خانواده و جامعهبرترین های کار و کسب

بهترین وکیل ملکی در تهران دارای چه ویژگی هایی است؟

چرا برای دعاوی ملکی خود به وکیل متخصص نیاز داریم؟

ممکن است مسائل و مشکلات مختلفی هنگام عقد یک قرارداد ملکی برای شما رخ دهد و امکان دارد که شما به‌ عنوان یک انسان عادی که هیچ‌گونه اطلاعاتی در مسائل حقوق و ملکی ندارید، ناخواسته دچار اشتباه شوید و هنگامی عواقب آن اشتباهات گریبان شما را می‌گیرد که تصمیم داشته باشید در اموال و املاک خود دخل و تصرف نمایید.

 در این مواقع تنها راه شما مراجعه به یک وکیل ملکی است که باتجربه و دانش خود، پیگیری‌ها و اعمال لازم را برای حل مشکل ملکی شما انجام دهد تا از ورود ضرر بیشتر به شما جلوگیری شود؛ بنابراین بهترین اقدام ممکن این است که شما در همان ابتدا و هنگام انجام معاملات ملکی و یا دخل و تصرف در اموال و املاک خود، از یک وکیل متخصص ملکی مشورت بگیرید تا از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری کرده باشید.

با توجه به پیچیدگی و تعدد قوانین و همچنین اصطلاحات حقوقی که ممکن است از معانی آن‌ها بی‌اطلاع باشید، حضور یک وکیل ملکی می‌تواند کمک بسیاری به شما کند تا مسائل و مشکلات کوچک حقوقی و ملکی شما حل‌شده و به مسائل و دعاوی پر از ضرر و هزینه تبدیل نشود.
بنابراین بهتر است در مسائل ملکی خود، از راهنمایی‌ها و مشورت یک وکیل معتمد و متخصص ملکی بهره‌مند شوید.

وکیل متخصص ملکی نیز، مانند هر فرد متخصص دیگری، باید یک سری ویژگی‌ها داشته باشد تا افرادی که در مورد معاملات ملکی و دیگر موارد مربوط به املاک به مشکل می‌خورند، بتوانند با اطمینان خاطر از نتیجه‌ی مطلوب، رسیدگی به دعوای ملکی خود را به آن‌ها بسپارند.

 1. تجربه: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک وکیل متخصص ملکی دارد، تجربه‌ی بالای او در رسیدگی به دعاوی و مسائل مربوط به املاک و اراضی است که باعث می‌شود تا وی بتواند با درصد موفقیت بالاتری در تمامی دعاوی ملکی عمل کرده و نتیجه‌ی مطلوب کسب کند.
 2. دانش حقوقی: از دیگر ویژگی‌های وکلای متخصص ملکی، دانش حقوقی و تسلط وی درزمینهٔ‌های مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی مربوط به املاک است. یک وکیل متخصص ملکی باید به قوانین و مقررات مربوطه، آرای وحدت رویه مرسوم در دادگاه‌ها، نظریات اساتید برجسته حقوقی و دکترین حقوقی و همچنین به عرف هر منطقه مسلط باشد.

اثرات وکیل ملکی خوب روی پرونده‌های ملکی

درصورتی‌که برای حل مسائل حقوقی یا کیفری مربوط به اموال غیرمنقول خود از یک وکیل متخصص ملکی استفاده نمایید، احتمال اینکه با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان، به نتیجه‌ی مطلوب خود دست‌یابید بسیار بیشتر می‌شود.
با توجه به پیچیدگی و تنوع این‌گونه دعاوی و همچنین دانش کم افراد، ممکن است اشخاصی در قالب وکیل متخصص ملکی، به پرونده‌ی شما رسیدگی کرده و بدون اطلاع از راه و روش و چگونگی رسیدگی به هر نوع از دعاوی ملکی، قادر به کسب نتیجه‌ی مناسب نشوند و علاوه بر اینکه زمان زیادی را با عدم‌کفایت خود هدر می‌دهند، ممکن است ضرر اولیه را افزایش داده تا موکل مجبور باشد برای حل مشکل ایجادشده، هزینه و زمان بیشتری صرف کرده و هزینه‌های یک وکیل دیگر را هم تقبل کند.

علاوه بر آن با توجه بااینکه حق‌الزحمه وکیل، وابسته به نتیجه‌ی کسب‌شده نمی‌باشد، هزینه‌ی زیادی هم برای حق‌الزحمه وکیل پرداخت کند؛ بنابراین بهتر است با دقت و تأمل بیشتری به انتخاب وکیلی که واقعاً درزمینهٔ ملکی تخصص دارد اقدام کنید.
دفتر حقوقی وکلای یعقوبی ضمن مشاوره با موکلین، قبل از قبول پرونده‌ی ملکیتان، این اطمینان را به شما می‌دهند که بهترین انتخاب را کرده‌اید و خیال شمارا از کسب نتیجه‌ی مطلوب و موردنظر راحت می‌کنند.

