برترین های کار و کسبعمومی

شماره تلفن اینترنتی احراز دیوار رسید

شرایط و ضوابط استفاده از سامانه خدمات دیوار

پروفایل خدمات دیوار توسط شرکت آگه‌ پردازان هوشمند (سهامی خاص) با هدف ارائه خدمات با تلفن اینترنتی به متخصصین طراحی شده و تحت شرایط و ضوابط ذیل به ایشان خدمت ارائه می‌نماید. لذا این شرایط به‌عنوان یک قرارداد لازم الاجرا با رعایت ماده ۱۰ قانون مدنی بر روابط بین کاربران و شرکت حاکم خواهد بود. ثبت نام کاربران در سامانه خدمات دیوار و دریافت شماره تلفن مجازی، به منزله پذیرش و قبول می باشد. لذا ضروری است پیش از استفاده از امکانات پروفایل خدمات، این شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه فرمایید.

بهترین تلفن اینترنتی |تلفن اینترنتی چیست

ماده ۱- تعاریف و اصطلاحات

الف) دیوار: ارائه‌دهندهٔ خدمات برخط از طریق سایت و اپلیکیشن است. نام و علامت تجاری ثبت‌شدهٔ دیوار و تمام امتیاز سایت و اپلیکیشن دیوار متعلق به شرکت آگه پردازان هوشمند (سهامی خاص) است.

ب) شرکت: منظور شرکت آگه پردازان هوشمند به شماره ثبت ۴۹۷۱۵۶ می‌باشد.

پ) سایت: منظور از سایت، وبسایت رسمی دیوار با دامنهٔ است. تمام امتیازات این وبسایت در مالکیت شرکت است.

ت) اپلیکیشن: منظور از اپلیکیشن، نرم‌افزار گوشی‌های هوشمند دیوار است که تا به حال برای دو سیستم عامل Android و IOS طراحی شده است. این نرم‌افزار در مالکیت شرکت است. قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و سایر مقررات حمایتی شامل اپلیکیشن دیوار می‌شود.

ث) سامانه خدمات دیوار: بستری (پلتفرم) است که از سوی شرکت در اپلیکیشن/سایت دیوار طراحی شده و به متخصص کمک می‌کند تا اطلاعات هویتی، مهارتی و تخصصی خود را برای مشتریان به نمایش بگذارد و از آن طریق جذب مشتری انجام دهد.

ج) مشتری: کاربری که متقاضی خدمات است.

چ) متخصص: عبارت است از کاربری که پس از احراز هویت با دریافت پروفایل، فعالیت خود را در سامانه خدمات دیوار آغاز می‌کند.

ح) سرویس: هرگونه خدمتی که توسط متخصصان به مشتری ارائه گردد.

خ) پروفایل متخصصین: حسابی است که توسط متخصصین جهت استفاده از سامانه خدمات با مسئولیت شخص در خصوص اظهار اطلاعات صحیح و کامل و با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرکت در اپلیکیشن/سایت دیوار ایجاد می شود.

د) کاربران: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در سایت/اپلیکیشن دیوار ثبت نام نماید. این فرد می‌تواند اعم از مشتری و متخصص باشد.

ذ) پلتفرم: منظور از پلتفرم، واسطی الکترونیکی و مجازی است که با ایجاد فضای برخط، امکان معاملات بی‌واسطه را برای کاربران فراهم می‌کند.

ر) جواز کسب: جوازی است که از سوی اتحادیه مرتبط با رسته شغلی برای شروع فعالیت برابر با ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران به نام اصناف خدماتی صادر می‌گردد.

ز) شرایط و قوانین دیوار: منظور شرایط و قوانین مقرر در آدرس می باشد.

ژ) دارایی های فکری: شامل و نه محدود به تمامی متون، طرح‌های گرافیکی، رابط کاربری، رابط بصری، عکس، علائم تجاری، لوگو، کد‌های نرم‌افزار و ساختار و نحوه بیان و تنظیم مطالب و محتوای موجود در سایت و اپلیکیشن دیوار.

