اقتصادیبرترین های کار و کسب

علت ارزانی ویلا در شمال

حقیقت ویلای ارزان شمال چیست؟

یکی از روش‌های جدید کلاهبرداری، خرید ویلا شهرکی در شمال با قیمت پایین و ارزان قیمت است به صورتی که در آن صاحب ملک، زمین خود را به صورت قراردادی می‌فروشد و ادعا می‌کند که سند ندارد و پس از مدتی با ادعا و ارایه اسناد، حق مالکیت زمین و ملک را می‌گیرد و در این‌جا خریدار زمین کلاه بزرگی به سرش می‌رود. و این یکی از روش‌های کلاهبرداری از طریق فروش ویلا می‌باشد.

می‌توان برای نمونه به ویلاهای 300 تا 500 میلیونی شمال اشاره کرد که در سایت‌ها آن‌ها را تبلیغ می‌کنند اما با اندکی تامل و تحقیق می‌توان فهمید که مالکان حقیقی این ویلاها قیمت‌های میلیاردی برای ویلاهای خود تعیین کرده‌اند، حال چگونه است؟؟

یکی دیگر از روش‌های کلاهبرداری به وسیله ویلاهای ارزان قیمت، فروش ارزان این ویلاها به چندین نفر است که در آخر هیچ کسی برنده نخواهد شد جز صاحب اصلی ملک.

چرا یک ویلا ارزان می‌شود؟

یک ویلا ممکن است به دلایل خاصی ارزان شود و در مواردی ممکن است که این ویلاهای ارزان مشکلی نداشته باشند و در مواقعی نیز کلاهبرداری بزرگی باشد و یا حتی ممکن است یک ویلا به دلایل دعاوی و اختلافات بین دو نفر ارزان فروش رود.

  • ممکن است یک ویلا به دلیل اختلاف میان دو نفر و یا ایجاد مزاحمت برای آن ملک ارزان به فروش رود و باید نیز در خرید این‌گونه ویلاها دقت کرد زیرا دردسرها خود را بعد از خرید ویلاهای ارزان قیمت نشان می‌دهند.
  • ممکن است ویلا جز ویلاهای غیر قانونی یا در ردیف ویلاهای ممنوعه باشد و هر لحظه خطری آن را تهدید کند و نیز از طرف شهرداری با مشکل مواجه باشد.
  • ویلاهای ارزان ممکن است به دلایلی هم‌چون فاصله زیاد و دوری از مرکز شهر به قیمت پایین فروخته شوند و ممکن است اصلا مشکلی نداشته باشد.
  • ویلاها نیز ممکن است به علت مشکل‌های مالی ارزان به فروش برسند.

چرا نباید ویلاهای ارزان قیمت بخریم؟

چرا نباید ویلاهای ارزان بخریم: به دلیل کلاهبرداری‌های و فروش‌های غیر مجاز اخیر باید در خرید ویلا دقت کرد، زیرا ویلاهای ارزان بدون مشکل محدود هستند و در بعضی مواقع با مشاهده قیمت ویلاهای شمال خیالمان راحت می‌شود که می‌توانیم با بودجه خود ویلایی را خریداری کنیم اما باید صحت این قیمت‌ها را متوجه شد و به آن دقت کرد. ویلاهای ارزان نیز مشابه این ضرب المثل هستند: هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست. ما در این‌جا به شما نکاتی را در مورد خرید ویلاهای ارزان قیمت می‌گوییم.

·         ویلاهای ارزان بدون سند را به هیچ وجه نخرید

با توجه به کلاهبرداری‌های اخیر کسی که قصد خرید ویلایی را دارد باید ابتدا قیمت‌های واقعی زمین‌ها و قیمت تمام شده ساخت ویلا را در نظر بگیرد و بعد برای خرید ویلا اقدام کند و در غیر این‌صورت سرمایه شما از بین خواهد رفت. عده‌ای نیز برای ویلاهای بدون سند به صاحب ملک برای ارائه اسناد فشار می‌آورند و صاحب ملک نیز پیشنهاد می‌دهد برای صحت مالکیت به شورای شهر مراجعه کنند اما باید توجه داشت که در هنگام خرید فقط صحت مالکیت مهم نیست و ممکن است ویلا به صورت غیر قانونی ساخته شده باشد و پس از مدتی مشکلاتش آشکار شود.