مزایای گروه وکلای ما

دفتر حقوقی وکلای یعقوبی، متشکل از جمعی از فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد دانشکده حقوق دانشگاه تهران، به‌علاوه جمعی از قضات بازنشسته دادگستری و استاد دانشگاه می‌باشد که سالیان ممتدی است تمام تمرکز خود را بر روی پرونده‌های مختلف ملکی گذاشته‌ایم که به‌تبع آن، هم‌اکنون به بالاترین سطح تخصص در رسیدگی به انواع مختلف دعاوی راجع به املاک رسیده‌ایم و با همکاری و کار گروهی وکلای متخصص و همچنین با استفاده از راهنمایی‌ها و تجربه‌ی ارزشمند قضات بازنشسته و اساتید حقوق، قادر به رسیدگی به‌تمامی دعاوی حقوقی (اعم از ساده و پیچیده) باشیم تا بتوانیم در حل مشکلات و معضلات مختلف ملکی هم‌وطنان عزیز، دست یاری برسانیم و با پیش گرفتن بهترین و سریع‌ترین روش برای رسیدگی به موضوعات ملکی، به کسب نتیجه مناسب و موردنظر موکلان محترم دست‌یابیم.

اهداف گروه وکلای یعقوبی در این مسیر

 • تمرکز بر یک گرایش حقوق و پرهیز از قبول پرونده‌های خارج از موضوع ملک
 • صداقت در کار
 • گزارش دهی منظم به موکلین جهت اطلاع از روند اجرای پرونده
 • حق‌الوکاله منصفانه
 • کسب نتیجه سریع

خدمات ما

 1.  رسیدگی فوق تخصصی به دعاوی مختلف ملکی اعم از؛ مشکلات ناشی از خرید و فروش، ، مزاحمت، حقوق ارتفاق و انتفاع، ، ، مطالبه اجاره و …
 2.  گزارش دهی و اطلاع‌رسانی منظم به موکلان محترم و در جریان تمامی امور قرار دادن آن‌ها.
 3.  استفاده از متفاوت‌ترین و بهترین روش‌های حل هرکدام از موضوعات ملکی.
 4.  کار گروهی وکلا و مشورت آن‌ها با یکدیگر برای رسیدن به نتیجه مطلوب در هر پرونده.
 5.  مشاوره‌ی کامل و جامع درباره مسائل حقوقی و روند رسیدگی به پرونده، قبل از شروع به کار برای تمامی موکلین.
 6.  حفاظت از اسرار و اسناد موکلین.

چرا وکلای یعقوبی را انتخاب کنیم ؟

گروه وکلای یعقوبی با تمرکز بر دعاوی ملکی بصورت اختصاصی در زمینه وکالت ملکی خدمات ارائه می دهد. مزایای ما عبارت است از:

وکلای پایه یک دادگستری

همه وکلای ما پایه یک دادگستری می باشند. و علاوه بر تجربه بالا، بر جدیدترین قوانین اشراف کامل دارند تا در دعاوی بهترین استفاده را نمایند.

تخصص در دعاوی ملکی

تمام تمرکز ما بر بروی دعاوی ملکی می باشد و بخاطر پیچیدگی دعاوی ملکی، برای موفقیت باید تمرکز ویژه ای در این حوزه داشت.

اساتید دانشگاه و قضات بازنشسته

ما مفتخر به همکاری اساتید دانشکده حقوق و همین طور قضات بازنشسته دادگستری هستیم.

عضو کانون وکلای مرکز

عضویت وکلای ما در کانون وکلای دادگستری مرکز نشان از اعتبار ماست تا موکلین ما با خیالی آسوده به ما اعتماد نماید.

سرعت بالا و نتیجه بهبود یافته

بدلیل تمرکز ما بر روی دعاوی مربوط به ملک و همکاری متخصصان در این حوزه و مطالعات مستمر، سرعت نتیجه گیری بسیار بالا بوده و عمده موکلان از خدمات ما رضایت دارند.

