ورزشی

7 پرده از مصاحبه معاون خطیر؛واقعا با نکونام در یک کشتی هستید؟

به گزارش خبرگزاری patc؛ صحبت های معاون ارتباطات و رسانه‌ای باشگاه استقلال پس از طوفان شب گذشته جواد نکونام در فوتبال برتر جای چند نکته اساسی دارد که خواندن آنها خالی از لطف نیست.

خود خطیر گفته بود نیم فصل بازیکن می گیریم

1: اتفاق بد فصل جاری این بود که جواد نکونام با یک مدیرعامل دیگر توافق کرد اما با مدیر دیگری فصل را استارت زد، شاید مدیرعامل پیشین استقلال وعده‌هایی به وی داده که از آن بی‌خبر هستیم اما آنچه تا امروز علی خطیر در باشگاه استقلال انجام داده در چارچوب قانون بوده و تا زمانی که در سمت مدیرعاملی باشگاه بزرگ استقلال حضور داشته در چارچوب قانون عمل خواهد کرد.

بر اساس این ادعا یعنی آنچه کریمی در استقلال انجام داده یا وعده هایی که داده بوده خارج از چارچوب قانون بوده است؟ یعنی چه که خطیر در چارچوب قانون عمل می کند؟آیا درخواست نکونام برای جذب بازیکن بی قانونی است؟

به خطیر اطلاعات درست می دهند؟

2: معاون رسانه ای استقلال ادعا کرده که اطلاعات دروغ به نکونام می‌دهند و همین موضوع باعث اختلاف بین این دو نفر می‌شود. سوالی که پیش می آید این است که شما تضمین می کنید که به خطیر اطلاعات درست می دهند؟آیا وقتی اختلافی بین 2 نفر پیش می آید فقط یک نفر مقصر است؟آیا نمی شود این احتمال را داد که نفراتی هم در داخل و خارج باشگاه هستند که به خطیر اطلاعات اشتباه می دهند؟

تا زمانی که نکونام سرمربی باشد خطیر از او حمایت می کند

3: خطیر تا زمانی که نکونام سرمربی استقلال باشد از وی حمایت خواهد کرد و امکان ندارد به هیچ یک از ارکان باشگاه اجازه بدهند که تنشی و حاشیه‌ای به وجود بیاورند.

این چه نوع حمایتی است که نه سرمربی و کادر فنی از مدیرعامل راضی هستند و نه خیلی از هواداران؟ سوالی که پیش می آید این است که قبل از بازی با شمس آذر چرا پول همه بازیکنان پرداخت نشد و 5 بازیکن واریزی نداشتند و باعث شد جو تیم بهم بریزد.اگر سندی مبنی بر واریز پول قبل از بازی با شمس آذر به حساب همه بازیکنان دارید رو کنید تا ما هم آن را منتشر کنیم.

نکونام گفت من ترجیح می‌دهم به جای اینکه هزینه ای برای اردو شود برای استقلال بازیکن گرفته شود

4: در نشست خبری هم فیلم هایش موجود است و هم فایل های صوتی اش که جواد نکونام گفته بود در شرایطی تیم را راهی اردو می کند که برای استقلال بازیکن بگیرید.کجای آن مصاحبه نکونام از این حرف زده که ترجیح من این است که پول اردوها خرج گرفتن بازیکن شود؟این دو زمین تا آسمان با هم فرق دارند و با جابجایی کلمات نمی شود اصل حرف های سرمربی را زیر سوال برد.اصلا مگر می شود طبق گفته خود شما،خطیر و نکونام چند بار همدیگر را ببینند و درباره مسئله ای به این مهمی حرفی نزده باشند؟ضمن اینکه مردم و هواداران خوب به یا دارند که در بحبوحه بازگشت امتیاز به پرسپولیس و سپاهان،خطیر گفته بود:«اگر امتیازهای این دو برگردانده شود به این معنی است که سقف بودجه سوراخ است و آن وقت ما هم هر بازیکنی را که بخواهیم جذب می کنیم.»جالب اینجاست که نه تنها سقفی سوراخ نشد بلکه پایه ها هم یکی یکی در حال افتادن هستند.

ما نباید اسرار خانواده را به بیرون انتقال دهیم

5: اسرار خانواده استقلال کف همه خبرگزاری ها چه موافق مدیریت و چه مخالف آن ریخته است.از سایت هایی که منتسب به افراد داخل باشگاه هستند گرفته تا خیلی از کانال های هواداری که اصلا در بین هواداران خوش نام نیستند و کارشان فقط تخریب تیم است.آیا نکونام هم می تواند بیاید و چنین ادعایی را مطرح کند که چرا فلان خبر باشگاه در فلان کانال هواداری – طرفداری منتشر می شود و کک کسی هم نمی گزد؟

با فهرست بازیکنان مورد نظر جوان نکونام به مذاکره پرداختیم

6:می شود در لابلای حرف های تان از این هم بگویید که چه اتفاقی افتاد که حسین گودرزی مدافع چپ شمس آذر قزوین به استقلال نیامد.یا می شود در خصوص عدم جذب مهدی تیکدری هم حرف بزنید؟جالب اینجاست که هواداران استقلال از خودشان می پرسند که چطور هر بازیکنی را که پرسپولیس می خواهد و اتفاقا رسانه ای هم می شود را می توانند جذب کنند اما فقط این اتفاق در استقلال رسانه ای می شود مشکل دارد؟

وقتی بیانیه دادیم متهم به حاشیه سازی شدیم

7: آن بیانیه ای را که درباره اش حرف می زنید احتمالا در خصوص لغو اردوی امارات بود.ادعا کرده اید که هدف اطلاع رسانی بوده و هوادار باید از همه اخبار با خبر باشد.این هم قبول اما کدام معاون ارتباطات باشگاهی از کلمه متاسفانه استفاده می کند و می نویسد:متاسفانه سرمربی اردو را لغو کرد.

251 251

کارگروه خبری مطالب ورزشی

با داشتن علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه در زمینه‌ی نوشتن ورزشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی تحلیل‌ها و نقد‌های دقیق و جذاب درباره‌ی تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. همراهی با من را بپذیرید و دنیای ورزش را از زوایای جدیدی بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا