برترین های کار و کسبفرهنگ و هنر

فیلم سگ بند کی از سینما بیرون میاد؟

نقد تخصصی فیلم سگ بند

مشرق نیوز در نقد فیلم سگ بند نوشت: …کمدی بسیار غنی و خوش ریتمی که بدون افت کیفیت در ارائه محتوا، با پیام های بشدت تاثیر گذار،عاری از شوخی های جنسی و سیاسی است و مزیت قابل توجه فیلم اتکا بر یک درام کامل است که تا سکانس  پایانی از قصه گویی دست برنمی‌دارد. در حالیکه اغلب آثار کمدی ساخته شده در سال های اخیر فاقد درام هستند و از ساختاری قصه‌گو تبعیت نمی‌کنند. این اثر با چنین شاخصه هایی می تواند در جشنواره سی و هشتم فجر،به عنوان کمدی طراز حضور داشته باشد و الگویی مناسب برای ساخت فیلم های کمدی در سینمای ایران باشد.

سگ‌بند بی وقفه تماشاگر را مشعوف خواهد کرد و در فضای افسرده و ابزورد کنونی، ریتم جشنواره فیلم فجر با چنین اثری شتاب بیشتری پیدا خواهد کرد. حمایت از دومین اثر این فیلمساز توانمند، ضمن تعیین قواعد جدیدی برای احیای کمدی‌های عاری از آتراکسیون، می تواند موج محبوب کمدی‌های دهه شصت و هفتاد را احیا کند.

شبکه نمایش خانگی را با هت فیلم دنبال کنید: لینک دانلود فیلم هندی

فروش فوق العاده فیلم سگ بند در سینما

حال سینمای ایران این روزها اصلا خوب نیست. با بلیت‌هایی که به قیمت یارانه دولت به ملت شده‌اند، طبیعتا کمتر کسی علاقه دارد تا برای تماشای فیلم‌هایی که چند ماه بعد در سرویس‌های استریم آنلاین و کانال‌های تلگرامی در دسترس قرار می‌گیرند، راهی سینما شود. حتی فرصت اکران نوروزی هم نتوانست شوکی به سینمای ایران وارد کند که قلب مرده آن را احیا کند.

امید بسیاری از سینماگران پس از لغو اکران نوروزی ۱۳۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا و اکران ضعیف نوروزی در سال ۱۴۰۰ به اکران فیلم‌هایشان در نوروز ۱۴۰۱ بود. اما اکران نوروزی ۱۴۰۱ هم نتوانست انتظارات را برآورده کند. برای درک بهتر اوضاع نامطلوب سینمای ایران در نوروز ۱۴۰۱ باید به یک حقیقت آماری توجه کنید؛ در شرایطی که فیلم چهار انگشت [که در رتبه سوم اکران نوروزی سال ۱۳۹۸ قرار داشت] حدود ۳۰۰ هزار مخاطب فقط در تعطیلات نوروز به خود جذب کرده بود، فیلم سگ بند به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ تنها ۲۵۰ هزار تماشاگر در دو هفته نخست فروردین داشته اشت.

با این حال آمار فروش فیلم سگ بند اساسا قابل مقایسه با فیلم‌های نوروزی سال‌های گذشته نیست. البته که آمار فروش این فیلم هم در نهایت چنگی به دل نمی‌زند. اگر دومین فیلم بلند مهران احمدی می‌تواند به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران تبدیل شود، تنها یک دلیل دارد؛ بلیت‌های گران‌قیمت‌تر. در غیر این صورت، اساسا دلیل قانع‌کننده‌ای وجود ندارد که فیلم سگ بند را یک موفقیت بزرگ در گیشه بدانیم.

فیلم سگ بند در نخستین هفته اکران در سال جدید موفق به فروش ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان بلیت شد؛ این رقم تقریبا دو برابر فروش فیلم شادروان و تقریبا دو و نیم برابر فروش موقعیت مهدی در مدت زمان مشابه بود. فیلم‌هایی که در تعطیلات نوروز اکران شدند اساسا توان رقابت با فیلم مهران احمدی را نداشتند و به همین دلیل فیلم سگ بند از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان نخستین هفته اردیبهشت [که زمان نگارش این مقاله است] صدرنشین باکس‌ آفیس ایران بوده و حالا بیشتر از ۲۵ میلیارد تومان فروخته است.