وکیل ملکی تهران

آیا تاکنون برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده است که برای حل مشکلات حقوقی مربوط به املاک به وکیل ملکی در تهران مراجعه کنید و از خدمات گسترده او در این زمینه استفاده کنید؟ به نظر شما بهترین وکیل ملکی در تهران باید دارای چه ویژگی هایی باشد و چه خدماتی ارائه دهد؟ چرا نباید اصلا به وکیل ملکی مراجعه کنیم؟

همه ما به خوبی می دانیم که یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری و کسب سود بیشتر، خرید ملک می باشد. در گذشته شاهد این مسئله بودیم که املاک افراد نقش اساسی و تعیین کننده در سطح زندگی آنان داشت، امروزه نیز این موضوع صدق می کند. از آنجایی  که ملک و املاک جز پرطرفدارترین راه های کسب سود و سرمایه گذاری است، کاملا طبیعی است که دعاوی حقوقی مربوط به ان نیز زیاد باشند. در چنین شرایطی وکیل ملکی در تهران می تواند به عموم مردم کمک کند تا در کوتاهترین زمان ممکن، راه حل قانونی مناسب برای حل چالش های حقوقی ملکی را پیدا کنند.

بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که علاوه بر داشتن تحصیلات حقوقی، دارای تجربه بسیار زیادی در زمینه وکالت پرونده های مختلف است و می تواند از تضییع حقوق موکلان خود جلوگیری کند. توجه داشته باشید که دعاوی ملکی دارای رویه قضایی نسبتا پیچیده ای هستند و معمولا افراد عادی از آن اطلاع ندارند. همین موضوع باعث می شود که لزوم حضور یک فرد متخصص و حرفه ای در این زمینه دو چندان شود.

وکیل متخصص ملکی کیست؟

 وکیل متخصص ملکی، تنها کسی است که می تواند به عموم مردم در مسیر احقاق حقوق آنان به صورت حرفه ای کمک کند. شاید بسیاری از افراد با خود فکر کنند برای وکالت پرونده های ملکی فرقی ندارد که به چه وکیلی مراجعه کنند و تمامی وکلای دادگستری می توانند وکالت پرونده های ملکی را بر عهده گیرند، این تصور تا حد زیادی اشتباه است و باعث ایجاد آسیب و خسارت های مالی بسیار زیادی می گردد.

حقیقت آن است که تمامی وکلا دارای تجربیات موفقیت آمیز مختلفی هستند و نمی توان گفت که همه انان می توانند در هر زمینه ای به صورت حرفه ای و تخصصی عمل کنند. بنابراین به تمامی افرادی که قصد انتخاب وکیل دارند، توصیه می کنیم که در ابتدا موضوع پرونده خود را مشخص کنند و سپس به سراغ وکیلی بروند که دارای مهارت و تخصص در زمینه وکالت آن موضوع حقوقی است.

مسلما تخصصی شدن حیطه فعالیت هر متخصصی باعث می شود تا امکان موفقیت در جریان این موضوع افزایش پیدا کند. این قاعده در مورد پرونده های حقوقی و فعالیت وکلا نیز صدق می کند. بنابراین بهتر است قبل از مراجعه به وکیل دادگستری در ابتدا در مورد حیطه فعالیت و تخصص آن فرد اطلاع پیدا کنید.

از آنجایی که موضوعات ملکی جز آن دسته از موضوعات حقوقی می باشند که برای هر فردی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و در صورت عدم موفقیت در چنین پرونده هایی افراد دچار خسارت و آسیب های مالی  بسیار زیادی می شوند، بهتر است آنان از همان ابتدا به وکیل ملکی در تهران مراجعه کنند و علاوه بر مشاوره حقوقی، وکالت پرونده خود را نیز به چنین فرد حرفه ای و تخصصی بسپارند.

چرا وکیل ملکی در تهران؟

 وکیل ملکی در تهران می تواند به تمامی متقاضیان چنین پرونده هایی کمک کند. املاک جز با ارزش ترین دارایی های هر فردی به حساب می آید و نمی توان چنین سرمایه مهمی را نادیده گرفت. در حالت کلی و بر اساس علم حقوق، همه اموال به دو دسته منقول و غیر منقول تقسیم می شوند. همانطور که از اسم این دو مورد مشخص است، اموال منقول به ان دسته از اموالی گفته می شود که قابلیت جابجایی دارند و اموال غیر منقول به آن دسته از اموالی گفته می شود که قابلیت جابجایی ندارند و نمی توان آنها را از جایی بجای دیگر منتقل کرد.

 اموالی مانند ماشین، طلا و…. جز اموال منقولی هستند که قابلیت جابجایی دارند و اموالی مانند خانه، باغ و….. نیز جز اموال غیر منقول به حساب می آیند. اگر بخواهیم قوانین مربوط به اموال و مالکیت را در کشورمان مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که شرایط قانونی اموال غیر قابل منقول به دلیل ویژگی های حقوقی که دارد بسیار حساستر و پیچیده تر از اموال منقول است.

