برترین های کار و کسبعلمی و پزشکی

کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی

برای بسیاری از افراد، ریزش مو یک واقعیت اجتناب ناپذیر در زندگی است و معمولاً این افراد سعی می کنند برای جلوگیری و درمان آن هر کاری انجام دهند، اغلب سراغ روش های موقت مانند داروهای بدون نسخه مانند یا اسپری های رشد مو می روند. یک راه حل موثرتر و ماندگارتر، کاشت مو طبیعی است که برای مردان و زنان دچار ریزش مو یا دارای موهای نازک و کم پشت مناسب می باشد. با توجه به پیشرفت های تکنولوژی و تاثیر آن در روش ها و تجهیزات مورد نیاز برای کاشت مو، این روش ها عوارض بسیار محدودی داشته و درصد عدم موفقیت کاشت مو نزدیک به صفر شده که نشان از طبیعی و دائمی بودن نتایج کاشت مو دارد.

بهترین روش کاشت مو |سن کاشت مو

روند تمام روش های کاشت مو شامل سه مرحله برداشت فولیکول های سالم از قسمتی از سر، آماده سازی گرافت ها و پیوند آنها در ناحیه ای که دچار ریزش شده، می باشد. تقریباً در تمام موارد موهای مورد نیاز پیوند از پشت سر یا بالای گوش ها برداشته می شود، چرا که این نواحی بیشترین مقاومت در برابر ریزش مو را دارند؛ در غیر اینصورت در شرایط خاصی می توان از موهای صورت یا بدن متقاضی نیز استفاده کرد. تکنیک دقیق و ابزار مورد استفاده برای استخراج و انتقال فولیکول ها بسته به روش کاشت مو متفاوت است. افرادی می توانند از کاشت مو بهره ببرند که:

✔ از طاسی یا نازک شدن مو رنج می برند.

✔ فولیکول های سالم و کافی داشته باشند که بتوان از آنها برای پیوند استفاده کرد.

✔ شرایط جسمی خوبی داشته باشند.

✔ دارای یا زنانه هستند. (روند ریزش مو در آنها تثبیت شده باشد)

یک پزشک متخصص می تواند تأیید کند که آیا هر متقاضی کاندید مناسب کاشت مو است یا خیر؛ جنسیت، نژاد و سن معمولاً عوامل تعیین کننده شایستگی بیمار نیستند. جراحی کاشت مو تحت بی حسی موضعی انجام می شود و با توجه به وسعت و شدت ریزش می تواند در یک جلسه 2 تا 6 ساعته یا چند جلسه در طول دو یا چند روز انجام شود.

انتخاب بهترین و بزرگترین کلینیک زیبایی کاشت مو در ایران

برای انجام کاشت مو، اولین قدم انتخاب یک کلینیک معتبر و باتجربه و پزشک متخصص در این زمینه می باشد که توسط روش هایی مانند پرسیدن از دوستان و آشنایان یا تحقیق در شبکه های اجتماعی محقق می شود. انتخاب مناسب ترین کلینیک کاشت مو علاوه بر افزایش موفقیت نتیجه پیوند برای هر مراجعه کننده، عوارض احتمالی و دوران بهبودی بعد از کاشت مو را به دلایل مختلفی از جمله مجهز بودن و داشتن پزشکان حرفه ای کاهش خواهد داد. کلینیک های معتبر با انتخاب مناسب ترین گزینه از بین نتیجه مورد انتظار متقاضی را تحقق بخشیده و کاشت مو توسط پزشکان متخصص در کوتاه ترین زمان انجام خواهد گرفت.

به دلیل تعدد کلینیک های زیبایی در شهرهای بزرگی مانند تهران، ممکن است افرادی که به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو هستند دچار سردرگمی شده و از انتخاب خود مطمئن نباشند. اما روش هایی برای امتیازدهی به کلینیک ها و رتبه بندی آنها وجود دارد که می توان با بررسی تمام آنها به نتیجه ای قطعی و مطمئن رسید.

چرا دکتر شادمهر بهترین و بزرگترین کلینیک کاشت مو در ایران است؟

یکی از روش هایی که می توان اعتبار یک کلینیک را سنجید، بررسی وضعیت آن در بین مراجع و سازمان های بزرگ می باشد. انجمن پیوند موی ایران با نظر سنجی از متخصصان این حوزه و بانک آماری مشتریان مجموعه های مختلف که کار کاشت مو را انجام داده اند به تحلیل این فضای رقابتی پرداخته و توانسته برای اولین بار در کشور ایران را انتخاب نماید تا متقاضیان پیوند مو را در انتخاب هر چه بهتر راهنمایی نماید. این گزارش که تحت نظارت انجمن پیوند مو تهیه و تنظیم گردیده مفتخر به اعلام نام مجموعه بزرگ درمانی دکتر شادمهر سنتر به عنوان برترین مجموعه پیوند موی ایران می باشد.

کلینیک دکتر شادمهر با ارائه جدیدترین روش کاشت مو (کاشت مو به صورت مستقیم MicroFIT) با نتیجه بخشی بهتر و با تراکم بالا بی شک بهترین گزینه برای انجام پیوند مو می باشد؛ دلایل این برتری در ادامه ذکر شده اند:

کاشت مو بدون جراحی

در روش های قدیمی کاشت مو، برداشت فولیکول های مورد نیاز برای پیوند به صورت نواری صورت میگرفت که نیازمند انجام بخیه در محل بانک مو بود. اما در تکنیک های جدیدتر خبری از جراحی نیست و برداشت به روش استخراج واحد فولیکولی صورت میگیرد که به معنای برداشت تکی گرافت ها توسط دستگاه های ظریف و پیشرفته و عدم نیاز به برش پوست سر می باشد. همچنین پیوند فولیکول ها در نواحی دچار ریزش در شیارهای میلیمتری ایجاد شده توسط پنس های مخصوص () انجام می شود که آسیب های بسیار جزئی به پوست وارد شده که نیاز به بخیه نخواهد داشت.

بالاترین تراکم کاشت مو

کلینیک کاشت مو دکتر شادمهر از اولین مراکز تخصصی کاشت مو در ایران بوده که از روش نوین کاشت مو میکروفیت بهره گرفت، این روش مزایای زیادی نسبت به سایر روش های پیوند دارد، از جمله دوران نقاهت کوتاه تر، عوارض جانبی کمتر و تراکم بیشتر. مهمترین ویژگی کاشت مو در کلینیک دکتر شادمهر تراکم بالا می باشد و دلیل آن استفاده از قلم ایمپلنتر است؛

استفاده از این وسیله به دو دلیل بالاترین تراکم را نتیجه می دهد، اول اینکه با استفاده از ایمپلنتر امکان کنترل دقیق زاویه، جهت و عمق فولیکول های کاشته شده وجود دارد. و دوم اینکه در این روش برخلاف روش های قدیمی تر گرافت های برداشته شده در محلول نگهداری نشده و مستقیماً در کانال های ناحیه گیرنده کاشته می شوند که منجر به سالم ماندن فولیکول های بیشتر، موفقیت پیوند و بالاترین تراکم کاشت مو خواهد شد.

حضور متخصصین و پزشکان زیبایی مطرح کشور در تمام مراحل کاشت مو

یکی از مواردی که کلینیک دکتر شادمهر را به بهترین کلینیک کاشت مو در ایران تبدیل می کند، حضور بهترین پزشکان کاشت مو در این مجموعه می باشد. استفاده از روش های مدرن پیوند مو مانند روش توسط پزشکان نیاز به داشتن تخصص و تجربه بالا در این زمینه دارد که متخصصین دکتر شادمهر علاوه بر گذراندن دوره های اختصاصی کاشت مو با روش های جدید، برای مراجعه کنندگان بسیاری از این روش ها استفاده کرده و شاهد نتیجه بخشی آن بوده اند.

نکته دیگری که بسیاری از کلینیک های کاشت مو از آن سوءاستفاده می کنند، تنها نام یک پزشک مشهور می باشد که ادعا می کنند پیوند توسط آن صورت میگیرد، اما در واقع مراحل پیوند را دستیاران و تکنسین ها انجام می دهند؛ اما در مرکز تخصصی کاشت مو دکتر شادمهر، پزشک متخصص شما از مرحله مشاوره تا زمان مشاهده نتیجه در معاینات بعدی همراه شما خواهد بود.

انجام مشاوره های تخصصی پیش از تصمیم به کاشت مو

بسیاری از افرادی که شاهد ریزش موهای خود هستند نیاز به انجام کاشت مو نداشته یا شرایط انجام آن را ندارند؛ در بسیاری از کلینیک های کاشت مو توجهی به این نکته نداشته و تنها میخواهند با انجام پیوند مو هزینه خود را دریافت کنند. با انجام مشاوره های تخصصی پیش از کاشت مو در کلینیک دکتر شادمهر، پزشک از داشتن شرایط اطمینان حاصل می کند و در صورت نیاز به انجام درمان های دیگر او را به درستی راهنمایی می کند.

