برترین های کار و کسبعمومی

یک توصیه به مهندسینی که میخواهند ارتقا شغلی پیدا کنند

سلام به مهندسینی که مدام در این فکر هستند که چطور ارتقا شغلی پیدا کنند و درآمد ماهانه‌شان زیاد شود. اگر شما جزو این دسته از افراد هستید، باید بگوییم که بهترین فرصت شرکت در آزمون نظام مهندسی است. آزمونی در پیش‌رو است که میتوانید بعد از اینکه آمادگی لازم پیدا کردید، در آن شرکت کنید و قبول شوید. اگر در حوزه مهندسی مکانیک فعالیت دارید و 3 سال است که از فارغ التحصیلی شما میگذره، پیشنهاد میکنیم در آزمونی که در راه است، شرکت کنید. 

اما شاید این سوالات برایتان پیش آید که چطور در آزمون قبول شویم، چطور برنامه ریزی کنیم؟ منابع آزمون رو از کجا پیدا کنیم؟ از کی کمک بگیریم و برای کسب آمادگی چکار کنیم؟ از کِی شروع کنیم؟ در ادامه توضیح داده‌ایم.

چطور در آزمون نظام مهندسی مکانیک قبول شویم؟

اساس موفقیت در آزمون نظام مهندسی مکانیک، در درک عمیق از مفاهیم و ذهن تحلیلی شما نهفته است. برای افزایش توانمندی در این زمینه، برنامه‌ریزی دقیق نیاز است. اما قطعا برنامه ریزی به زمان مرتبط میشود. قطعا اینکه برای آمادگی آزمون خودتان برنامه ریزی کنید، منابع را بخونید، مو به مو سوالات رو بررسی کنید، خیلی زمان بر است. 🙁  برای اینکه زمان را بخرید و جلو بزنید، در دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی مکانیک شرکت کنید.

در حین آمادگی برای آزمون، تمرکز بر تقویت مهارت‌های حل مسائل ضروری است. این امر شامل حل تعداد قابل توجهی از سوالات پیشین آزمون، بررسی تجربیات داوطلبین، کسب تجربه اساتید و مهندسین ارشد و به ویژه اشراف کامل بر مباحث مقررات ملی ساختمان است. همه این ها نیاز به زمان دارد. شاید دست کم حداقل 60 ماه زمان نیاز داشته باشید ولی برای موفقیت در آزمون، راه میانبری وجود دارد.آن هم شرکت در کلاس آمادگی آزمون نظام مهندسی مکانیک است. J

راه 100%  تضمینی  قبولی در آزمون

  • بررسی  منابع معرفی شده از سوی سازمان
  • بررسی سوالات سال های  گذشته  از 1402 به قبل
  • شرکت در دوره های آموزشی و تهیه فیلم های آمادگی
  • جمع بندی، یادداشت برداری و مطالعه فرمول ها، ترفندها و دانش در مورد نحوه بهترین مطالعه آزمون سیستم های مهندسی

دوره‌های آمادگی سِودا به چه صورت است؟

قبل از ورود به آزمون نظام مهندسی مکانیک، اجرای شبیه‌سازی‌های آزمون ضروری است. این فرآیند به شما این امکان را می‌دهد تا شرایط واقعی آزمون را تجربه کرده و به عیوب و قوت خود پی ببرید. با تجزیه و تحلیل دقیق نتایج شبیه‌سازی، قادر خواهید بود عملکرد خود را بهبود بخشید و به نقاط ضعف پرداخته و استراتژی‌های بهینه برای حل آزمون را ارتقا دهید. شما با کمک تیم سِودا، میتوانید سطح آمادگی خود را بسنجید. در کانال های سودا، سوالات آزمون از شما پرسیده شده و در دوره هم نحوه رسیدن به پاسخ، مو به مو آموزش داده میشود.

سِودا به طور کلی 5 پکیج برای کسب امادگی شما برای آزمونی که در پیش است، تولید کرده، این پکیج ها شامل، دوره جامع و فشرده آموزش آزمون نظام مهندسی مکانیک بخش طراحی، نظارت و اجرا و یک دوره کاملا جامع برای هر سه صلاحیت است. کیفیت ویدیوها عالی، کلام مدرس دوره گویا و شفاف، ساعت آموزش استاندارد، دوره دارای کانالی تلگرامی ویژه برای پشتیبانی و رفع اشکالات و… است.  شما با دانلود دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی  ، میتوانید احتمال قبولی خود را به حداکثر برسانید و تا یک عمر، نتیجه زحمات خود را ببینید و به قول معروف پول پارو کنید. این را بدون اغراق گفتیم.