تحلیل‌گران امیدوار هستند که فیلم سگ بند به فروش ۴۰ میلیارد تومانی دست پیدا کند اما با اکران فیلم لامینور از هفته دوم اردیبهشت احتمالا کار برای فیلم مهران احمدی اندکی دشوار می‌شود. فیلم مهران احمدی همین حالا در جایگاه ششم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران است و مسیر سختی تا رسیدن به قله ۲۷ میلیارد تومانی و عبور از فیلم متری شیش و نیم ندارد. این فیلم اما برای رسیدن به مدال برنز پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمای ایران دو رقیب جدی دارد؛ فیلم هزارپا و فیلم مطرب که هر دو بیشتر از ۳۸ میلیارد تومان فروخته‌اند.

به نظر نمی‌رسد که فیلم مهران احمدی شانسی برای رسیدن به جایگاه پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران داشته باشد. چراکه این جایگاه با فروش ۵۸ میلیارد تومانی به فیلم دینامیت اختصاص دارد و در رتبه پایین‌تر هم فیلم گشت ۳ قرار گرفته که فروش ۴۲ میلیارد تومانی ثبت کرده است. نیازی به یادآوری نیست که اگر نرخ تورم در میزان فروش فیلم‌های ایرانی در نظر گرفته شود، فیلم سگ بند اساسا شانسی برای قرارگرفتن در میان ده فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران ندارد.

البته که شرایط برای فیلم سگ بند هم اندکی متفاوت به نظر می‌رسد. در شرایطی که مخاطبان سیمای ملی امسال هم امیدوار بودند تا حداقل تیزری چند ثانیه‌ای از فیلم‌های اکران نوروزی تماشا کنند، این فرصت تنها به فیلم موقعیت مهدی داده شد تا خودی در صحنه تلویزیون نشان دهد؛ نکته‌ای که حتی مورد توجه تهیه‌کننده فیلم سگ بند هم قرار گرفت و اعتراض او را به همراه داشت.

محمدحسین قاسمی، تهیه‌کننده فیلم سگ‌بند، درباره عدم تبلیغ فیلم سینمایی‌اش در صدا و سیما می‌گوید:

در سال‌های گذشته، غالباً این حمایت از سوی تلویزیون صورت می‌گرفت اما امسال برای فیلم سگ‌ بند و برخی از آثار، این حمایت در قالب تخصیص تیزرهای تبلیغاتی صورت نگرفت و برای ما هم تبدیل به یک علامت سوال شد. آن هم در شرایطی که سرگرمی‌هایی از جنس سینما بسیار می‌تواند در روحیه اجتماعی مردم موثر باشد. شورای بازبینی تلویزیون هم محتوای فیلم را برای حمایت مورد تأیید قرار دادند اما مبلغی که به آن اختصاص گرفت، به اندازه پخش یک تیزر هم نبود! به همین ترتیب تاکنون حتی یک تیزر هم به این فیلم تعلق نگرفته است.

نکته جالب ماجرا آن است که حتی محمدحسین قاسمی هم قبول دارد که عدم استقبال از فیلم سینمایی‌اش ریشه در عدم تبلیغات تلویزیونی ندارد. او در این باره می‌گوید:

من در سال ۹۷ فیلم مصادره را در اکران نوروز داشتم که پرفروش‌ترین فیلم اکران نوروز آن سال هم شد، تعداد مخاطبان آن فیلم، حدوداً سه برابر مخاطبان فعلی فیلم سگ‌ بند بود و می‌توان اینگونه گفت که تعداد مخاطبان سینما به یک سوم کاهش پیدا کرده است.

دانلود فیلم کمدی سگ بند

شما می‌توانید برای دانلود کامل فیلم سگ بند و دانلود فیلم کمدی بعد از اکران، در سایت هت فیلم اقدام کنید.

فیلم سگ بند چگونه فیلمی به نظر می‌رسد؟

اما به راستی فیلم سگ بند چگونه فیلمی به نظر می‌رسد؟ آیا دومین فیلم بلند مهران احمدی که تا همین‌جا هم ۲۵ میلیارد تومان فروش داشته، می‌تواند رونقی نسبی به سینمای ایران هدیه دهد؟ آیا پرفروش‌ترین فیلم این روزهای سالن‌های سینمای کشورمان اصلا ارزش تماشاکردن دارد؟ با هت فیلم همراه باشید.

سگ بند یک کمدی متفاوت

این روزها تنها ژانری که در سینمای ایران می‌فروشد، ژانر کمدی است. تهیه‌کنندگان و کارگردانان و حتی فیلم‌نامه‌نویسان ژانر کمدی در ایران هم پذیرفته‌اند که اقبال عمومی نسبت به کمدی‌های معنادار و طعنه‌آمیز چندان زیاد نیست و البته که احتمال برخورد با کمدی‌های تند و تیز هم وجود دارد. بنابراین بیشتر فیلم‌های کمدی این روزهای سینمای ایران را عناوین تهی، فاقد چارچوب داستانی و واقعا مضحک تشکیل می‌دهند که تماشای یک‌باره آن‌ها برای تماشاگران ریزبین سینمای ایران و جهان هم ممکن نیست.

فیلم سگ بند به عنوان دومین فیلم بلند مهران احمدی تلاش می‌کند تا از این فضای مسموم فاصله بگیرد. در شرایطی که بیشتر فیلم‌های کمدی سینمای ایران در سال‌های اخیر عناوینی بودند که بیشتر شبیه به ویدیوهای چنددقیقه‌ای اینستاگرامی به نظر می‌رسیدند، فیلم مهران احمدی تلاش می‌کند تا کمدی متفاوتی به مخاطب عرضه کند و الحق و الانصاف هم که در رسیدن به این هدف واقعا موفق ظاهر می‌شود.

هنرنمایی‌ها در فیلم سگ بند به شکل تحسین‌برانگیزی چندین سطح از سایر عناوین سینمای کمدی ایران بالاتر قرار می‌گیرد. دلیل این دستاورد را باید در شخصیت‌پردازی و موقعیت‌سازی فیلم‌نامه جستجو کرد که تلاش می‌کند تا شخصیت‌هایش را در موضع ضعف قرار ندهد. اگرچه در راه رسیدن به این هدف گاهی هم شکست می‌خورد اما فیلم‌نامه فیلم سگ بند نقطه در مقایسه با بیشتر فیلم‌های کمدی چند سال اخیر سینمای ایران کیفیت بهتری دارد.

از سوی دیگر، شوخی‌های فیلم جدید مهران احمدی عاری از شوخی‌های زشت جنسیت‌زده و طعنه‌های سیاسی چندش‌آور است و همین مسئله به موفقیت بیشتر فیلم سگ بند کمک می‌کند. فیلم به شکل وفادارانه‌ای به درام خود تکیه می‌کند و تا آخرین لحظات می‌جنگد تا به داستان خود وفادار بماند. به عبارت دیگر، فیلم سگ بند به شدت تلاش می‌کند تا عنوانی متفاوت در این روزهای سینمای ایران باشد و در رسیدن به این هدف هم موفق ظاهر می‌شود.

برای درک بهتر آن‌چه فیلم سگ بند در جستجوی آن است باید به تیم بازیگران آن توجه کنید. نازنین بیاتی و بهاره کیان‌افشار از جمله بازیگران زن این فیلم هستند که معمولا در فیلم‌های کمدی دیده نشده‌اند. از سوی دیگر، سیامک صفری هم در این فیلم هنرنمایی می‌کند که بازیگری در مدیوم تئاتر لقب می‌گیرد. بنابراین می‌توان گفت که پذیرفتن پیشنهاد هنرنمایی در یک فیلم کمدی از سوی این سه بازیگر که معمولا در ژانرها و فضاهای دیگر رویت شده‌اند به خوبی کیفیت متفاوت فیلم سگ بند را نشان می‌دهد.

اما بازیگران متفاوت تنها برتری فیلم مهران احمدی نیست. امیر جعفری یکی از بازیگران اصلی فیلم پرفروش این روزهای سینمای ایران است که هنرنمایی نسبتا متفاوتی در فیلم سگ بند ارائه می‌دهد. بهرام افشاری هم که آهسته آهسته در حال تبدیل‌شدن به ستاره کمدی ایران است در این فیلم با یک نقش‌آفرینی منحصر به فرد به سراغ مخاطب می‌آید. ارتباط میان این دو بازیگر [که در فیلم نقش‌های اصلی را برعهده دارند] به خوبی برقرار شده و آن‌ها به معنای واقعی کلمه در نقش‌های خود فرو رفته‌اند.