روش ها و تجهیزات مدرن همگام با آخرین تکنولوژی های دنیا

همانطور که گفته شد، کاشت مو به روش میکروفیت جدیدترین تکنیک  پیوند مو می باشد و کلینیک دکتر شادمهر از اولین کلینیک هاییست که از آن بهره برده است. مشاهده بالاترین تراکم کاشت مو توسط این روش علاوه بر پزشک متخصص مسلط به پروسه پیوند، نیاز به تجهیزات مدرن نیز دارد؛ این تجهیزات تخصصی علاوه بر افزایش سرعت پیوند مو، باعث کاهش احتمال آسیب به گرافت ها و در نتیجه افزایش موفقیت کاشت مو خواهند شد.

پیگیری و بررسی منظم متقاضیان بعد از کاشت مو

پزشکان متخصص در مجموعه دکتر شادمهر، به دلیل تعهدی که نسبت به کارشان دارند علاوه بر مراحل مشاوره و فرآیند پیوند مو، بعد از کاشت نیز شرایط مراجعه کننده را پیگیری می کنند. همچنین را با توجه به شرایط هر فرد به او توصیه کرده تا بهبودی سریع تر انجام شود و در صورت نیاز پزشکان جلسات معاینات مجدد را تنظیم می کنند.

بیش از 5هزار نمونه کاشت مو و بالاترین میزان رضایت

سابقه طولانی مجموعه دکتر شادمهر در زمینه کاشت مو، کاشت ابرو و باعث شده تا تمامی مراجعه کنندگان این مجموعه از نتیجه دریافتی خود رضایت داشته و این کلینیک را به سایرین معرفی کنند. در اختیار داشتن کادری ماهر، باتجربه و دلسوز، مشاوره های تخصصی، تجهیزات روز دنیا و تضمین موفقیت کاشت مو عواملیست که منجر به وجود بیش از 5 هزار نمونه کاشت مو موفق در بزرگترین کلینیک کاشت مو شده است.

سوالات متداول کاشت مو در تهران

۱بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم کدام است؟ (بهترین کاشت مو در تهران)

یکی از مهم‌ترین اقدامات قبل از جراحی کاشت مو، انتخاب کلینیک کاشت مو تهران می‌باشد که دارای پزشکان حاذق و با تجربه در این زمینه است. پیدا کردن یک کلینیک خوب برای انجام اینکار کار دشواری نیست و با انجام یکسری بررسی‌ها و اطلاع از نظر سایر بیماران می‌توانید به آن دست یابید.

۲نظرات کسانی که کاشت مو انجام داده‌اند چیست؟

از آنجایی که مو تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی ظاهری فرد دارد، با انجام چنین جراحی می‌توانند به اعتماد به نفس بالاتری دست پیدا کنند. از این جهت تاثیر عظیمی بر روی موقعیت اجتماعی آن‌ها نیز می‌گذارد. به همین دلیل افرادی که این جراحی را توسط یک پزشک حاذق و با تجربه انجام داده‌اند از رضایت کاملی برخوردار هستند. بهترین شهر برای کاشت مو را می‌توان تهران در نظر گرفتن زیرا به دلیل کلینیک‌های زیاد و رقابت بالا قیمت مناسبی برای کاشت مو می‌توانید پرداخت کنید.

۳چند روز بعد از کاشت می‌توانیم موهای خود را به صورت طبیعی بشوییم؟

به مدت سه روز بعد از جراحی بایستی از شستن موهای خود خودداری کنید و پس از آن می‌توانید با استفاده از شامپوهای مخصوص و با آب ولرم موهای خود را بشویید. باید توجه داشته باشید که در هنگام استحمام نباید فشار زیادی بر روی سر شما وارد شود و یا ناخن‌هایتان با گرافت‌ها تماس پیدا کند. همچنین بعد از حمام نباید از سشوار استفاده کنید.

۴بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا چیست؟

روش‌های بسیاری برای کاشت مو وجود دارد که بر اساس شرایط بیمار و بانک موی وی توسط پزشک متخصص و در طی جلسات مشاوره بعد از انجام معاینات لازم انتخاب می‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا