برترین های کار و کسبخانواده و جامعه

خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب در سراسر تهران

لوله بازکنی در غرب تهران

سرویس کار ما مستقر در سراسر محله های غرب تهران همیشه آماده هست تا با اولین تماس شما در مورد لوله بازکنی در تمام نقاط غرب تهران در عرض نیم ساعت خود را برساند. لوله بازکن ها از بهترین و با اخلاق ترین نیروهای ما هستند تا به شما بهترین سرویس را ارائه نمایند. اخلاق حرفه ای، تمیز بودن کار، داشتن سالها تجربه و ابزار کافی از بارزترین خصوصیات لوله بازکن های ما می باشد. آشنایی به کوچه پس کوچه های غرب تهران باعث می شود شما با اولین تماس در سریع ترین زمان در خدمت باشیم. لازم نیست هیچ کاری انجام بدهید. ما تمام کارها را انجام میدهیم و تمیز تحویل می دهیم. لوله بازکنی غرب تهران تمرکز خدمت رسانی را برای این تمام محله ها داشته ایم و تمام تلاشمان را جهت خدمت رسانی مفیدتر انجام می دهیم.

لوله بازکنی پونک |لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی در غرب تهران چه مراحلی دارد؟

مراحل کار بدین شکل است:

۱- ابتدا محل گرفتگی رو بررسی میکنیم.

۲- دستگاه لوله بازکنی را به برق وصل میکنیم.

۳- با توجه به نوع گرفتگی، فنر مخصوص آن را به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی متصل میکنیم.

4- حال فنر را به آرامی وارد محل گرفتگی میکنیم تا جاییکه فنر به محل گرفتگی برسد که در اینصورت فنر دیگر جلوتر نمی رود.

5- حالا دستگاه لوله بازکنی را روشن میکنیم تا فنر بچرخد و گرفتگی را برطرف کند.

6- این مرحله بسیار حساس می باشد چون اگر لوله بازکن ماهر نباشد ضربه جبران ناپذیری به لوله های فاضلاب وارد میکند که منجر به تعویض لوله های فاضلاب میشود.

7- دستگاه لوله بازکنی مواد گرفته شده را خارج میکند. در این مرحله لوله بازکن محل گرفتگی را تست میکند.

8- اگر همچنان گرفتگی مشاهده شود بایستی با سر فنر دیگری دوباره همین مراحل انجام شود.

9- درنهایت وقتی گرفتگی رفع شد ، اطراف را شستشو داده و تمیز تحویل میدهیم.

تشخیص گرفتگی فاضلاب

معمولا گرفتگی در لوله آشپزخانه و نیاز به تعمیر شیر اهرمی، بیش تر اتفاق می افتد. اما قبل از تماس با لوله بازکنی پونک به چند مورد توجه کنید. اگر همزمان با باز کردن آب، سینک آشپزخانه پر می شود، ابتدا خرطومی را از زیر کابینت بیرون بکشید و داخل آن را چک کنید. اگر همچنان آب در داخل سینک باقی ماند، کافیست اتصالات زیر سینک را باز کنید و آشغال داخل آن را تمیز کنید.

تست اتصالات زیر سینک

در صورتی که آب مصرفی از اطراف خرطومی به بیرون می ریزد، احتمال 50% وجود دارد که لوله سفید رنگ در محل خود آب بندی نشده است. برای تست این کار دور خرطومی را نایلون بپیچید. خرطومی در جای خود قرار دهید. همزمان با باز کردن آب، با دست خود لوله را نگه دارید. اگر آب از داخل سینک بالا آمد، علت گرفتگی از فاضلاب دیوار است.  در صورتی که آب را باز می کنید و آب مصرفی از کف شور بالا نمی آید احتمال 60% ممکن است که خودتان به راحتی مشکل را حل کنید.

در این صورت زانویی فاضلاب داخل دیوار از فاصله ی کمی مسدود است. ابتدا شلنگ آب را داخل لوله فرو کنید و دور آن بپوشانید. هنگامی که آب را بازکنید و به مدت 5 دقیقه نگه دارید، فشار آب باعث می شود تا مسیر گرفتگی باز شود.

پیشگیری از گرفتگی مجدد لوله ها

  1. در خروجی هر کفشور و فاضلاب آشپزخانه و سینک ظرفشویی توری مناسب قرار دهید.
  2. استفاده از محلول های شیمیایی برای لوله های پلیکا هر 2 ماه یکبار. اسید لوله بازکنی غرب تهران را داخل فاضلاب بریزید و تا صبح آب را باز نکنید.
  3. توجه داشته باشید که ریختن اسید داخل لوله های چدنی بسیار خطرناک است و باعث سوراخ شدن لوله می شود.
  4. با استفاده از یک فنر دستی هر 6 ماه لوله ها را سرویس کنید. فنر دستی را می توانید از فروشگاه های لوله و اتصالات تهیه کنید.
  5. از ریختن تفاله چای و پسماند غذا، روغن ته قابلمه و آشغال ریز به داخل سینک خودداری کنید.
  6. یک سطل زباله در توالت قرار دهید و دستمال کاغذی را حتما در سطل بیندازید.
  7. موهای خود را در حمام به فاضلاب نریزید علت اصلی گرفتگی در لوله حمام، مو است.