ماده ۲- شرایط ایجاد پروفایل

۱- متخصصین با ثبت‌نام و ساخت پروفایل در سامانه خدمات دیوار اعلام می نمایند که شرایط و قوانین حاضر را به صورت کامل و دقیق مطالعه نموده و پذیرفته اند، لذا در آینده هر گونه اعتراض و یا ایرادی در این خصوص بلا اعتبار است.

تبصره: هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که مثبِت هویت امضا کننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به‌منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌‌نماید.

۲- به منظور ایجاد پروفایل در سامانه خدمات دیوار، متخصصین باید دارای حداقل سن ۱۸ سال تمام (برای اشخاص حقیقی) و واجد اهلیت قانونی باشند و به موجب حکم دادگاه از معامله به دلیل جنون یا سفه یا به هر دلیل دیگری منع نشده باشند.

۳- اشخاص برای ثبت نام باید اقدامات ذیل را صورت دهند:

  • برای اخذ پروفایل می‌بایست کدملی و شماره تلفن مجازی خود را در دیوار وارد نمایند.
  • به منظور ارتقاء پروفایل خود می‌توانند به صورت اختیاری و بسته به نوع کسب و کار، مدارک کسب و کاری و یا مهارتی خود را اعم از جواز کسب، تصویر آگهی تاسیس، کارت مهارت، گواهینامه فنی و حرفه‌ای، تصویر آگهی روزنامه رسمی موید سمت آخرین صاحبان امضا مجاز شرکت، شماره اقتصادی و کارت مباشرت در دیوار بارگذاری نمایند.

۴- ساخت پروفایل توسط متخصصین از طریق سایت و اپلیکیشن دیوار امکان‌پذیر است.

۵- پروفایل متخصصین بعد از تایید مدارک و اطلاعات از سوی شرکت فعال خواهد شد.

۶- متخصصین باید گذرواژه‌ای را كه به صورت رمز یکبار مصرف (OTP-One-time Password) برای ایشان ارسال می‌شود به صورت محرمانه حفظ نمایند و موکدا آن را در اختیار دیگران قرار ندهند. متخصصین شخصاً مسئول حفظ امنیت و رعایت محرمانگی شناسه کاربری و گذرواژه هستند. شرکت مسئول خسارات ناشی از سوء استفاده شخص ثالث از حساب کاربری (با آگاهی یا بدون آگاهی وی) نبوده و تمامی عواقب ناشی از آن متوجه متخصصین خواهد بود.

 مسئولیت خسارات ناشی از سوء استفاده شخص ثالث از حساب کاربری که ممکن است مستقیما متوجه سامانه خدمات گردد و یا در نتیجه دعاوی دیگران متوجه شرکت گردد، بر عهده متخصصین بوده و شرکت حق پیگرد قضایی را برای خود محفوظ نگه می‌دارد. در صورتی که شرکت به هر دلیل این خسارات را جبران نمود متعاقبا حق رجوع به متخصصین را دارد و متخصصین اعتراضی به اقدامات شرکت نخواهند داشت.

۷- هر متخصص تنها مجاز به ساخت یک حساب کاربری در سامانه خدمات دیوار می باشد.

۸- متخصصین متعهد هستند از شماره موبایل منطبق با کدملی خود جهت استفاده از پروفایل در سامانه خدمات دیوار اقدام نمایند.

۹- متخصصین اعلام و اقرار می نمایند که به صورت کامل از قوانین حوزه فعالیت خود از جمله قوانین صنفی، قانون تجارت الکترونیکی، قانون کار و قانون تامین اجتماعی اطلاع کامل دارند و ادعای جهل در مقابل شرکت یا ثالث رافع مسئولیت نیست و شرکت نیز تکلیفی در خصوص آموزش این امور ندارد.

۱۰- متخصصین با درج شماره تلفن همراه خود در سامانه دیوار می‌پذیرند که دیوار پیامک های اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه برای وی ارسال نماید. در صورت تمایل، متخصصین می‌تواند از طریق تماس با شماره تلفن ۴۳۰۰۰۳۰۰-۰۲۱درخواست نماید که ارسال این پیامک ها قطع شود.