 تمامی املاک جز بارترین مصادیق اموال غیر منقول به حساب می آیند. وکیل ملکی در  تهران دارای توانایی وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در زمینه پرونده های ملکی مختلف است و از روند دادرسی چنین پرونده هایی به خوبی آگاه است.

مشورت با وکیل ملکی در تهران باعث می شود تا روند دادرسی پرونده های ملکی سرعت یابد. تسریع روند دادرسی پرونده های ملکی دارای نتایج مثبت بسیار زیادی است. اصلی ترین مزیت مراجعه به وکیل ملکی در تهران و تسریع روند دادرسی پرونده های مختلف آن است که دیگر زمان و هزینه افراد اتلاف نمی گردد. به بیانی بهتر می توان گفت که با مراجعه به وکیل کملکی در تهران می توان از به هدر رفتن زمان و هزینه افراد جلوگیری کرد.

هرچقدر که روند دادرسی یک پرونده بیشتر می شود، متقابلا هزینه های آن نیز بیشتر می شود؛ چرا که برای هر مرحله از دادرسی باید هزینه رسیدگی به آن از جانب طرفین پرونده پرداخت شود. در برخی از موارد این موضوع به خوبی دیده می شود که روند دادرسی دعاوی ملکی تا حدی ادامه پیدا می کند که پرداخت هزینه های مربوط به آن از جانب طرفین پرونده بسیار سخت می شود و باعث از دست رفتن هزینه بسیار زیادی می گردد.

از طرفی دیگر باید به این موضوع نیز توجه داشت که طولانی شدن روند دادرسی علاوه بر ایجاد آسیب خسارت مالی، باعث اتلاف زمان نیز می گردد. امروزه بسیاری از افراد جامعه دارای مشکلات بسیار زیادی هستند و هر روز درگیر مشغله های کاری و غیر کاری هستند و نمی تواند در جریان دادرسی پرونده های ملکی  حضور یابند. در چنین شرایطی وکیل ملکی در تهران به خوبی می تواند جریان پرونده های ملکی را پیگیری کند و برای احقاق حقوق موکل خود در محاکم قانونی  حضور یابد.

چه کسانی می توانند به وکیل ملکی در تهران مراجعه نمایند؟

یکیی از سوالات ذهنی که معمولا برای بسیاری از افراد ممکن است بوجود آید آن می باشد که اصلا دقیقا چه کسانی می توانند به وکیل ملکی در تهران مراجعه کنند و از مزایای خدمات حقوقی ارائه شده توسط چنین وکیل متخصصی استفاده کنند؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که عموم مردم بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند به وکیل ملکی در تهران مراجعه نمایند. فرقی ندارد که افراد در چه سن و سالی باشند یا چه جنسیتی داشته باشند، وکیل ملکی در تهران آماده خدمت رسانی به تمامی مردم است و برای حل و  فصل مشکلات حقوقی ملکی از توانایی و مهارتی که دارند استفاده می کنند.

دعاوی ملکی دارای مصادیق مختلفی می باشند و برای تمامی افراد ممکن است بوجود آید و نمی توان گفت که تمامی دعاوی ملکی افراد مختلف درگیر آن می شوند دارای مراحل دادرسی یکسانی می باشند. انواع مختلف پرونده های ملکی که در دادگاه ها مطرح می گردد دارای انواع مختلفی هستند و گستردگی انواع مختلف چنین پرونده هایی تا حدی زیاد است که تنها یک وکیل متخصص ملکی از آنها آگاهی دارد.

امروزه تکنولوژی تا حد زیادی گسترش یافته است و دارای تاثیرات بسیار زیادی در جوامع مختلف بوده است، پس کاملا طبیعی است ارتباطات افراد نیز با استفاده از تکنولوژی بهبود پیدا کرده باشد. یکی از تاثیرات مثبتی که گسترش تکنولوژی و اینترنت با خود به همراه داشته است، بوجود آمدن راه های زیادی برای ارتباط غیر حضوری است.

به همین خاطر نیز دیگر همانند گذشته افراد مجبور نیستند برای تعامل با یکدیگر به صورت حضوری از مکانی به مکان دیگر بروند. این قاعده مهم  در مورد مشاوره با وکیل ملکی در تهران نیز صدق می کند. با استفاده از لوازم هوشمندی همچون موبایل و رایانه می توان با وکیل ملکی در تهران، مشاوره کرد و از راهنمایی های او در جریان پرونده های مختلف استفاده کرد.

دکمه بازگشت به بالا