استان ها

مراسم تجلیل از چهره های شاخص جهاد تبیین  در کردستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری patc از سنندج، حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان مراسم تجلیل از چهره های شاخص روحانی در تحقق تمدن اسلامی اظهار کرد: روحانیون و ماموستایان باید در ایام انتخابات دستاوردها و موفقیت های نظام را برای عموم تبیین کنند و افکار عمومی را نسبت به خدمات بی شماری که مثمره انقلاب اسلامی است آشنا سازند.

وی همچنین با اشاره به تغییر و تحول در مدیریت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اعلام کرد: تحولات تاثیر گذاری در زمینه خدمت رسانی به روحانیون استان در راه است که انشاالله موجبخدمت رسانی بیشتر به ایشان فراهم شود.

نماینده ولی فقیه با اشاره به ضرورت تلاش برای ارتقاء علمی و معنوی ماموستایان استان گفت: تلاش در زمینه رشد علمی ماموستایان یک ضرورت است و روحانیون سعی کنند از تکنولژی روز در تحقق تمدن اسلامی استفاده بهینه را به جای آوردند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد کاروند مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های روحانیون استان در راستای تحقق تمدن اسلامی گفت: این11همین جلسه جهاد تبیین اوقاف با ماموستایان استان در یکسال گذشته میباشد که این مراسم با هدف آشنایی روحانیون استان با زحمات و تلاشهای مرحوم حاج ماموستا

سید صلاح حسامی امام جمعه سابق سنندج در زمینه انقلاب اسلامی و تجلیل از چهره های شاخص در تحقق تمدن اسلامی کردستان برگزار شد.

وی با اشاره به تجلیل از 8 چهره شاخص روحانی استان کردستان گفت:از حاج ماموستا مصطفی شیرزادی،حاج ماموستا عبدالرحمن خدایی،حاج ماموستا سید محسن حسینی،حاج ماموستا محمود مدرسی،حاج ماموستا رحیم عباسی ،حاج ماموستا عبدالقادر حسینی و خانواده مرحوم حاج ماموستا سید صلاح حسامی امام جمعه سابق سنندج در این مراسم تجلیل به عمل آمد.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا