علمی و پزشکیبرترین های کار و کسب

بازیگرانی که کاشت ابرو انجام دادند

اهمیت کاشت ابرو برای بازیگران

کاشت ابرو یک روش بسیار پیچیده است؛ زیرا ابرو ناحیه بسیار حساس و نسبتا کوچکی در صورت می‌باشد. به همین دلیل، مهم است که با یک جراح متخصص در جراحی ترمیم مو و تجربه کاشت ابرو مشورت کنید و تمام سوالات خود را از او بپرسید. روش ترمیم ابروها شامل قرار دادن تک، تک موهای سر در الگوی رشد طبیعی موهای ابروی بیماران است. قرار دادن دقیق چندین تار مو می‌تواند ابروها را به طبیعی‌ترین ظاهر خود بازگرداند.

امروزه که زیبایی ظاهری هر فرد بسیار با اهمیت‌تر از هر دوره در تاریخ بشریت است که تنها به دلیل استفاده گسترده از رسانه‌های اجتماعی این اهمیت را یافته است، بسیاری از زنان تلاش زیاد و در عین حال هزینه و زمان زیادی را صرف می‌کنند تا ابروهای خود را آنطور که می‌خواهند نشان دهند. اما با انتخاب بهترین پزشک کاشت ابرو در تهران می توانید در کمترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید.

در سال های اخیر ظاهر خارجی و صورت اهمیت زیادی پیدا کرده است، نه تنها قسمت‌های خاصی از بدن، بلکه همه نقاط بدن دارای اهمیت هستند، بنابراین اشخاص معروف مانند بازیگران، همیشه به خاطر ظاهر آراسته به ظاهر ابروهای خود نیز اهمیت می‌دهند. افراد مشهوری که کاشت ابرو انجام داده‌اند.

به نقل از سایت دکتر گویا اخیراً به شدت افزایش یافته‌اند. می‌دانید که این ساختار بالای چشم در حالات چهره مهم است، پس این فرآیند که با تیمی از متخصصان کلینیک انجام می‌شود، روشی بسیار موفق و طبیعی خواهد بود. فرآیند کاشت ابرو مانند مو نیست، اما بسیار سریعتر و آسانتر از آن می‌باشد.

با انتخاب کاشت ابرو توسط اشخاص معروف و بازیگران می‌توان به اهمیت حجم و ضخامت مناسب ابروها با نچرال‌ترین ظاهر رسید. ابروها، همچنین ممکن است در اثر ضربه، سوختگی و تصادف از بین بروند. در این گروه ها، کاشت ابرو با موفقیت و کاملا طبیعی انجام می‌شود.

در اصل با این روش کاشت ابرو می‌توانید به شکل دلخواه ابروهای خود دست یابید. با فرآیند در کاشت ابرو می‌توانید تمامی نواقض ابروی ‌های خود را برطرف کنید. به عنوان مثال برخی افراد دارای تاج باریک تری نسبت به انتها ابرو هستند، از همین رو با کاشت ابرو تمامی نواقص برطرف شده و سرانجام شما یک ابرو با استانداردهای صورت خود داشته باشید.

کدام بازیگران کاشت ابرو انجام داده اند؟

کاشت ابرو عملی است که در صورت انجام روش صحیح می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس فرد شود. به خصوص در موارد مربوط به عوامل ناشی از سوختگی، میزان موفقیت بسیار بیشتر است؛ اما توجه داشته باشید که این روش نیاز به مهارت، تکنیک بیشتری نسبت به کاشت مو دارد. اگر تصمیم به فرآیند کاشت ابرو گرفته‌اید، مطمئن باشید که این عمل توسط پزشکان ماهر و با تجربه انجام می‌شود. شما می توانید برای این جراحی از الو پزشک راهنمایی و مشاوره بگیرید.

اگر همین الان به جستجوی کوتاهی در اینترنت بپردازید، متوجه انجام فرایند کاشت ابرو توسط خیلی از بازیگران و نسبت رضایت آنها برای انتخاب این روش می‌شوید. بعد از دریافت رضایت باید به دنبال یک مرکز کاشت ابرو در تهران باشید. در جستجوی بهترین پزشک یا مرکز کاشت ابرو، نکته‌ای که باید به آن توجه کنید محل یا موقعیت جغرافیای کلینیک نیست، بلکه این است که چه کسی عمل را انجام می‌دهد. علاوه بر این، توصیه می‌کنیم به طور مداوم تجربه و نتایج را از دکتری که این روش را انجام می‌دهد را بخواهید.

قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین مراکز کاشت ابرو، مهم‌ترین کاری که یک فرد باید انجام دهد این است که درباره سوابق پزشکی که عمل کاشت ابرو را انجام می‌دهد، تحقیق کند. در حین انجام کاشت ابرو، جهت دادن به ابرو با توجه به جهت هر گرافت بسیار مهم است. در غیر این صورت یک نتیجه کاملا غیر طبیعی خواهید داشت و متأسفانه هرکس آن را می‌بیند، در نگاه اول بلافاصله متوجه آن می شود.

به همین دلیل انتخاب جراح متخصص بسیار مهم است. پس از کسب اطلاعات در مورد پزشک، موضوع مهم دیگر نظرات بیمار خواهد بود. اگر به عنوان افراد کاندیدای کاشت ابرو به دنبال بازیگرانی هستید که این روش را امتحان کرده‌اند، می‌توان به سرکار خانم پرستو صالحی، بهنوش بختیاری و بهاره رهنما اشاره کرد.

کاشت ابرو بازیگران چه مزایایی دارد؟

  • زیبایی بیشتر
  • رفع نقص و مشکلات
  • بدون درد و سوزش
  • انجام توسط پزشکان خبره و ماهر
  • بدون نیاز به مراقبت های سنگین
  • بدون نیاز به جراحی و بیهوشی
  • نتیجه دهی تضمینی و قطعی
  • دارای دوام بالا
  • طبیعی بودن این عمل زیبایی
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی و مضر

همانطور که مشاهده می کنید مزایای کاشت ابرو بسیار زیاد بوده و این مزایا سبب شده است که افراد بسیاری حتی به جز بازیگران به سمت این عمل زیبایی روی بیاورند و مشکلات خود را حل کنند.

چرا افراد به کاشت ابرو روی می آورند؟

همانطور که می دانید همه افراد قرار نیست که دارای زیبایی کامل و تام باشند و ممکن است در زیبایی آنان به صورت مرور زمان و یا حتی مادرزادی اختلال ایجاد شود یکی از مواردی که می تواند در زیبایی افراد اختلال ایجاد کند ابروهای کمشت و یا حتی افرادی که اصلا ابرو ندارند می باشد.

اختلالی که در ابروها ایجاد می‌شود می‌تواند به صورت مادرزادی باشد یعنی فرد به صورت مادرزادی دارای ابروهای کم پشت می باشد یا ممکن است به صورت اکتسابی به دلایل مختلفی مانند سرطان/ مشکلات هورمونی/ تغذیه نامناسب/ خواب ناکافی استرس /استفاده از مواد آرایشی و شیمیایی و غیره به مرور زمان ابروهای پرپشت و زیبای خود را از دست بدهند در هر حال چه افرادی که به صورت مادرزادی دارای ابروهای کم‌پشت هستند.

و چه افرادی که به صورت اکتسابی ابروهای خود را از دست می‌دهند نباید نگران این موضوع باشند چرا که با استفاده از عمل زیبایی فوق العاده کاشت ابرو می‌توانند زیبایی خود را مجدداً به دست آورند.

آیا کاشت ابرو بازیگران دائمی میباشد؟

هنگامی که شما قصد انجام یک عمل زیبایی را دارید ممکن است عده‌ای از افراد به شما بگویند که آثار این عمل ها موقتی بوده و پس از آن مجدداً آن را از دست خواهید داد مثلاً به شما گفته شود پس از آنکه ابروها را کاشتید ممکن است مجدداً دچار ریزش مجدد شوید!

در ابتدا باید گفته شود که این یک ادعای دروغین می‌باشد و خلاف این امر ثابت شده است چراکه کاشت ابرو مطابق آمارهای به دست آمده دارای اثر دائمی بوده و پس از آن ریزشی از آن دیده نشده است.

و تنها طی چند روز پس از عمل ریزشی اتفاق افتاده است که این یک امر طبیعی بوده و باید اتفاق بیفتد دلیل اینکه گفته میشود ابرو یک عمل دائمی می باشد این است که به دلیل این که در آن از موی طبیعی خود فرد استفاده می‌شود. از مواد مضر و شیمیایی استفاده نمی‌شود لذا نه تنها امکان از دست دادن نتایج آن اصلاً وجود ندارد بلکه نتایج آن دائمی خواهد بود و لذا اگر قصد را دارید نباید نگران دوام آن باشید چرا که طبق تحقیقات به دست آمده نتایج آن ماندگار می باشد و از بین نخواهد رفت.

