اقتصادی

ضرورت صف‌آرایی پدافند هوایی در حوزه فضای مجازی

جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: فعالان عرصه مجازی رزمندگان جهاد فرهنگی و جهادگران عرصه جنگ نرم هستند.

امیر سرتیپ علیرضا الهامی در آئین اختتامیه اولین جشنواره تولیدات فضای مجازی نیروی پدافند هوایی با اشاره به اهمیت و جایگاه فضای مجازی از دیدگاه فرماندهی معظم کل قوا گفت: فضای مجازی ازاهمیت بالای برخوردار و دشمن با این ابزار ایمان، غیرت و اعتقادات جوانان را نشانه گرفته است. وقتی دشمن با ابزار فضای مجازی به دنبال آسیب رساندن به ایمان، غیرت و اعتقادات نسل جوان ما است، وظیفه ما صف‌آرایی در این حوزه است و باید بدانیم در چه مسیر مهمی گام برداشته‌ایم.

وی با بیان این‌که «برای پیشبرد اهدافمان در حوزه فضای مجازی باید برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشیم»، افزود: بایستی اقداماتمان را نظام‌مند کنیم و ابزارهای ارزیابی را تعیین و آنها را مورد سنجش قرار دهیم تا بفهمیم نقطه شروع‌مان کجا بوده و امروز به کجا رسیده‌ایم و در مسیر صحنه جهاد فرهنگی حرکت کرده‌ایم یا نه و به این نظام‌مندی یک نگاه مدیریتی داشته باشیم.

وی با اشاره به این‌که «حوزه مجازی، فضای فرصت‌ها و تهدیدات است»، افزود: چنانچه بتوانیم کنترل و مدیریت درستی در فضای مجازی داشته باشیم، در این صورت، فرصت‌های زیادی برای ما خواهد داشت و راه رشد و توسعه را در تمام زمینه‌ها تسریع خواهد کرد و در صورت عدم مهار و رها شدگی این فضا، از ناحیه مسئولان امر، دچار آسیب‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی خواهیم شد.

جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اهمیت و جایگاه فضای مجازی در عصر امروز گفت: فعالان عرصه مجازی رزمندگان جهاد فرهنگی و جهادگران عرصه جنگ نرم هستند.

وی صبر و تقوا را مهمترین راه مقابله با خنثی سازی توطئه‌های دشمنان خواند و خاطرنشان کرد: گسترش ادب اسلامی، پرهیز از ناامیدسازی مردم و قوی شدن کشور در فضای مجازی مهمترین وظیفه ما در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تکلیفی است که معظم له برای ما در حوزه فضای مجازی تکلیف کرده است.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.
دکمه بازگشت به بالا