دو بازیگر مرحوم سینمای ایران هم در این فیلم هنرنمایی می‌کنند؛ زنده‌یاد سیروس گرجستانی و مرحوم عزت‌الله مهرآوران از جمله بازیگران دوست‌داشتنی سینما و تلویزیون ایران بودند که اعتبار بسیار بیشتری به فیلم سگ بند داده‌اند. با این حال هیچکدام از این بازیگران نمی‌توانند به اندازه امیر جعفری و بهرام افشاری در فیلم بدرخشند. چراکه نه‌تنها فیلم فرصت بیشتری به آن‌ها می‌دهد تا خودنمایی کنند بلکه شیمی بی‌نظیری میان این دو بازیگر اصلی فیلم سگ بند ایجاد شده که واقعا تحسین‌برانگیز به نظر می‌رسد.

بنابراین می‌توان گفت که ترکیب فیلم‌نامه سالم و جذاب و بازیگران قدرتمند و دوست‌داشتنی به فیلم دوم مهران احمدی کمک کرده‌اند تا کمدی متفاوت سینمای ایران باشد اما این فیلم در نهایت نمی‌تواند عملکرد ایده‌آلی از خود ارائه دهد.

نام فیلم سگ بند

نام فیلم سگ بند از یکی از فن‌های کشتی پهلوانی گرفته شده است. بنابراین اگرچه در ابتدا نام نامناسبی برای یک فیلم سینمایی به نظر می‌رسد اما به خوبی با فضای فیلم ارتباط برقرار می‌کند. داستان فیلم با روایت زندگی رضا عیاران [با نقش‌آفرینی مرحوم سیروس گرجستانی] آغاز می‌شود. رضا عیاران که پیرمردی محترم و دوست‌داشتنی است در یکی از محله‌های قدیمی تهران زندگی می‌کند و سرپرست یکی از خانواده‌های محترم محله‌ خودش هم لقب می‌گیرد.

او سه فرزند دارد که هر کدام شخصیت خاص خودشان را دارند؛ فردین عیاران [با نقش‌آفرینی امیر جعفری] فرزند ارشد و عاقل خانواده است. فرزاد [با هنرنمایی بهرام افشاری] فرزند دوم و میانی خانواده عیاران است که جوانی احساسی، غیرتی و طمع‌کار است. فرزانه [با نقش‌آفرینی نازنین بیاتی] کوچک‌ترین فرزند خانواده عیاران لقب می‌گیرد که همواره با فرزاد درگیر می‌شود.

اگرچه فیلم در ابتدا به درگیری‌ها و اختلافات میان شخصیت‌های اصلی‌اش می‌پردازد و با همین روایت‌ها مخاطب را سرگرم می‌کند اما به ناگه تصمیم می‌گیرد تا تغییر مسیر دهد و روایتی جدی‌تر را در برابر تماشاگر قرار دهد؛ با مرگ رضا عیاران، فرزندان او درگیر مسائلی می‌شوند که در نهایت آن‌ها را به کوهی از قرض و بدهی می‌رساند. بنابراین فردین و فرزاد به عنوان پسران رضا عیاران تصمیم می‌گیرند تا با ورود به جهان خلافکاری‌ها از بدهی سنگین خود بکاهند.

همین تغییر داستان باعث می‌شود که دومین فیلم مهران احمدی از خنده‌داربودن فاصله بگیرد و اندکی جدی شود. با این حال فیلم سگ بند نمی‌خواهد که یک فیلم جدی باشد. بنابراین دوباره تلاش می‌کند تا کمدی‌های با دوز پایین را به مخاطبش تزریق کند. نتیجه ماجرا آن شده که فیلم سگ بند با وجود همه جذابیت‌هایی که دارد یک عنوان سرگردان لقب بگیرد. عنوانی که نمی‌داند دقیقا روی کدام نوع از مخاطبان سینما در ایران حساب باز کرده و می‌خواهد با کدام نوع از آن‌ها ارتباط برقرار کند.

به همین دلیل فیلم سگ بند سرگردان به نظر می‌رسد. تماشاگر نمی‌داند که با یک کمدی آموزنده مواجه است یا به تماشای یک درام اجتماعی نشسته که ته‌مایه‌هایی از ژانر کمدی را یدک می‌کشد. مهران احمدی که پس از فیلم تلاش کرده تا چالش بزرگی را برای کارنامه کارگردانی‌اش بپذیرد، موفق شده یکی از متفاوت‌ترین فیلم‌های کمدی ایران را خلق کند.