۱۱- نام انتخابی برای سامانه خدمات دیوار باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. بنابراین لازم است متخصصین از انتخاب نام و علامت های غیر اخلاقی و یا نام و علامت هایی که مالکیت آن متعلق به اشخاص ثالث است و عناوینی که به هر دلیل محدودیت یا ممنوعیت قانونی دارد یا ممکن است به دلیل شباهت های خاص موجب گمراهی با سایر برندها برای سایر اشخاص شود خودداری ورزند. در صورت تخلف، شرکت می تواند نسبت به مسدودی پروفایل متخصصین و همچنین مسدودی حساب کاربری ایشان در دیوار اقدام نماید. در این صورت، هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازگردانده نمی‌شود.

۱۲-متخصصین متعهد هستند که کلیه خسارات وارده به شرکت و اشخاص ثالث را جبران نمایند.

۱۳- ایجاد حساب کاربری در دیوار و استفاده از پروفایل در سامانه خدمات دیوار از سوی متخصصین هیچ نوع رابطه ای از نوع شعبه، نمایندگی، مشارکت، سرمایه‌گذاری مشترک، قرارداد استخدام، رابطه کارگر و کارفرمایی، پیمانکاری و یا نظایر آن را فی مابین متخصصین و شرکت ایجاد نخواهد کرد.

۱۴-به متخصصینی که مدارک اولیه آنها کامل باشد و از نظر دیوار تایید شده باشد پروفایل و نشان احراز بر اساس مدارک ارائه شده، تعلق می‌گیرد.

۱۵-متخصصین بر اساس مدارکی که ارائه می‌دهند نشان کسب و کار احراز شده، هویت احراز شده و یا مهارت احراز شده دریافت می‌کنند. امکان تغییر این نشانها بر اساس مدارک دریافتی وجود دارد.

ماده ۳- هزینه فعال سازی و ارتقاء پروفایل

۱-در حال حاضر ثبت نام پروفایل در سامانه خدمات دیوار برای متخصصین رایگان است و متخصص صاحب پروفایل به منظور ارتقاء‌ پروفایل خود هزینه پرداخت می‌نماید. در صورت تغییر سیاست، مراتب به شکل مقتضی از طریق پستچی به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

۲- برای دسترسی به سامانه خدمات دیوار نیاز به اتصال به اینترنت دارید. به همین دلیل ممکن است شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت از کاربران بابت استفاده از اینترنت هزینه‌ دریافت کند. برای اطلاع از هزینه های این مورد می توانید با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید.

۳- هزینه‌های فعالسازی و ارتقاء پروفایل، بر اساس سیاست های شرکت تعیین شده و در قابل مشاهده می باشد.

ماده ۴- تعهدات متخصصین

۱- متخصصین با دریافت پروفایل تایید و تصدیق می‌کنند که برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران دارای مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه مربوطه هستند.

۲- متخصصین متعهد هستند از پروفایل برای مشاغلی که مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند، خودداری ورزند. در غیر این صورت، متخصصین مکلف هستند کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به شرکت را به صورت کامل جبران نمایند.

۳- متخصصین تایید و تصدیق می نمایند که نسبت به خدمات و کیفیت نحوه ارائه آن توسط سامانه خدمات دیوار آگاهی کامل دارند. همچنین متخصصین با اطلاع از خدمات و کیفیت نحوه‌ی ارائه‌ی این خدمات اقدام به ایجاد پروفایل کرده اند.

۴- متخصصین متعهد هستند محتوای سرویس پروفایل را دقیقا مطابق با سرویس قابل ارائه درج نمایند.

۵- متخصصین متعهد هستند شماره تلفن ثابت، شماره موبایل و آدرس وبسایت خود را به منظور برقراری ارتباط از سوی مشتریان در اختیار وی قرار دهند. متخصصین متعهد به پاسخگویی به مشتریان طبق عرف، قواعد حرفه ای و شرایط پذیرفته شده در سامانه می باشند.

۶- متخصصین متعهد هستند چارچوب حرفه ای و اصولی را در ارائه سرویس به مشتریان همواره رعایت نمایند و از برقراری ارتباط خارج از عرف حرفه ای با مشتریان خودداری ورزند.