منابع آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیک

داوطلبان جهت آمادگی برای شرکت در آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیک، باید به بیش از 30 سوال آزمونی که 60 سوال دارد، جواب درست بدهند. سوالات مطرح شده از مباحث مقررات ملی ساختمان و نشریه هایی است که از سازمان برنامه و بودجه منتشر میشود. برای مثال از اصلی‌ترین منابع آزمون مکانیک، مبحث 14، 16 و 17 مقررات ملی ساختمان و نشریه های 128 است. این مباحث خیلی خیلی مهم هستند. سودا در دوره های آمادگی آزمون به سراغ آموزش این مباحث و نشریه ها رفته است. سری به سودا بزنید و هم دوره را زیر ذره‌بین ببرید، هم سوالات سال های پیشین را رایگان دانلود کنید، به تمامی منابع آزمون دسترسی داشته باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.  دفتر سودا به شماره 88831021-021  تماس بگیرید.

مزیت های قبولی در آزمون و کسب پروانه در سازمان نظام مهندسی

  • مهندسان فعال در زمینه مدل‌سازی، نقشه‌کشی و طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان، با حضور در آزمون و دریافت پروانه اشتغال، می‌توانند به‌راحتی به مرحله‌ای بسیار حائز اهمیت دست یابند.  یکی از مزایای بارز عضویت در سازمان نظام مهندسی، ایجاد اعتبار حرفه‌ای است که این اعتبار به شما در ارتباط با مشتریان، کارفرمایان، و همکاران کمک می‌کند تا به عنوان یک مهندس معتبر و اعتماد برانگیز شناخته شوید.
  • عضویت در سازمان نظام مهندسی به شما این امکان را می‌دهد که از منابع آموزشی و حرفه‌ای متنوع آن بهره‌مند شوید، از جمله دوره‌های آموزشی، کنفرانس‌ها، سمینارها و منابع آموزشی متنوع که به‌روزرسانی مهارت‌های شما را تسهیل می‌کنند.
  • عضویت در سازمان نظام مهندسی فرصتی فراهم می‌کند تا با سایر مهندسان شبکه‌سازی و ارتباطات برقرار کنید. این ارتباطات می‌توانند به اشتراک گذاشتن تجربیات، ایده‌ها و فرصت‌های شغلی کمک کنند.
  • با عضویت در سازمان نظام مهندسی، حمایت حقوقی و حرفه‌ای به شما اعطا می‌شود. در مواقع بروز مشکلات حقوقی یا اخلاقی، این سازمان آماده است تا حمایت و راهنمایی لازم را فراهم کند.

با شرکت در کلاس آزمون نظام مهندسی مکانیک، به تمامی امتیازات عضویت در سازمان نظام مهندسی دست پیدا کنید. یکبار هزینه کنید و تا اخر عمر طعم یک زندگی مرفه را بچشید. هزنیه دوره‌ها آنقدر زیاد نیست که بخواهید به سادگی قیدش را بزنید. از ما میشنوید، سری به به مجموعه دوره ها بزنید. 

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی مکانیک

متقاضیانی که قصد عضویت در نظام مهندسی را دارند، باید دارای حداقل مدرک لیسانس (کارشناسی) در رشته مکانیک باشند. برای عضویت در نظام مهندسی، لازم است تا مدارک مورد نیاز را به‌دقت آماده نموده و به سازمان نظام مهندسی مربوط به محل زندگی خود مراجعه نمایید. این مدارک شامل عکس، فتوکپی مدرک تحصیلی، و فتوکپی شناسنامه خود می‌باشد. پس از حضور در سازمان، با تکمیل فرم ارائه شده و پرداخت هزینه مرتبط، می‌توانید عضویت خود را در نظام مهندسی رسمی نمایید. این روند موثر و مرسومی است که برای اعتبار حرفه‌ای و ورود به جامعه مهندسی، اقدامات لازم را به‌صورت دقیق انجام دهید.  علاوه بر، سابقه کاری از شرایط دیگر مهم شرکت در آزمون نظام مهندسی است. این شرایط به شرح جدول زیر است.

سابقه کار حرفه ای مهندسان
مدرک تحصیلی سابقه لازم
کارشناسی 3 سال
کارشناسی ارشد 2 سال
دکتری 1 سال
سابقه کار حرفه ای کاردان های فنی
مدرک تحصیلی سابقه لازم
مدرک کاردانی مورد تایید وزارت علوم 5 سال
مدرک کاردانی مورد تایید سایر وزارت خانه ها 6 سال

کسب مشاوره رایگان از سودا برای شرکت در آزمون

سِودا با تاکید بر قابلیت‌های منحصر به فرد خود، توصیه میکند که به منظور حصول موفقیت در آزمون نظام مهندسی تاسیسات ، در دوره‌های آموزشی اختصاصی شرکت فرمایید. دوره‌های ارائه شده توسط سودا، به‌طور ویژه برای شما طراحی شده و از تخصصی‌ترین مباحث مرتبط با آزمون نظام مهندسی برخوردار هستند. این دوره‌ها به شدت به شما در راستای قبولی در آزمون کمک می‌کنند و آمادگی لازم را در شما ایجاد خواهند نمود. اکنون برای کسب مشاوره رایگان برای ایجاد آمادگی در خود جهت قبولی در آزمونی که در پیش رو است با  دفتر سودا به شماره 88831021-021  تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا