اقتصادی

عکس | این خودرو ضد آب است!

Cybertruck، پیکاپ جاه طلبانه تسلا با طراحی غیرمعمول آینده نگر، در سال 2019 عرضه شد و تا کنون مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است؛ از انگ شکستن شیشه در مراسم رونمایی تا چندین تاخیر در عرضه. ایلان ماسک، مدیرعامل خودروساز آمریکایی تسلا، اخیراً مثل همیشه، ادعای بحث‌برانگیزی را در توییتر منتشر کرد: Cybertruck به اندازه‌ای ضد آب خواهد بود که بتواند از رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و حتی اقیانوس‌ها کمتر ناهموار عبور کند.

پیکاپ سایبرتراک تسلا

ایلان ماسک در توییت دیگری گفت که برای سفر بین پایگاه Starbase در حال توسعه SpaceX در تگزاس و South Padre Island در سواحل جنوب غربی ایالت به یک سایبرتراک نیاز دارد. او همچنین به گذرگاهی اشاره کرد، احتمالاً گذرگاه برازوس سانتیاگو در شمال تأسیسات پرتاب SpaceX، بنابراین فاصله بین Brazos و South Padre کوتاه است. از پل‌های موجود در این منطقه می‌توان استفاده کرد، اما ایلان ماسک، که به‌خاطر سفرهای کوتاه با جت‌های شخصی شناخته می‌شود، ممکن است از روشی آرام‌تر و حتی عجیب‌تر برای رفت و آمد خوشحال باشد.

اگر فکر می‌کنید پیکاپ تسلا سایبرتراک به دلیل این ادعا، برجسته‌ترین خودروساز آمریکایی است، می‌توان گفت که ایلان ماسک در گذشته نیز همین ادعا را در مورد خودروهای تسلا داشته است. این کارآفرین جنجالی در سال 2016 در توییتر گفت که تسلا مدل S روی آب شناور است، بنابراین می توان از آن به عنوان قایق برای مدت زمان کوتاهی استفاده کرد. و رانش با چرخش چرخ ها انجام می شود؛ روشی بسیار ناکارآمد برای رانش.

وانت کامیون تسلا سایبر با موتور سایبر چهارگانه

تعهد ایلان ماسک به تسلا سایبرتراک چیز جدیدی نیست. او مدعی شده بود که شیشه های وانت برقی ضد گلوله است و در نهایت یک توپ فولادی به اندازه توپ بیسبال به راحتی شیشه های آن را در حضور صدها نفر از حاضران در مراسم رونمایی شکست. در پایان لازم به ذکر است که پیکاپ تسلا Cybertruck پس از تاخیرهای فراوان سرانجام در سال 2023 به بازار عرضه خواهد شد.

227227

دکمه بازگشت به بالا