اما فیلم سگ بند برای جذب مخاطب‌های عامه‌پسند سینمای ایران به رویکردی روی می‌آورد که گروهی از تماشاگران فیلم را ناامید می‌کند. اگر دومین فیلم سینمایی مهران احمدی [که خود نیز در این فیلم هنرنمایی کرده] اندکی به استانداردهایی که خود ایجاد کرده، پایبندتر می‌ماند احتمالا فیلم سگ بند می‌توانست یکی از بهترین فیلم‌های کمدی تاریخ سینمای ایران باشد. اما این فرصت استثنایی برای جذب بیشتر مخاطب از دست رفته است

تیزر فیلم ایرانی سگ بند

درصورت انتشار تیزر فیلم، در همین‌جا برایتان بارگذاری خواهیم کرد.

داستان فیلم ایرانی سگ بند

داستان فیلم در رابطه با مردی می‌باشد که قبلا کشتی‌گیر بوده است. امیر جعفری که یکی از ستارگان سینما می‌باشد، این نقش را می‌کند. او برای ثروت‌مند شدن، تصمیم می‌گیرد که با دوستش نقشه‌ای برای پول‌دار شدن بکشند. جالب است بدانید که مهران احمدی، کارگردان این فیلم، نقش دوست امیر جعفری را بازی می‌کند.

در همین حین، شاگرد امیر جعفری که نقش او را بهرام افشاری بازی می‌کند، به او پیشنهاد سفر خارجه را می‌دهد. آن‌ها تصمیم می‌گیرند که به بروند و پول‌دار شوند. داستان زمانی جذاب می‌شود که اتفاقات جالبی در ارمنستان برای آن‌ها می‌افتد. اتفاقات پرفراز و نشیب این فیلم، قطعا خنده را مهمان لب‌هایتان می‌کند.

در این بخش از معرفی فیلم ایرانی سگ بند به خلاصه داستان آن می‌پردازیم. در خلاصه داستان آمده است که «هیچ‌وقت گول اسم و ظاهر آدم‌ها را نخورید، لشکر هیتلر با آن عظمت، اسمش نازی بود». از همین خلاصه داستان می‌توان به ژانر کمدی و اجتماعی آن دست پیدا کرد.

بررسی فیلم ایرانی سگ بند

فیلم سگ بند مهران احمدی محصول سال 1398 است. این زمانی است که مرحوم سیروس گرجستانی درقید حیات بودند و در این فیلم ایفای نقش کردند. این فیلم آخرین اثر هنری او در حرفه بازیگری خواهد بود. قطعا فیلم زیبا سگ بند با چنین بازیگرانی، دیدنی است.

قطعا این فیلم با بازی بهرام افشاری و امیر جعفری، یکی از بهترین فیلم‌ها در سال 1401 خواهد شد. این فیلم در تهران فیلم‌برداری شده است که بخش پایانی آن را در ارمنستان فیلم‌برداری کرده‌اند. فیلم ایرانی سگ بند مانند دیگر آثار مهران احمدی، دغدغه‌های اجتماعی و اقتصادی را در قالب طنز بیان می‌کند.

این فیلم در تلاش است که با دغدغه‌های امروز هم‌پا شود. این فیلم نشان‌دهنده افرادی است که مشکلات اقتصادی گریبان زندگی‌شان شده است. آن‌ها سعی در جمع‌آوری ثروت هستند، غافل از‌اینکه راهش، راه درستی نیست و در منجلاب گرفتاری‌های تازه قرار می‌گیرند.

بازیگران سگ بند

در این بخش می‌توانید با بازیگران فیلم کمدی سگ بند آشنا شوید.

امیر جعفری

 • تاریخ تولد: 10 شهریور 1353
 • محل تولد: تهران
 • همسر: ریما رامین‌فر
 • فرزند: آیین
 • حرفه: بازیگر، کارگردان

امیر جعفری یک هنرپیشه اهل ایران است که به بازی در فیلم‌های کمدی، بسیار معروف است. او تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس در رشته مدیریت ادامه داد. جالب است بدانید که علی‌رضا جعفری، بازیگر جوان صداوسیما، برادرزاده امیر جعفری می‌باشد. همسر آقای امیر جعفری، ریما رامین‌فر است که حدود 4 سال از او بزرگ‌تر است.