۷- درج هرگونه محتوایی اعم از عنوان و توضيحات پروفایل، نمونه کار، تصویر پروفایل و يا محتوای لينك، که به نوعی ناقض قوانین موضوعه، احکام اسلامی، اخلاق حسنه و نظم عمومی کشور باشند، در پروفایلها ممنوع است. شرکت محتواهایی را که به تشخیص خود مصداق هر یک از موارد فوق بداند، می‌تواند بدون اطلاع قبلی حذف کند و از این جهت هیچ ادعایی علیه شرکت از سوی متخصصین مسموع نخواهد بود.

۸- پاسخگویی به هرگونه دعوا یا ادعایی در خصوص کیفیت ارائه سرویس، بر عهده متخصصین بوده و شرکت در خصوص بررسی صحت مطالب اظهاری در حساب کاربری متخصصین مسئولیتی ندارد. با این حال شرکت حسب صلاحدید خود نسبت به حذف مصادیق موجد ممنوعیت یا محدودیت قانونی اقدام خواهد نمود.

۹- متخصصین متعهد هستند که اصل محرمانگی اطلاعات دریافتی از سوی مشتریان را همواره رعایت کرده و از اطلاعات دریافتی از مشتریان صرفا در راستای ارائه سرویس به ایشان استفاده نمایند.

۱۰-متخصصین با ثبت نام و دریافت پروفایل صحت و اعتبار کلیه اطلاعات و انتساب آن را به خود اقرار و تایید می نمایند. در صورت تغییر در اطلاعات خود، متخصصین متعهد هستند که این اطلاعات را در اسرع وقت و حداکثر ظرف مدت ۳ روز کاری به روز رسانی نمایند. در صورت اثبات خلاف یا تاخیر، کلیه مسئولیت‌های قانونی این موضوع متوجه متخصص خواهد بود.

۱۱-متخصصین متعهد می‌شوند مبلغی که برای سرویس خود در نظر می‌گیرند، قیمت منصفانه بازار باشد و از آن بالاتر نباشد. بدیهی است دیوار در قیمت‌‌گذاری هیچ‌گونه دخل و تصرفی ندارد.

۱۲- متخصصین متعهد می‌شوند مطابق کیفیتی که برای ارائه سرویس اعلام کرده اند، عمل کنند.

۱۳- متخصصین متعهد می‌شوند نمونه کاری که در پروفایل ارائه می‌دهند، نمونه کار واقعی و متعلق به شخص متخصص باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا سوءاستفاده از نمونه‌کار دیگران، دیوار حق مسدود سازی حساب کاربری دیوار و پروفایل خدماتی متخصص را برای خود محفوظ می‌داند. در صورت مسدود سازی، هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازگردانده نمی‌شود.

۱۴- متخصص متعهد می‌شود مدارک هویتی و اطلاعات پروفایل خود را به درستی ارائه نماید. بدیهی است مسئولیت صحت مدارک هویتی و اطلاعات پروفایل، بر عهده متخصص است و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، دیوار حق مسدود سازی حساب کاربری دیوار و پروفایل خدماتی متخصص را برای خود محفوظ می‌داند. در صورت مسدود سازی، هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازگردانده نمی‌شود.

۱۵- متخصص متعهد می‌شود، صرفا در جهت ارتقاء پروفایل خود اقدام نماید و بر روی پروفایل سایر متخصصین گزارش تخلف کذب ثبت ننماید، در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سمت متخصص به منظور تخریب سایر متخصصین، دیوار حق مسدود سازی حساب کاربری دیوار وپروفایل متخصص را برای خود محفوظ می‌داند.

۱۶- متخصصین ﺣﻖ واﮔﺬاری پروفایل یا حقوق و ﺗﻌﻬﺪات ﻧﺎﺷﯽ از ارائه خدمات موضوع این سند به غیر را ﺟﺰیاً ﯾﺎ ﮐﻼً و ﯾﺎ ﻣﺸﺘﺮﮐﺎً تحت هر عنوان اعم از صلح و بیع و شراکت و مانند آنها از عقود معین و نامعین ﻧﺪارند. مسئولیت کلیه اقداماتی که از سوی پروفایل متخصصین صورت می گیرد بر عهده شخص ایشان است.