کاشت ابرو بازیگران در چند مرحله انجام میشود؟

به طور کلی باید گفت مراحل کاشت ابرو بازیگران در سه مرحله در صورتی که وجود نداشته باشد می باشد که عبارت است از:
برداشت مو از قسمت پشت سر دلیل اینکه گفته می‌شود پشت سر این است که غالباً از قسمت پشت سر مو را برداشت می‌کنند اما محدودیتی وجود نداشته و از برخی از قسمت‌های دیگر نیز می‌توان مو را برداشت پس از اینکه مو را از قسمت مورد نظر برداشتند آن را در زیر میکروسکوپ و دستگاه‌های پیشرفته گذاشته و ساختار آن را بررسی می‌کنند تا مساعد برای کاشت باشد و پس از آنکه درجه آماده بودن آن را سنجیدند را در قسمت ابرو کاشت می کنند.

نکته‌ای که در اینجا لازم به ذکر می باشد و ممکن است موجب نگرانی شما باشد این است که در قسمت پشت سر شما فقط یک خط باریکی ایجاد می‌کند که حدفاصل گوش راست تا گوش چپ می باشد و از ایجاد زخم های عمیق و بزرگ خودداری می‌کنند لذا شما نباید نگران جای اسکار پس از برداشت کاشت ابرو باشید.

همچنین مساله ای که ممکن است موجب نگرانی شما شود این است که گمان کنید مویی که از پشت سر شما برداشت می شود زیاد بوده و به تعداد موهای سر شما آسیب زده و یا به عبارت بهتر موهای شما را کم پشت کند اما در این باره باید گفت نه تنها موی زیادی برداشته نمی‌شود بلکه موی برداشته شده کاملا به اندازه بوده و قرار نیست موی بیش از اندازه از دست بدهید.

کاشت ابرو بازیگران چه مدت طول میکشد؟

همانطور که در مطالب قبلی ذکر شد کاشت ابرو یک عمل زیبایی بوده که در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود و نیاز به انجام عمل های سنگین و زمان زیادی نمی باشد اما باید گفت در این بین مقدار مهارت پزشک متخصص شما تاثیر عمده‌ای در این عمل دارد به طوری که اگر پزشک شما ماهر باشد این عمل زیبایی را با سرعت هرچه بهتر و همچنین نتایج بهتری انجام خواهد داد و اگر پزشک شما دارای مهارت بالایی نباشد .

علاوه بر این که دارای سرعت کمتری می باشد ممکن است به پیاز موی شما آسیب های جبران ناپذیری وارد کند لذا به شما توصیه می‌شود هنگامی که قصد کاشت ابرو را دارید به انتخاب پزشک متخصص تان دقت کافی داشته باشید تا  بعدا خسارت های جبران های ناپذیری وارد نشود.

آیا می‌دانید بسیاری از بازیگران ایرانی کاشت ابرو انجام داده‌اند و از نتیجه آن بسیار راضی بوده‌اند؟ بهاره رهنما، بهنوش بختیاری و پرستو صالحی، سه بازیگری هستند که پیوند موی ابرو را تجربه کرده‌اند.

کاشت ابرو یا پیوند موی ابرو از آن عمل‌های زیباسازی است که طر‌ف‌دارهای زیادی میان افراد معروف دارد. بازیگرها، خواننده‌ها و ورزشکارهای زیادی، چه خانم‌ها و چه آقایان انجام داده‌اند تا چهره‌شان زیبایی طبیعی داشته باشد. در این نوشته به داستان سه خانم بازیگر می‌پردازیم که پیوند موی ابرو انجام داده‌اند. شما هم اگر می‌خواهید کاشت مو را به‌صورت حرفه‌ای تجربه کنید، پیشنهاد ما را در انتهای این مقاله بخوانید.

کدام بازیگران کاشت ابرو انجام داده اند؟

کاشت ابرو بازیگران ( پرستو صالحی )

پرستو صالحی، بازیگر تلویزیون و سینما چند سال پیش عکسی در اینستاگرام از خودش منتشر کرد و خبر از کاشت ابرو داد. وی درباره این عمل پیوند موی ابرو گفته حدود ١٣ ساعت طول کشیده و از نتیجه هم بسیار راضی بوده است.

پرستو صالحی که نام اصلی‌اش الهام است، در روز ۹ آبان سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. این بازیگر دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. پدر پرستو فوت کرده و او با مادر و خانواده برادرش زندگی می‌کند. او در سریال‌ها و فیلم‌های زیادی ایفای نقش کرده که از به‌یادماندنی‌ترین آن‌ها می‌توان سریال زیر آسمان شهر، سریال ارث بابام و سریال شوخی کردم اشاره کرد.