ریما رامین‌فر با بسیار معروف شد که همه او را با نام هما می‌شناسند. امیر جعفری در سال 1380 وارد سینما شد. اولین تجربه بازی او فیلم سینمایی نان، عشق، موتور 1000 می‌باشد. او در همین فیلم با ریما رامین‌فر آشنا شد. جالب است بدانید که اولین سریال امیر جعفری سریال بدون شرح محصول سال 1381 می‌باشد. او در این سریال، استعداد خاص خود را به وضوح نشان داد که مورد توجه کارگردانان ایرانی قرار گرفت.

بهرام افشاری

 • تاریخ تولد: 6 خرداد 1366
 • محل تولد: همدان
 • حرفه: بازیگر

یکی از بازیگران جوان و خوش‌نام صداوسیما می‌باشد. او بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و با سریال پایتخت به شهرت بسیاری رسید. جالب است بدانید که او با قد 198 سانتی‌متر، بلندترین بازیگر در ایران شناخته می‌شود.

در ابتدا، بهرام افشاری، تئاتر را از زادگاه خود یعنی همدان آغاز کرد و برای پیشرفت در سن 22 سالگی به تهران آمد. او در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان شرکت کرد و توانست بازیگری را به طور حرفه‌ای یاد بگیرد. آقای افشاری در سال 88 توانست جایزه برترین جوان ایران در تئاتر را کسب کند. جالب است بدانید او با این جایزه، موتور خرید و پیک موتوری شد. یکی از تیکه کلام‌های این بازیگر محبوب که همگی با آن آشنا هستیم، ای خدا می‌باشد. امیدواریم که فیلم سگ بند بهرام افشاری یکی دیگر از بهترین آثار درخشان او در زمینه کمدی باشد.

مهران احمدی

 • تاریخ تولد: 1 اسفند 1352
 • محل تولد: تهران
 • حرفه: بازیگر، کارگردان
 • فرزند: باران

مهران احمدی یک هنرپیشه اهل ایران است که او را با نام بهبود می‌شناسیم. او به‌غیر از بازی‌های درخشان خود، در سریال پایتخت بسیار خوش درخشید. او در همین سریال توانست شهرت بسیاری کسب کند. یکی دیگر از سریال‌هایی که او را با نام شکیب می‌شناسیم، سریال آوای باران است. او در این سریال نقش شکیب را بازی می‌کند که یکی از نقش‌های اصلی و تاثیرگذار این سریال است.

مهران احمدی کار در حرفه بازیگری را با هنرنمایی در سریال جستجو محصول سال 1370 آغاز کرد. او یکی از معدود بازیگرانی است که با کار در رستوران‌ها، توانست به‌ جایی که الان هست، برسد. جالب است بدانید مهران احمدی علاقه بسیاری به محیط زیست دارد و از ریختن زباله در محیط آزار می‌بیند. شما می‌توانید برای دانلود فیلم سگ بند مهران احمدی از همین سایت اقدام کنید.

نازنین بیاتی

 • تاریخ تولد: 15 دی 1368
 • محل تولد: تهران
 • حرفه: بازیگر

نازنین بیاتی یکی از بهترین هنرپیشه‌های خانم در ایران می‌باشد. او مدرک تحصیلی خود را تا لیسانس در رشته تئاتر ادامه داد. او علاوه بر بازیگری، طراح لباس و صداپیشه نیز بوده است. قطعا خانم نازنین بیاتی یکی از بااستعدادترین بازیگران است.

نازنین بیاتی اولین فیلم خود را در سال 91 بازی کرد. او در فیلم دربند محصول سال 91 به خوبی ایفای نقش کرد. او بعد از بازی در این سریال، نامزد سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فرج شد. جالب است بدانید که او صداپیشه سریال عروسکی شکرستان نیز بوده است. جالب است بدانید نازنین بیاتی، فردی بسیار پرانرژی و عجول است. او دوست دارد که کارها را سریعا انجام دهد و در جمع دوستانش باشد. قطعا بازیگر فعالی مانند نازنین بیاتی، آینده درخشانی خواهد داشت.

سایر بازیگران فیلم عبارتند از:

 • سیروس گرجستانی
 • بهاره کیانافشار
 • ناهید مسلمی
 • سعید امیرسلیمانی
 • میرطاهر مظلومی
 • ویدا جوان
 • سیامک صفری
 • عزتالله مهرآوران

منبع: دانلود فیلم علمی تخیلی

دکمه بازگشت به بالا