۱۷-متخصصین موظف هستند در مواردی که برای تکمیل مدارک اعم از معرفی نامه و غیره، نیاز به امضا و مهر افراد است، از فرد یا افراد معتبر دارای حق امضا و مهر استفاده کنند. بدیهی است در صورت امضا توسط فرد یا افرادی که دارای حق امضا نیستند، مسئولیت عواقب ناشی از آن با متخصص است.

ماده ۵- شرایط فعالیت در پروفایل

۱- متخصصین برای فعالیت در پروفایل می‌بایست شرایط و مقررات دیوار را رعایت کنند.

۲- در مورد پروفایل خدمات، تمامی پروفایل‌ها باید شامل مشخصات دقیق و شرح خدمت مورد نیاز باشد.

۳- علاوه بر رعایت شرایط و قوانین دیوار،‌ متخصصین موظف هستند تنها برای کسب و کار متعلق به خود اقدام به فعالیت در پروفایل نمایند. در غیر اینصورت به محض اطلاع، ديوار حق مسدودسازی پروفایل دیوار و پروفایل متخصص را برای خود محفوظ می‌داند.

۴- شرکت حق حذف پروفایل‌هایی که فاقد شرایط فوق باشد را برای خود محفوظ می‌دارد. شرکت در خصوص پروفایل‌ها همواره دستورات مقامات ذیصلاح را رعایت نموده اما مسئولیت پاسخگوئی به این مراجع با متخصصین می باشد. در صورتی که به هر دلیل شرکت خسارات ناشی از نقض این موارد را پرداخت نماید حق مراجعه به متخصصین را داشته و متخصصین اعتراضی به این امر نخواهند داشت.

ماده ۷- سلب مسئولیت

۱- ایجاد پروفایل در سامانه خدمات دیوار به هیچ وجه به منزله تأیید عملکرد متخصصین توسط دیوار نمی‌باشد و سامانه خدمات دیوار صرفا مکانی مجازی برای ارائه خدمات از سوی متخصصین می باشد.

۲-ثبت نام و فعالسازی پروفایل در سامانه خدمات دیوار به منزله‌‌ی تایید محتوای پروفایل توسط شرکت نیست. شرکت هرگونه مسئولیت را در مورد محتوای منتشره توسط متخصصین و خسارات مادی و معنوی که ممکن است از انتشار، بارگذاری یا از بین‌رفتن آنها ناشی شود از خود سلب و ساقط نموده و تنها در صورت دریافت دستور قضایی، اقدامات مقتضی را به عمل خواهد آورد. متخصصین می‌بایست قبل از انتشار محتوای مورد نظر از انطباق آن با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و مفاد این سند اطمینان حاصل نماید.

۳- سامانه خدمات دیوار صرفاً محلی برای فراهم سازی پروفایل از سوی متخصصین است و تنها ایجاد ارتباط بین متخصصین و مشتریان را تسهیل می نماید. مسئولیت همۀ افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد؛ برعهدۀ شخص متخلف بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال افعال متخصصین و مشتریان خارج از چارچوب مقرر در این سند بر عهده ندارد. در صورت بروز تخلف از سوی متخصصین، شرکت همواره می‌تواند ضمن مسدودسازی حساب کاربری دیوار و پروفایل خدمات شخص متخلف، از طریق مراجع قضایی ذیصلاح، اقدامات قانونی را در راستای احقاق حقوق قانونی خود به عمل آورد.

۴- ارائه سرویس و شرایط آن تماما حسب نظر متخصصین تعیین می شود و شرکت در این زمینه هیچ گونه دخالت و یا مسئولیتی بر عهده ندارد.

۵- در صورت بروز هرگونه سوء استفاده توسط کاربران، شرکت در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نداشته و جبران کلیه خسارات وارده به مشتریان تماما بر عهده متخصصین می‌باشد.

۶- در صورت مسدود سازی حساب کاربری دیوار و یا پروفایل خدماتی متخصص، دیوار مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه را ندارد.

دکمه بازگشت به بالا