·         ویلاهای ارزان در مناطق نا امن

یکی از دلایل ویلاهای ارزان منطقه آن است. به گونه‌ای که در منطقه‌ای ناامن وجود دارد که پس از مدتی وسایل آن ربوده می‌شود. این یکی از مشکلاتی است که برای مالکان این‌گونه ویلاها به وجود آمده است.

·         ویلاهای ارزان قیمت همراه با مشکلات وراثتی

یکی دیگر از دلایل فروش ویلاهای ارزان قیمت می‌تواند مشکلات وراثتی باشد که در آن زمین یا ملک توسط صاحب حقیقی خود به فروش نمی‌رود و شخص دیگری با سو استفاده از اسناد و مدارک و قیمت ارزان مشتری را به خرید وا می‌دارد و یا حتی ممکن است ملک توسط صاحب حقیقی به دلایل دعواهای شخصی و خانوادگی و ایجاد مزاحمت ملک خود را به فروش برساند که نیز این نوع ملک مشکلات زیادی خواهد داشت.

·         ویلاهای ارزان با آب، برق و گازغیر قانونی

این نوع ویلاها و خانه‌هایی که در همه جا وجود دارد نیز دارای مشکلات زیادی است که صاحب ملک شما را در مورد این مشکل در جریان نمی‌گذارد که بعد از خرید ملک پای شما را به دادگاه‌ها و کمیته‌های خاص باز می‌کند و آرامش شما را سلب می‌کند و هزینه‌های اضافی به وجود می‌آورد.

مورد دیگر کلاهبرداری ویلاهای ارزان که می‌توان در همین قسمت در مورد آن توضیح دهیم، متراژ ویلا می‌باشد که در این‌جا صاحب ملک قسمتی از جاده یا بلوار و یا شهرک را با بلوک‌هایی به ملک خود اضافه می‌کند و به گونه‌ای به مساحت زمین خود می‌افزاید، مثلا هنگام خرید ویلا به شما می‌گویند که ویلا 250 متر مساحت دارد و هنگامی خودتان متر می‌کنید، متوجه می‌شوید که مساحت آن کم می‌باشد و باید در هنگام خرید ویلا از کسانی که در این زمینه تخصص دارند کمک گرفت.

در چه صورت می‌توانیم به ویلاهای ارزان اعتماد کنیم؟

همیشه باید در خرید ویلاهای ارزان دقت کرد و به توصیه ما به هیچ وجه در خرید ویلا، زمین و… عجله نکنید. زیرا تنها چیزی که بسیار است ویلا است و اشتباهی در خرید ملک باعث از دست دادن تمام سرمایه شما می‌شود و غیر قابل جبران خواهد بود و شکایت نیز فرایندی طولانی است.

در خرید ویلاهای ارزان ابتدایی‌ترین چیز سند و اثبات مالکیت است و شما باید هنگام خرید ملک‌های بدون سند از صاحب ملک تعهد بگیرید که سندی وجود ندارد و ملک ایشان به شما می‌رسد و صاحب ملک نباید بعد از مدتی برای زمین با مدارکی که شاید داشته باشد و به شما نشان نداده باشد ادعا کند و نیز باید در دفتر ثبت اسناد به صورت رسمی زمین را انتقال دهید و نیز صاحب ملک موظف است که از شورای شهر مدرک اثبات سند را برای شما بیاورد.

نکته دیگر اینکه شما باید به صورت حرفه‌ای اندازه ملک را بدست آورید و با پرس و جو از اهالی محل از صحت و سالمی ملک و اندازه آن نیز اطلاع پیدا کنید تا به اندازه ملک هزینه پرداخت کنید و در خرید ویلاهای ارزان نیز سعی شود که از افرادی که در این زمینه تخصص دارند کمک گرفته شود.

نکته مهم دیگر پرس و جو از دادگاه و شورای شهر برای نبود مشکلات موروثی و دزدی نبودن برق و گاز می‌باشد.

در چه مناطقی ویلاهای ارزان قیمت مورد اطمینان وجود دارد؟

در مناطقی ویلاهای ارزان قیمت وجود دارد که در تمامی نقاط آن شهر زمین قیمت کمتری داشته باشد و می‌توان به چنین ویلاهایی اطمینان کرد. مناطقی که زیاد دارای امکانات بالا نیستند و فضای شهر آن بکر مانده است و ساختمان سازی زیادی در این شهرها انجام نشده مناطق ارزان مناسبی محسوب می‌شوند.