به‌گفته صالحی، ابروهایش طی سال‌ها و به‌خاطر گريم‌های متعدد در کارهای مختلف تلویزیونی و سینمایی ريخته بوده و او برای رسیدن به ابروهای طبیعی، عمل کاشت ابرو یا پیوند موی ابرو انجام داده است. او کاشت ابروی واقعی را خیلی بهتر از تتوهاي مصنوعی می‌داند.

پرستو این را هم اضافه کرده که عمل ابرو درد داشته، اما به زیبایی و نتیجه کار می‌ارزد. البته پرستو صالحی سال ۱۳۹۴ اقدام به کاشت ابروهایش کرده؛ اگر با پیشرفت این علم امروز عمل پیوند موی ابرو را انجام می‌داد، عوارض کاشت ابرو درد هم نداشت.

او در انتها توصیه کرده که برای کاشت ابروی طبیعی حتما به متخصص مراجعه کنید، در غیر این صورت پوستتان صدمه خواهد دید. ما هم به شما توصیه می‌کنیم برای کاشت ابرو به‌صورت طبیعی و با امکان رشد به کلینیک vip تهران مراجعه کنید که از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز دارد.

کاشت ابرو بازیگران (بهنوش بختیاری)

بهنوش بختیاری کاشت ابرو بهصورت طبیعی داشته، و نتیجه خوبی داشته است. این بازیگر تلویزیون و سینما به عمل‌های زیباسازی چهره علاقه‌مند است و سال‌ها پیش، بینی خود را هم عمل کرده بود.

بهنوش بختیاری روز ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد. او مدرک کارشناسی زبان فرانسوی دارد و به‌تازگی هم ازدواج کرده است. بهنوش در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم شد. از آثار معروف او می‌توان به سریال‌های هزاران چشم، شب‌های برره، خداحافظ بچه و فیلم‌های زن‌ها شگفت‌انگیزند، پنجاه کیلو آلبالو و استیگمات اشاره کرد.

جالب است بدانید او در برنامه ای درباره مراسم ازدواج ساده‌اش گفته: «مهریه من 14 سکه بهار آزادی است. من با عقد محضری و خرید قرآن با جلد چرمی بسیار زیبا، بدون خرید حتی یک حلقه، طلا و جواهر و پوشیدن لباس عروس و آرایشگاه، راهی خانه بخت شدم و زندگی مشترکم را آغاز کردم».

بهنوش کاشت ابرو را سال ۱۳۹۹ انجام داد. او هم از روش‌های جدید برای کاشت استفاده، و عوارض حداقلی را تجربه کرده است. شما هم اگر می‌خواهید از عوارض کاشت ابرو در امان باشید، به کلینیک‌های معتبری همچون کلینیک vip مراجعه کنید که کادر متخصص و مجرب برای پیوند موی ابرو دارد.

کاشت ابرو بازیگران ( بهاره رهنما)

بهاره رهنما، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون هم از علاقه‌مندان عمل‌های زیباسازی و صدالبته و ابرو است. او به‌تازگی کاشت ابرو انجام داده تا ابروهای طبیعی خودش را به دست آورده و زیباتر از همیشه بشود.

بهاره رهنما روز 10 آذر سال 1352 در استان مرکزی متولد شد. او کارشناسی ادبیات نمایشی و کارشناسی ارشد حقوق قضایی دارد. پیمان قاسم‌خانی، نویسنده سریال‌ها و فیلم‌های کمدی، همسر سابق اوست. حاصل ازدواج آن‌ها هم پریا قاسم‌خانی است که در سریال تلویزیونی مرد هزارچهره و فیلم سینمایی دایره زنگی بازی کرده است.

بهاره بعد از جدایی از قاسم‌خانی، در شهریور ۱۳۹۶ با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد. از مهم‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های او می‌توان به فیلم‌های ورود آقایان ممنوع، طبقه هساث، و خوب، بد، جلف و سریال‌های تلویزیونی داستان یک شهر ۲، مرد هزارچهره و بچه مهندس اشاره کرد.

بهاره هم به‌تازگی و پس از ازدواج دوم سراغ کاشت ابرو رفته است. او پیوند موی ابرو را در یکی از کلینیک‌های معتبر تهران انجام داده است. شما هم برای کاشت ابروی طبیعی می‌توانید به کلینیک vip تهران مراجعه کنید که همه مراحل کاشت را زیر نظر پزشک متخصص کاشت ابرو انجام می‌دهد.

دکمه بازگشت به بالا