چند روش برای لوله بازکنی

هنگامی که توالت فرنگی مسدود شد، ابتدا با دستکش شلنگ توالت را داخل سیفون توالت فرو کنید و دور آن را با پارچه محکم سفت ببندید.

شیر آب را باز کنید سپس با دست خود شلنگ را داخل سیفون نگه دارید.

پس از دو الی سه دقیقه شلنگ را در بیاورید. فشار آب باعث می شود که تمام گرفتگی ها باز شود.

نحوه ی در آوردن فرچه از چاه توالت

اگر فرچه داخل توالت افتاد ابتدا به یک سیم یا میل گرد احتیاج دارید.

سیم فلزی را داغ کنید و به فرچه بچسبانید. بعد از گذشت زمان 5 دقیقه با سرد شدن سیم کاملا به فرچه می چسبد و می توانید فرچه را در بیاورید.

هنگام گرفتگی آشپز خانه، اصلا نگران نباشید. شما می توانید با تماس شبانه روزی با شرکت لوله بازکنی نوین ، سریعا درخواست لوله بازکن بکنید.

تمیز کردن اتصالات

در اکثر منازل اتصالات سینک ظرفشویی به دلیل چربی و پسماند غذا مسدود می شود. در این مواقع افراد فکر می کنند که لوله اصلی مسدود است.

اما با این روش می توانید تمام لوله های زیر سینک را باز کنید و داخل آن را ببنید.

هنگامی که اتصالات لوله زیر سینک پر از چربی می شود حتما آن را تمیز کنید.

در صورتی که سیفون سینک را تمیز نکنید تمام چربی ها به داخل فاضلاب اصلی هدایت می شوند. این امر باعث گرفتگی لوله ساختمان می شود.

در صورتی که سینک دارای اتصالات پیچیده است. ابتدا با تلفن همراه خود یک عکس از تمام اتصالات تهیه کنید.

رفع بوی نامطبوع به صورت تضمینی

اگر ساختمان بوی بد می دهد فقط با ما تماس بگیرید. اگر چاه شما است و نیاز به تخلیه دارد ما با تانکرهای بزرگ و کوچک، پمپ لجن کش، آبکش و تانکر مکنده، پمپ ساکشن در خدمت شما هستیم.

با دیدن کدام علائم با چاه بازکنی غرب تهران تماس بگیریم؟

در بسیاری از اوقات مشکل گرفتگی لوله ها، ساده است و شما می توانید با استفاده از آموزش های رایگانی که در سایت برچسب ارائه داده ایم، خودتان مشکل را برطرف نمایید. اما برخی اوقات، گرفتگی لوله ها شدید است و بدون استفاده از تجهیزات لوله بازکنی برطرف نمی شود. علائم متعددی نشان دهنده بسته شدن راه فاضلاب می باشد که در ادامه به چند نمونه از رایج ترین آن ها اشاره می کنیم:

  • پخش شدن بوی بد فاضلاب در محیط به صورت دائم
  • بسیار دیر تخلیه شدن آب به هنگام ظرف شستن، حمام کردن یا استفاده از توالت
  • ورود غافلگیر کننده حشرات موذی به محیط

هنگام مشاهده این علائم، بهتر است سریعاً اقدام کنید. تماس با لوله بازکن های معتبر و کاربلد، اولین گزینه است. فرصت استفاده از خدمات لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی را از دست ندهید و تنها در صورت نیاز، از آنها بخواهید که حضوراً مشکل لوله ها را برطرف نمایند.

مزایای استفاده از خدمات چاه بازکنی مجموعه خدمات تاسیسات غرب تهران

در انتخاب یک لوله بازکن حرفه ای، تجربه و کار بلدی حرف اول را میزند! و پس از آن تعهد و دلسوزی و تعیین تعرفه مناسب بر اساس نرخ های اتحادیه لوله بازکنی در اولویت های بعدی گزینش قرار می گیرند. ارائه خدمات چاه بازکنی در تمامی مناطق غرب تهران مانند چیتگر به صورت 24 ساعته و با هزینه ای مناسب ارائه می شود. بنابراین اگر ساکن محدوده چیتگر هستید می توانید با کلیک روی دکمه زیر فوری با شماره تلفن لوله بازکن چیتگر تماس بگیرید. متخصصین لوله بازکنی در چیتگر پس از تماس شما فوری در محل حاضر می شوند.

منبع:

boilerservicesdublin

دکمه بازگشت به بالا