اقتصادیبرترین های کار و کسب

بهترین عمده فروشی‌های استان تهران

بهترین بازارهای عمده فروشی تهران کجاست؟

اگر این مقاله را  می‌خوانید احتمالا دارای مغازه یا پیج فروشگاهی هستید و دنبال بورس کالاهای مختلف در پایتخت می‌گردید تا جنس مورد نظر خود را در در درجه اول با تنوع بالایی رصد کنید و در ادامه با قیمت ارزان و مناسبی از عمده فروش دست اول کالا خریداری نمایید. یا شاید به هردلیلی قصد خرید تعداد بالای کالای خاصی یا خرید مانتو عمده تهران را دارید و میخواهید با رفتن به بازار، این کالا را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری نمایید. ممکن است به دلیل مهاجرت از شهرستان، راه‌های دسترسی به این بازار ها را ندانید و بخواهید با صرف کمترین زمان، مسیر سفر به این بازارها با وسایل نقلیه عمومی و شخصی را بدانید و با خیالی آسوده به این بازار عزیمت کنید.

علاوه بر این موارد برخی از بازارهای فروش کلی مانند بازار بزرگ تهران، شوش، صالح آباد و … به مرور زمان و با توجه به اجناسی که (خواستار بیشتری در بین مردم دارند) عرضه می‌کنند؛ نام آشنا تر است و عموم افراد این بازارها را می‌شناسد. اما بازارهایی چون حسن‌آباد، عبدل‌آباد و… را ممکن است خیلی از افراد ندانند که بورس چه اجناسی هستند و چه کالاهایی در آن عرضه می‌گردد.

بازار عمده فروشی کفش تهران |پیج عمده فروشی بازار بزرگ تهران

بهترین عمده فروشان تهران در یک نگاه!

 • خرید عمده پوشاک و مانتو عمده از بازار بزرگ تهران
 • عمده فروشی مواد غذایی در بازار مولوی
 • خرید عمده خرده ریز آشپزخانه از بازار صالح آباد
 • بورس دکوری، ظروف پذیرایی، بلور و کریستال در بازار شوش
 • خرید عمده انواع مانتو از میدان هفت تیر
 • خرید عمده پرده و پارچه از بازار عبدل آباد
 • خرید عمده لوازم الکترونیکی از خیابان جمهوری
 • خرید عمده انواع لوازم برقی خانگی از بازار امین حضور
 • عمده فروشی لوازم تحریر در بازار بین الحرمین
 • عمده فروشی بدلیجات در بازار سلطانی
 • عمده فروشی لوازم آرایشی بهداشتی در کوچه مروی و خیابان منوچهری
 • خرید عمده انواع لوستر از بازار لاله زار
 • خرید عمده مبلمان از بازار یافت آباد
 • و….

از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ تهران یکی از قدیمی‌ترین بازارهای شهر تهران است که در منطقه ۱۲ شهرداری، درست در مرکز شهر، قرار دارد. قدمت بازار بزرگ که به بازار ۱۵خرداد نیز معروف است به دوران صفویه می‌رسد. این بازار از جنوب به خیابان مولوی، از شرق به خیابان مصطفی خمینی، از غرب به خیابان خیام و از شمال به خیابان پانزده خرداد منتهی می‌شود. چهارراه مولوی، میدان محمدیه و چهارراه سیروس در تقاطع این خیابان‌ها قرار گرفته‌اند. از ۱۵ خرداد به سمت بالا: خیابان ناصرخسرو، کوچه مولوی و خیابان پامنار نیز تقریبا جزء بازار بزرگ تهران محسوب می‌شوند.

بازارهای اصلی بازار بزرگ عبارتند از:

 • بازار عباس‌آباد
 • کوچه مروی
 • پامنار
 • بازار زرگرها
 • بازار امیر
 • بازار کفاش‌ها
 • بازار زید
 • بازار نجارها
 • بازار بین‌الحرمین
 • بازار مسجد جامع
 • و غیره…

هریک از بازارها و خیابان‌های بازار بزرگ، بورس و عمده‌فروشی کالاهای مختلفی است. لیست اجناسی که در خود بازار ۱۵خرداد، بازارها و خیابان‌های منتهی به آن می‌توانید خرید کنید به شرح زیر است:

پوشاک − کیف − کفش − لوازم آرایشی و بهداشتی − لوازم خانگی − لوازم آشپزخانه − فرش − صنایع دستی − مواد خوراکی − اسباب بازی − لوازم کودک − کتاب و لوازم التحریر − لوازم الکتریکی − لپتاپ و لوازم جانبی − موبایل و لوازم جانبی − لوازم ورزشی − سازهای موسیقی − تجهیزات پزشکی و سلامت − خودرو − لوازم یدکی خودرو − ابزار و تجهیزات صنعتی و ساختمانی − کالای اداری − لوازم کوهنوردی − تزئینات داخلی − طلا و جواهرات − بدلیجات

مسیریابی با وسیله نقلیه شخصی:

پس از نصب هر یک از اپلیکیشن‌های مسیریابی زیر در تلفن همراه خود، می‌توانید با زدن بر روی دکمه های آن براحتی یه این بازارها با وسیله نقلیه شخصی خود عزیمت کنید.

دسترسی با وسایل نقلیه عمومی

مترو (خط ۱) در ایستگاه ۱۵ خرداد پیاده شوید. با کمی پیاده‌روی به بازار خواهید رسید.
تاکسی های بازار : تاکسی ‌های موجود که در نقاط مختلف مثل میدان انقلاب، آزادی، صادقیه، میدان فاطمی و… هستند که شما را به مقصد بازار (چهارراه گلوبندک) خواهند رساند.
اتوبوس (BRT): بی‌آرتی پایانه آزادی – خاوران در ایستگاه چهارراه مولوی پیاده شده و به بازار بروید.
اتوبوس (BRT): بی‌آرتی خط تجریش – راه‌آهن در ایستگاه منیریه یا امام خمینی از اتوبوس پیاده شده و پیاده‌ یا با استفاده از تاکسی و اتوبوس، به خیابان ۱۵ خرداد بروید.

صالح آباد؛ بازاری متنوع و قیمت مناسب برای لوازم آشپزخانه

یکی از بازارهای بورس لوازم خانگی تهران که در جنوب غربی تهران و در محدوده بهشت زهرا (س) قرار دارد، بازار صالح آباد می‌باشد. در بازار صالح آباد اکثر فروشگاه‌ها و انبارها فروش به صورت عمده را دارند و برخی از فروشندگان تک فروشی هم دارند. دسترسی به بازار صالح آباد با توجه به اینکه خارج از محدوده طرح ترافیک می‌باشد، با خودروی شخصی بسیار راحت است. همچنین با استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز می‌توانید به راحتی به این بازار عزیمت نمایید.

خدمات غیرحضوری و اجناس عرضه شده:

بازار صالح آباد بورس اجناسی همچون: لوازم آشپزخانه − صنایع دکوری − لوازم کادویی − لوازم خرازی − اسباب بازی − عروسک − کالای خواب و حمام − شلف و باکس دکوری − مجسمه های تزئینی − گلدان − گل مصنوعی و دیگر خرد و ریز منزل می‌باشد.

مسیریابی با وسیله نقلیه شخصی:

پس از نصب هر یک از اپلیکیشن‌های مسیریابی زیر در تلفن همراه خود، می‌توانید با زدن بر روی دکمه های آن براحتی یه این بازارها با وسیله نقلیه شخصی خود عزیمت کنید.

دسترسی با وسایل نقلیه عمومی

مترو  ایستگاه مترو محمدیه از قطار پیاده شده و با اتوبوس میدان محمدیه _ شهرک رسالت به بازار عزیمت کنید.
تاکسی  میدان بهمن (کشتارگاه) تاکسی‌های سر صالح آباد غربی
اتوبوس BRT (ساکنین تهران) خود را به ایستگاه میدان بهمن در خط ۴ (پایانه افشار−ترمینال جنوب) برسانید. بعد از آن با تاکسی‌های خطی شهرک رسالت به بازار صالح آباد بروید.
اتوبوس BRT(از ترمینال‌جنوب) بعد از خروج از ترمینال، سوار بی‌آرتی خط ۴ (پایانه افشار−ترمینال جنوب) شده و در ایستگاه میدان بهمن از اتوبوس پیاده شوید، سپس سوار تاکسی‌های خطی شهرک رسالت شده و به بازار صالح آباد بروید.
اتوبوس BRT(از ترمینال آزادی) ابتدا با بی‌آرتی خط ۱ (چهارراه‌ تهرانپارس−آزادی) در ایستگاه‌نواب پیاده شده، خط عوض کرده و با بی‌آرتی خط ۴ (پایانه‌ افشار−ترمینال‌جنوب) در ایستگاه میدان‌‌ بهمن پیاده شوید. سپس با تاکسی‌های خطی شهرک رسالت به صالح آباد بروید.

پارچه میخوای؟ برو بازار مولوی

خیابان مولوی که از خیابان‌های قدیمی تهران محسوب می‌شود و ساخت آن به زمان ناصرالدین شاه قاجار برمی‌گردد، حدفاصل میدان رازی و میدان قیام در جنوب شهر قرار دارد. این خیابان در ضلع جنوبی بازار بزرگ تهران قرار گرفته‌است. بازار پارچه مولوی از قدیم الایام نامی آشنا در بین مردم بوده است. از میان تمام مراکز بورس پارچه فروشی، بازار مولوی از جامعيت بيشتری برخوردار است و با تنوع بالایی که دارد هر نوع سلیقه‌ای را تحت پوشش قرار می‌دهد. در راسته‌ی خیابان و چهارراه مولوی عمده‌فروشان فراوانی هستند که قیمت‌ آنها نسبت به مغازه‌های سطح شهر پایین‌تر است.

از دیگر اقلامی که در بازار مولوی به فروش می‌رسند: پارچه − پرده − کفش و کیف − لوازم آرایشی و بهداشتی − لوازم خانگی − لوازم آشپزخانه − مواد خوراکی − خودرو − لوازم یدکی خودرو − ابزار و تجهیزات صنعتی و ساختمانی

مسیریابی با وسیله نقلیه شخصی:

پس از نصب هر یک از اپلیکیشن‌های مسیریابی زیر در تلفن همراه خود، می‌توانید با زدن بر روی دکمه های آن براحتی یه این بازارها با وسیله نقلیه شخصی خود عزیمت کنید.

دسترسی با وسایل نقلیه عمومی

مترو: خط ۱ مترو (کهریزک−تجریش) و خط ۷ مترو (بسیج−میدان صنعت) ایستگاه میدان محمدیه
اتوبوس(BRT):  ایستگاه چهارراه مولوی

بورس مانتوی اداری تا مجلسی؛ میدان هفت تیر

میدان هفت‌تیر که پیش از انقلاب به واسطه سالروز آغاز پادشاهی محمدرضا شاه پهلوی در روز ۲۵شهریور، میدان بیست و پنج شهریور نام‌گذاری شده بود، بعد از حادثه بمب‌گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر ۱۳۶۰، به میدان هفت‌تیر تغییر نام داد. این میدان در مرکز شهر و در منطقه ۷شهرداری بعنوان یکی از مهم‌ترین میدان‌های شهر تهران قرار دارد. میدان هفت‌تیر از سمت جنوب با خیابان‌های شهید مفتح و کریمخان زند و از سمت شمال با خیابان شهید مفتح، بهار شیراز و بزرگراه مدرس در پیوند است. ایستگاه مترو هفت‌تیر در خط یک و خط شش متروی تهران در جنوب این میدان قرار گرفته است.

علاوه بر مانتو که از عمده‌ترین کالاهای بازار هفت‌تیر می‌باشد، کالاهای دیگری نیز در این بازار به فروش می‌رسند: لباس مجلسی − کیف − کفش − فرش − لوازم خانگی − لوازم آشپزخانه − مواد خوراکی

مسیریابی با وسیله نقلیه شخصی:

پس از نصب هر یک از اپلیکیشن‌های مسیریابی زیر در تلفن همراه خود، می‌توانید با زدن بر روی دکمه های آن براحتی یه این بازارها با وسیله نقلیه شخصی خود عزیمت کنید.

دسترسی با وسایل نقلیه عمومی

مترو: خط ۱ مترو (کهریزک−تجریش) ایستگاه شهدای هفتم تیر
اتوبوس های  (BRT): خط بی آر تی میدان راه آهن−تجریش یا راه آهن−پارک وی: پیاده شدن در ایستگاه میدان ولیعصر، استفاده از تاکسی‌های “ولیعصر – هفت تیر” مستقر در ابتدای خیابان کرمیخان زند ، پیاده شدن در ابتدای خیابان آبان (شهید عضدی)

منبع: پالیز مانتو

دکمه بازگشت به بالا