علت وجود ویلاهای ارزان قیمت در نور و چمستان چیست؟

این مناطق به دلیل دور بودن از مرکز استان و در بیشتر حالت بدون سند بودن این ویلاها و نداشتن امتیاز آب و برق جز ویلاهای ارزان محسوب می‌شوند. در این مناطق این ویلاها با اسم ویلاهای جنگلی به فروش می‌رسند اما باید دقت داشت که این ویلاها دارای مشکلات زیادی هستند و ویلاهای چمستان علاوه بر بدون سند بودن به دلایل دوری از شهر و نا امن بودن منطقه قیمت بسیار پایین‌تری دارد.

پس برای خرید ویلای مناسب در مناطقی هم‌چون نور و چمستان که فروش‌های غیر مجاز در آنها زیاد بوده اگر شما توسط املاکی‌های معتبر و افراد ماهر برای خرید ویلا در چمستان که یکی از مکان‌های زیبا و دیدنی مازندران محسوب می‌شود اقدام کنید به هیچ وجه به مشکل خاصی برخورد نخواهید کرد.

برخی از ملک‌ها علی رغم لوکس بودن قیمت زیادی ندارند، چرا؟

برای خریدار یک سری کلیات واضح و روشن که بصری است قابل درک و رویت است، ولی پایه و اساس ملک و مصالحی که در ساختمان اجرا شده از دید خریدار خصوصا در مرحله سفت کاری ویلا پنهان است! در مجموع امکان این که سازنده ویلا بتواند ویلایی کاملا لوکس با کم‌ترین هزینه بسازد وجود دارد، اما از عمر این ملک به ظاهر نوساز چند سالی نمی‌گذرد که عیوب خود را آشکار می‌کند.

از طرف دیگر صحت و اصل بودن سند ملک و نداشتن پایان کار هم ممکن است ملاک بر ارزان بودن ملک باشد.

امتیازات آب برق گاز و خیلی عوامل دیگر نظیر معارض داشتن ملک و عدم استعلام از اداره ثبت از سوی خریدار و ندانستن این موضوع! در این موارد هم می‌تواند تاثیر گذار باشد و شما توانایی آن را دارید که به کمک مشاور املاک از صحت و سقم تمام این موارد اطمینان حاصل نمایید.

سوال دیگر می‌تواند این باشد که آیا فروش این ویلا که می‌خواهید بخرید بعد از مدتی استفاده، قابلیت فروش سریع و یا سودآور را دارد یا خیر؟

پاسخ به این سوال نیز به طور گسترده با شناخت منطقه از لحاظ توریستی بودن و کشش خرید در منطقه مورد نظر و فرهنگ بومی و اجتماعی آن منطقه با کمی تحقیق قابل کشف خواهد بود، از نگاه دقیق‌تر شناخت محیط اطراف و بررسی امنیت ویلا از دریچه سندیت و مدارک مربوطه و قرارگیری ویلا در محیط امن خرید می‌تواند صورت پذیرد، در این جا هم می‌توان به مشاور املاک مربوطه که به آن اعتماد کامل دارید بررسی موارد فوق را به عهده او بگذارید.

چرا قیمت خرید ویلای شمال در برخی مناطق، ارزانتر است؟

قیمت خرید ویلا در شمال نوسان زیادی دارد و تحت تاثیر فاکتورهای مختلف به صورت متغیر در هر منطقه تعیین خواهد شد. از جمله عواملی که در این بین تاثیر زیادی بر قیمت فروش ویلا دارند، منطقه‌ای است که ویلا در آن واقع شده و امکانات و دسترسی‌های موجود اثر ویژه‌ای بر نوع معاملات و قیمت نهایی خواهند گذاشت.

یکی از این عوامل ممکن است میزان تقاضای کمتر برای خرید زمین یا ویلا باشد. میزان دوری و نزدیکی به شهر و کاهش رقابت برای سرمایه‌گذاری توسط غیر بومیان در یک منطقه ممکن است منجر به ارائه املاکی با قیمت پایین‌تر و بهتر شود.

