اقتصادی

جزئیات دورکاری کارکنان در مناطق زرد، نارنجی و قرمز

به گفته مسئولان سازمان اداری و استخدامی ، طبق دستورالعمل های قبلی ، شرایط دورکاری کارمندان در سه منطقه زرد ، نارنجی و قرمز به صورت درصد تعیین می شود و بالاترین مقام در سیستم می تواند در مورد وجود کارمند تصمیم بگیرد و دورکاری کامل.

طبق تحقیقات patc ، از زمان شیوع ویروس کرونا در اواخر سال 2009 و تشدید این تهدید ، سبک کار کارمندان تغییر کرده و پس از چندین مرحله بررسی ، تا نوامبر سال گذشته نهایی نشده است. سازمان اداری و استخدامی طبق تصمیم ستاد ملی ضد کرونا شرایط حضور کارمندان با توجه به رنگ منطقه اعلام شد و بخشنامه هایی که صادر شده بود در این مدت تغییر نکردند.

با این حال ، در آغاز سال جاری ، به دنبال عود بیماری کرونا قلب و اعلامیه اخیر وزارت بهداشت در مورد حضور پرسنل مربوطه ، از سازمانهای اداری و استخدامی این س askedال پرسیده شد و رفیع زاده معاون وزیر توضیح داد موضوع. کارهای ابتکاری در سازمان های اداری و استخدامی مرتبط با patc.

در سه حوزه کارمند تعیین کنید

وی با بیان اینکه در تاریخ 27 آبان 1395 ، سازمان اداری و استخدامی در این اطلاعیه یکبار برای همیشه مسئولیت کارکنان را بر اساس رنگ شهر تعیین کرد ، گفت: بنابراین بخشنامه هنوز معتبر است و باید باشد “به تغییر رنگ شهر و منطقه مربوطه بستگی دارد.”

مسئول سازمان اداری و استخدامی گفت تمرکز ما این است که در ارائه خدمات به مردم مزاحم نشویم ، در هر صورت آنها می توانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. وی افزود: سرانجام بالاترین مقامات کشوری و استانی می توانند در مورد وجود کارمندی در دستگاه اجرایی تصمیم بگیرند.

وی جزئیات رنگ پوست کارمند را اعلام کرد و گفت که سازمان های اداری و استخدامی خدمات را به دو قسمت تقسیم می کنند: اساسی و عادی ؛ 100٪ وجود دارد ، اما در میان تجهیزات دیگر ، یک سوم از راه دور کار می کند و یک سوم آن حساب می شود دو

رفیع زاده ادامه داد: “در منطقه نارنجی ، حضور كارمندان دو سوم تجهیزات ارائه دهنده خدمات اساسی و یك سوم دورکاری است. در سایر دستگاه ها ، 50٪ و 50٪ دیگر حضور كارمندان است. مردم می توانند رفت و آمد کنند. “

به گفته وی ، در منطقه قرمز ، تا زمانی که ارائه خدمات قطع نشود ، می توان قدرت تجهیزات با خدمات اولیه را 50 کاهش داد. سوم و دو سوم از دورکاری استفاده می کنند.

شرایط کامل رفت و آمد و زمان حضور کارمندان

رافی زرد در مورد امکان انجام دورکاری کامل گفت: “بر اساس بخشنامه مربوط به دورکاری از طریق دولت در سال 2010 که بر اساس شرایط تجهیزات و شناسایی بالاترین مقاماتی که می توانند به صورت الکترونیکی خدمات ارائه دهند ، امکان ایجاد دورکاری وجود دارد. پلتفرم از راه دور ارتباط از راه دور را تعیین می کند.

وی ساعت کار را به کارمندان یادآوری کرد ، این ساعتها نسبت به تصمیم قبلی تغییری نکرده است و از 7:30 تا 14:30 (هفت ساعت) ظاهر می شود.

وضعیت زنان باردار با کودکان زیر 6 سال

رفیع زاده به زنان باردار یا کودکان زیر 6 سال یادآوری می کند که باید از راه دور کار کنند.در همه دستگاه ها ، زنان باردار ، افراد مبتلا به بیماری های زمینه ای و زنان با کودکان زیر 6 سال در کارهای دور از اولویت هستند.

شرایط برگزاری جلسات و وظایف

در مورد اینکه چرا این م institutionsسسات تحت شرایط کرون جلساتی را برگزار می کنند ، معاون مدیر امور نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی گفت که سازمان اداری و استخدامی در نامه بخشنامه خود به آژانس ها تأکید کرده است که هر جلسه باید مطابق با مفاد مقررات کنوانسیون توافق و ایجاد فضای مناسب و مطابقت با محدودیت ها ؛ در شهرهای زرد حداکثر 30 نفر می توانند اسکان داده شوند ؛ در شهرهای نارنجی حداکثر 20 نفر اسکان داده می شوند ؛ در شهرهای قرمز حداکثر 10 نفر اسکان داده می شوند. اما باید تأکید کرد که همه باید حداقل 4 متر مربع فضا را تأمین کنند ، ضمن اینکه بر ممنوعیت جلسات غیر ضروری و ماموت ها تأکید دارند.

وی یادآور شد: این دستگاه ها باید با توافق نامه های بهداشتی مطابقت داشته باشند و خدمات الکترونیکی باید در اولویت قرار گیرند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا