مشتری، مدیریت چک برگشتی، اپلیکیشن دو زبانه (فارسی و انگلیسی) با امکان تغییر تم، مدیریت چک صیادی، پرداخت اقساط، فروش بسته های اینترنتی، پرداخت قبوض (برق، تلفن، گاز، موبایل)، مدیریت ضمانت ها، شارژ مستقیم سیمکارت تلفن همراه، تسهیلات غیرحضوری (آسان)، مشارکت در طرح احسان، غیرفعالسازی خدمات غیرحضوری و استعلام پایا/ساتنا/پل، از مهم ترین قابلیت های اپلیکیشن «باران» بانک کشاورزی است.

علاوه بر این، بانک کشاورزی «جشنواره باران» را با جوایز ارزنده برای مشتریانی که نسبت به نصب و استفاده از خدمات اپلیکیشن «باران» اقدام کنند برگزار می کند که از ابتدای اسفند ماه ۱۴۰۲ آغاز و ﺯﻣﺎﻥ ﻗﺮﻋﻪ ﮐﺸﯽ ﻫﻔﺘﻪ ﭘﺎﯾﺎﻧﯽ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ ﻣﺎﻩ ۱۴۰۳ با جوایزی شامل ۵۰۰ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی خواهد بود.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.
دکمه بازگشت به بالا