در جهت انجام یک خرید موفق بهتر است که به موارد مختلفی از جمله صحت مالکیت و مراحل قانونی برای ساخت ویلا، اسناد و جواز ساخت و پایان کار توجه کنید. تحقیق و پرس و جو در مورد قیمت‌ املاک مشابهی که در همان منطقه بنا شده‌اند و مشاوره با افراد متبحر در این زمینه در نهایت منجر خواهد شد که شما بتوانید یک خرید ایده‌آل و موفق را تجربه نمایید.  به هر حال خرید ویلای شمال در سال‌های اخیر در مناطق مختلف شهری و روستایی با استقبال زیادی مواجه شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

قیمت‌های خرید ویلای شمال در برخی از شهرهای مازندران، گرانتر و در برخی دیگر از مناطق، ارزانتر است. این تغییرات قیمت‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. سن ساختمان ویلا، امکانات ویلا، نحوه معماری و دکوراسیون داخلی، دسترسی محلی، موقعیت مکانی و ده‌ها عامل دیگر می‌توانند این قیمت ها را تحت تأثیر قرار دهند.

اگر مشتریان خرید ویلا در شمال در فصل پرفروش در سال نظیر تابستان یا بهار برای این کار اقدام کنند، دامنه قیمت‌ها تقریباً بیشتر است. با رکود بازار مسکن، قیمت خرید ویلای شمال هم ممکن است به شدت افت پیدا کند.

برای قدم اول در خرید ویلا در شمال باید از یک مرجع معتبر کمک بگیرید. با خرید ویلا تصمیم دارید ملکی را خریداری کنید که قرار است یک سرمایه خوب و مطمئن برای شما باشد. پیشنهاد می‌کنیم بهترین مشاور املاک مازندران را پیدا کنید تا بهتر در مورد مناطق بتوانید اطلاعات کامل‌تری به دست بیاورید. با ما همراه باشید و از این فرصت، نهایت استفاده را ببرید.

* خرید ویلا جنگلی، خرید ویلا ساحلی و خرید ویلا کوهستانی، سه گزینه پرطرفدار در میان مشتریان ویلاهای شمال هستند. شما می‌توانید با قیمت ارزان هم یک ویلای شیک داشته باشید. تحقیقات خود را کامل کنید و سپس برای خرید اقدام نمایید.

چرا خرید ویلای شمال تا این اندازه مورد استقبال واقع شده است؟

فکر خرید ویلای شمال همیشه وسوسه انگیز بوده است. لذت داشتن ویلای شمال در دل طبیعتی بکر و خوش آب و هوا و رقم زدن اوقاتی دلچسب و صمیمی با آرامشی که خستگی‌های گاه و بی‌گاه زندگی را از جانتان می‌رهاند، شما را گاهاً به این فکر و تصمیم وا داشته است که سرمایه‌ای که در اختیار دارید را به خرید ویلای شمال اختصاص دهید.

ویلای دلخواه و مطلوبی که هم انتظارات و نیاز شما از داشتن یک مکان شخصی و خصوصی برای آسایش و تفریح در شمال کشور را برآورده می‌کند، و هم برای شما یک سرمایه‌گذاری فکر شده و موفق را در پی خواهد داشت.

در واقع امروزه یکی از دلایل عمده‌ای که ما را به سوی تصمیم خرید ویلای شمال سوق می‌دهد این است که در سال‌های اخیر خرید ویلای شمال یا به طور کلی سرمایه‌گذاری در شمال با خرید ملک و زمین، به عنوان یک سرمایه‌گذاری موفق و پر سود ثابت شده است. از این‌رو است که آمار متقاضیانی که در سال‌های اخیر اقدام به خرید ویلای شمال کرده‌اند همینطور رو به افزایش بوده است و به همان نسبت میزان ساخت و ساز و رقابت در ساخت و ساز ویلا در شمال کشور نسبت به سال‌های گذشته بیشتر شده است.

حتماً خودتان نیز این حدس و گمان را داشته‌اید که علت توجه و هجوم مردم به سمت سرمایه‌گذاری با خرید ویلای شمال در استان‌هایی نظیر مازندران و گیلان در شمال کشور شاید این امر بده است که خرید ویلای شمال برای خریداران و سرمایه‌گذاران ارزانتر و به صرفه‌تر بوده است.

* طراحی پلان ساختمان به این مفهوم است که طبق استانداردها، نقشه‌های کاملی از یک ویلا ترسیم می‌شود و با بهترین نرم افزارهای رایانه‌ای به صورت سه بعدی به تصویر در می‌آید. هرچه پلان ساختمان، حرفه ای تر طراحی شده باشد، ساختمان که در نهایت ساخته می‌شود، لوکس و شیک‌تر بوده و قیمت بیشتری هم برای فروش دارد.

خرید ویلای شمال با قیمت ارزان، مقرون به صرفه‌تر است…

برای درک بهتر این و اثبات این امر که خرید ویلای شمال ارزانتر و به صرفه‌تر از خرید ویلا در بسیاری استان‌های دیگر کشور است، خوب است بدانید که اگر شما به عنوان یک سرمایه‌گذار مقدار مشخصی از سرمایه را در اختیار داشته باشید و تصمیمتان بر این باشد که یک ویلا در جای دیگری غیر از محل زندگی تان بخرید، حتماً هم در جریان این تصمیم و خرید بزرگ با نوسانات قیمت‌ها و معیار کلی بازار خرید و فروش ویلا آشنا خواهید شد.

برای درک بهتر این مسئله کافیست که تنها قیمت زمین و ملک‌های مسکونی را در شهرهای بزرگ نظیر تهران، اصفهان، شیراز، تبریز و … را مورد بررسی قرار دهید. سپس این قیمت‌ها را با قیمت زمین و ملک‌های مسکونی در شهرهای استان‌های شمالی کشور مقایسه نمایید.

حال به راحتی در خواهید یافت که با سرمایه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید زمینی با متراژ بالاتر، با موقعیت جغرافیایی بهتر و ملکی با استانداردهای بیشتر در شمال خریداری کنید. در صورتیکه با همان میزان سرمایه‌ای که در اختیار دارید، در شهرهای بزرگ به دلیل بالا بودن قیمت‌ها دچار محدودیت‌های قابل توجهی خواهید شد.

دلایل ارزانتر بودن ویلای شمال

گاهاً این تصور برای ما پیش می‌آید که اگر ما برای خرید ملک یا هر چیز دیگری، هزینه کمتری صرف کنیم، به این معنی است که کیفیت آن ملک یا شئ‌ای که خریداری کرده‌ایم به قدر کافی نخواهد بود و به بیان ساده‌تر ارزش و اعتبار چندانی ندارد. اما همیشه عوامل منطقی و قابل توجیهی پشت این ارزانتر بودن یا حتی گرانتر بودن‌ها قرار دارد که در هر صورت می‌تواند خریدار و متقاضی‌اش را توجیه کند. در رابطه با خرید ویلای شمال نیز همین تصور میان برخی از علاقه‌مندان به خرید ویلا وجود دارد.

اما اگر بخواهیم رک و پوست کنده به سراغ علل عمده ارزانی ویلاهای شمال کشور خصوصاً استان‌های گیلان و مازندران برویم، نگاه و توجیه منطقی در رابطه با ارزانتر بودن خرید ویلای شمال این است که به طور کلی هزینه‌های ساخت ویلا در شمال برای سازنده‌ها بسیار معقول‌تر و در واقع ارزانتر از سایر نقاط کشور و خصوصاً کلان شهرهاست.

طبیعی است که وقتی یک ویلا با هزینه‌های بیشتری (هزینه مصالح، هزینه استادکاران، هزینه زمین و غیره) برای سازنده‌اش تمام می‌شود، خرید آن ویلا هم مبلغی بیشتر از حد معمول نسبت به ویلاهایی که هزینه کمتری برای ساختشان صرف شده است نیاز داشته باشد. بنابراین این یک رابطه منطقی و معمول است برای توجیه این امر که چرا خرید ویلای شمال برای سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خرید ویلا ارزان و به صرفه‌تر است.

از طرفی دیگر یکی از دلایلی که به نوعی می‌تواند مسبب این ارزان بودن ویلای شمال باشد، بحث رقابت در شمال کشور است! رقابت در عرصه ساخت و ساز. علت به وجود آمدن این رقابت هم چیز دور از انتظاری نیست. وقتی تمایل افراد به خرید ویلای شمال روز به روز بیشتر شد و میزان خریداران ویلای شمال به طرز قابل توجهی در سال‌های اخیر افزایش یافت، ناخواسته این رقابت در زمینه ساخت و ساز و خرید و فروش ویلاهای شمال شکل گرفت.

طبیعی بود که برای اینکه هر سازنده و فروشنده‌ای بتواند سهم قابل توجهی در سود کردن در این رقابت داشته باشد، می‌بایست تا حدی که جلب توجه خریدار را کند هزینه‌های خرید ویلای شمال را کاهش می‌داد.

اما این را در نظر داشته باشید که این کاهش هزینه‌ها از سوی سازنده یا فروشندگان ویلای شمال به معنی کاستن از کیفیت برای داشتن قیمت‌های متعادل‌تر نبود و در شمال کشور هم ویلاهایی را خواهید دید که داشتن سرمایه لازم برای خرید آن‌ها کار آسانی نخواهد بود، اما منظور این است که به طور کلی هزینه‌ها در شمال معقول‌تر و در دسترس‌تر هستند.

این نیز به این دلیل است که به عنوان مثال سازنده یک ویلا در لواسان تهران نسبت به سازنده یک ویلا در شمال کشور متحمل هزینه‌های بیشتری خواهد شد. به این دلیل که زمینی که در لواسان یا مناطق ییلاقی شهرهای بزرگتر خریداری می‌شود به طرز چشمگیری پر هزینه‌تر خواهد بود. به همان نسبت هم هزینه‌های مربوط به تهیه مصالح، دستمزد استادکاران و کارگران ساختمانی و هزینه‌های جانبی دیگر در ساخت ویلا نیز بیشتر و بیشتر هستند.

نکات مهم برای خرید ویلای ارزان در شمال

گاهی ممکن است قیمت یک ویلا در شمال بسیار پایین‌تر از سایر املاک منطقه باشد و شما را برای خرید وسوسه کند. توجه داشته باشید که برخی از این ویلاهای ارزان دچار مشکلاتی هستند که در اقدام اول ممکن است از نظر دور بمانند. از جمله این موارد عبارتند از:

• ویلاهای بدون سند

این نوع ویلاها ممکن است نظر شما را خیلی سریع جلب کنند به ویژه اگر بودجه کمی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید. توجه کنید که با این نوع سرمایه‌گذاری نه تنها پول خود را دور ریخته‌اید بلکه با امکان کلاهبرداری بیشتری در مورد این نوع زمین‌ها مواجه خواهید شد.

• ویلای ارزان در مناطق ناامن

برخی از مناطق با قیمت پایین از امنیت مناسبی برخوردار نیستند از این جهت ممکن است مشکلاتی برای مالکان به وجود آورند.

• ویلاهایی که مشکل وراثتی دارند

گاهی برخی از ویلاهایی که به صورت وراثتی هستند با قیمت مناسب و ارزان فروخته می‌شوند توجه داشته باشید که اگر این نوع املاک دارای مشکل باشند ممکن است در آینده شما را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کنند.

• ویلاهایی با امکانات غیر قانونی

گاهی ویلا با تجهیزات آب و برق و گاز که به صورت غیر قانونی وجود دارد معامله می‌شوند. در مورد خرید این نوع ویلا توجه کنید که هزینه‌های اضافی و مشکلات عدیده‌ای را پس از خرید ملک پیش رو خواهید داشت.

البته خاطر نشان می‌شود که همه ویلاهای ارزان قیمت با قصد کلاهبرداری معامله نمی‌شوند. اگر به دقت همه جوانب امر را بررسی کنید و در هنگام خرید با مشاوران باتجربه مشورت کنید دچار مشکل در هنگام خرید ملک و عواقب منفی پس از آن نخواهید شد.

سخن پایانی

پس به خاطر داشته باشید و دچار این اشتباه رایج و متداول نشوید که ارزانتر بودن و به صرفه‌تر بودن خرید ویلای شمال دلیلی است که نشان می‌دهد ملک شما ارزش و اعتبار لازم یا کیفیت ساختی مورد نیازش را ندارد و یا سرمایه‌گذاری شما سرمایه‌گذاری ارزشمندی نخواهد بود.

میزان استقبال علاقه‌مندان به خرید ویلا از خرید ویلای شمال به خودی خود اثبات این است که خرید ویلای شمال یک سرمایه‌گذاری موفق است که امتحانش را در فعالیت‌های اقتصادی پر سود و موفق کاملاً پس داده است.

محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا