خانواده و جامعهبرترین های کار و کسب

طراحی سایت و سئو تخصصی + سفارش تولید محتوا متنی ارزان

یکی از چالش‌هایی که کسب و کارهای آنلاین امروزه با آن سروکار دارند طراحی سایت و سئو تخصصی می‌باشد. مجموعه مارکتینگ هادی عظیمی این مشکل را برطرف کرده است. به این نکته توجه داشته باشید کلمه سئو مخفف عبارت لاتین بهینه سازی موتور جست و جو و یا بهتر بهینه سازی بر اساس الگوریتم‌های گوگل است.

شما با توجه به رتبه‌ای که در این موتور به دست می‌آورید ترافیک‌های مختلفی خواهید داشت و در صورتی که ترافیک معمولی را داشته باشید در لیست نتایج گوگل قرار خواهید گرفت. امروزه کاربران بعد از جست و جویی که دارند در صفحه اول گوگل باقی خواهند ماند و درصد کمی از کاربران هستند که به صفحات دیگر گوگل می‌روند.

سایت مجموعه مارکتینگ هادی عظیمی به نشانی https://hadi-azimi.ir/ در بسیاری از کلمات هدفمند رتبه 1 گوگل را دارد. شما نیز میتوانید سایت خود را سئو کرده و فروش اینترنتی را تجربه کنید.

فاکتورهای مهم در طراحی سایت و سئو تخصصی مجموعه مارکتینگ هادی عظیمی

برای آن که سایت شما بتوانید سئو تخصصی داشته باشید می‌تواند در رتبه بندی جایگاه بهتری را به دست آورد. این امر تنها با بهینه کردن صفحات داخلی سایت انجام می‌شود. در ادامه شما را با فاکتورهایی که گوگل و موتورهای جست و جو دارند بیشتر آشنا خواهیم کرد تا با تشخیص آن‌ها بتوانید رتبه بندی بهتری را در موتور جست و جو از آن خود کنید.

تولید محتوای با کیفیت مجموعه مارکتینگ هادی عظیمی

محتوا در حقیقت در طراحی سایت همان چیزی است که به یک صفحه موقعیت آن را نشان می‌دهد تا توسط موتورهای جست و جو در لیست نتایج قرار گیرد. محتوای یک سایت در حقیقت چیزی است که کاربران به دنبال آن در گوگل هستند. همین امر باعث شده است که محتوای خوب یک سایت از نظر الگوریتم جست و جو امری مهم تلقی شود.

معروف ترین کارشناسان سئو خدمات سفارش تولید محتوای متنی یونیک و سئو شده مجموعه هادی عظیمی را تایید کرده‌اند.

از نظر سئو تخصصی و وب مستران گوگل یک محتوای مناسب باید به گونه‌ای نوشته شده باشد که نیازهای کاربران را به خوبی بتواند برطرف کند. امروزه بیشتر کاربران برای آن که بتوانند نیاز خود را رفع کنند به گوگل مراجعه می‌کنند در نتیجه سفارش تولید محتوا باید برای کاربران جذاب و مفید تلقی شود تا کاربران در سایت شما باقی بمانند.

محتوای منحصر به فرد نه کپی

به این نکته توجه داشته باشید محتواهایی که برای سایت خود انتخاب کرده‌اید باید توسط تیم نویسنده خوبی انجام گیرد که به هیچ عنوان در آن کپی یافت نشود. در صورتی که محتوای شما کپی شده باشد گوگل به مرور زمان سایت شما را به عنوان اسپم معرفی خواهد کرد و پنالتی می‌شود. محتوای سایت باید منحصر به فرد باشد و با دیگر رقیب‌های خود متفاوت باشد و از سایت‌های دیگر نیز پیشی بگیرد.

تجربه کاربر یا  UX

تجربه کاربر و یا همان UX در طراحی سایت از عناصر بسیار گسترده‌ای تشکیل شده است. به صورت خلاصه می‌توان تجربه کاربری را به صورت زیر معرفی کرد:

  • یکی از اصلی‌ترین عناصر تجربه کاربری می‌توان به درک آسان محتوا برای کاربران اشاره کرد. به عنوان مثال در متن‌های خود بهتر است از کلمه‌های پیچیده استفاده نکنید و طوری محتوای خود را بنویسید که به خوبی برای تمامی کاربران قابل فهم باشد.
  • سرعت بالای بارگیری صفحات یک سایت در این دسته قرار خواهد گرفت. تجربه تا به امروز نشان داده است که برخی از کاربران به دلیل آن که بارگذاری صفحات یک سایت طولانی می‌شود از آن سایت خارج خواهند شد.
  • محتوایی که سایت دارد به گونه‌ای باشد که هدف کاربران را به صورت صحیح ارائه کرده باشد
  • ظاهر یک سایت در طراحی سایت باید به گونه‌ای باید که برای کاربران جذاب تلقی شود. شما می‌توانید از عناصر گرافیکی متناسب با حوزه کاری خود صفحات خود را طراحی کنید.

استفاده از کلمات کلیدی هدف

در سئو تخصصی سایت یکی از عواملی که بسیار اهمیت دارد کلمات کلیدی است. در هنگام طراحی سایت شما باید کلمات کلیدی را به گونه‌ای استفاده کنید که کاربر محور باشند. به زبان ساده‌تر باید به این نکته توجه کنید که چه کلماتی در موتورهای جست و جو سرچ بیشتری دارند.

تیم برنامه نویسی هادی عظیمی در خصوص سفارش طراحی سایت اردبیل ارزان توانسته است خدماتی را ارائه کند تا هیچ مشکل تکنیکال در سایت های شما وجود نداشته و تمرکز بر روی سئو کلمات پس از سفارش طراحی سایت ارزان باشد.

با پیدا کردن این کلمات می‌توانید به راحتی محتوایی را تولید کنید که بسیاری از کاربران در سطح گوگل و دیگر موتورها به دنبال آن هستند. به این دسته از کلمات در گوگل کلمات هدف گفته می‌شوند. حال ممکن است برای شما این سؤال به وجود آید که چگونه باید از این کلمه‌ها استفاده کنید؟ شما باید از کلمات کلیدی خود به گونه‌ای که در ادامه مطرح می‌کنیم استفاده کنید تا صفحات سایت شما بهینه شوند

عنوان صفحه

در عنوان صفحه باید حداقل یکبار از کلمات کلیدی استفاده کرده باشید. بهتر است عناوین سایت خود را با استفاده از کلمات کلیدی آغاز کنید. با این کار تأثیرات مهم این کلمات را برای کاربران مشخص کرده‌اید. لازم به ذکر است عناوینی که با استفاده از کلمات کلیدی نوشته شده‌اند تأثیر گذاری بیشتری برای کاربران دارند تا صفحاتی که از کلمات کلیدی در وسط و یا انتهای سایت استفاده کرده‌اند.

استفاده در متن ها

به این نکته توجه داشته باشید شما باید در متنی که برای سایت خود نوشته‌اید از کلمات کلیدی استفاده کرده باشید. شما با استفاده کردن از کلمات کلیدی در متن باعث می‌شوید که موتور جست و جو ارتباط متن را با کلمه کلیدی بهتر درک کند. لازم به ذکر است بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده نکنید و بهتر است به میزان از آن‌ها بهره بگیرید.

URL

در آدرس سایت خود بهتر است یک بار از کلمه کلیدی هدف خود استفاده کنید تا کاربران بتوانند صفحه وب سایت شما را تشخیص دهند. علاوه بر این موضوع نشانی اینترنتی که انتخاب کرده‌اید باید کوتاه باشد تا به راحتی توسط موتورهای جست و جو شناسایی شوند.

Headlin

در صفحات سایت خود تنها یک بار از تگ H1 استفاده کنید. همان طور که در سئو تخصصی و طراحی سایت می‌دانید تگ عناوین در HTML از 1 تا 6 نام گذاری شده‌اند. نام گذاری این عناوین با توجه به اولویت بندی آن‌ها می‌باشد. برای عناوین اصلی از تگ‌های H1 استفاده می‌کنند و برای زیر عنوان‌ها نیز از تگ‌های H2 تا H6 استفاده خواهند کرد. همان طور که در بالاتر نیز گفته شد شما باید در عنوان اصلی خود از کلمه کلیدی استفاده کنید.

استفاده در ویژگی متن تصاویر یا  ALT

یکی از نکات مهم در طراحی سایت و سئو تخصصی بهینه سازی تصاویری است که شما قصد بارگذاری آن‌ها را دارید. بهتر است متن جایگزین عکس را با استفاده از کلمات کلیدی بنویسید. با این امر تصاویری که در سایت استفاده کرده‌اید توسط گوگل بهتر شناسایی خواهند شد. لازم به ذکر است شما با استفاده کردن از متن جایگزین عکس می‌توانید غیر مستقیم رتبه بندی خود را بالا ببرید.

لینک‌های داخلی و  خارجی

در هنگام طراحی سایت بهتر است از لینک‌های داخلی و خارجی نیز بهره بگیرید. در هنگام ایجاد لینک‌های مختلف بهتر است از کلمه‌های کلیدی هدف خود استفاده کنید. شما با استفاده کردن از لینک‌های مختلف داخلی و خارجی می‌توانید اعتبار بالاتری در بین کاربران داشته باشید.

استفاده از تصاویر و ویدئوها

استفاده از ویدئوها و تصاویر مختلف یکی از مواردی است که سئو تخصصی به همراه دارد. در هنگامی که قصد تولید محتوا برای یک سایت را دارید بهتر است از انواع عکس‌ها و فیلم‌های مرتبط با متن استفاده کنید. سرعت بارگذاری عکس‌ها و فیلم‌ها یکی از عواملی است که به صورت غیر مستقیم در بهینه سازی صفحه‌های داخلی مؤثر واقع شده است. در صورتی که شما بتوانید ویدئوها و تصاویر را به خوبی فشرده سازی کنید سرعت بارگذاری افزایش پیدا می‌کند.

مشاوره کسب و کار اینترنتی با هادی عظیمی

مجموعه مارکتینگ هادی عظیمی با ارائه بخترین مشاوره ها برای کسب و کار های اینترتی توانسته است نتایج خوبی را برای آنها خلق کند. برای مثال حتی در مورد پیامرسان های داخلی مثل سروش، روبیکا، ایتا و یا حتی شبکه های اجتماعی خارجی مثل اینستاگرام، تلگرام و… راهنمایی هایی را ارائه کرده است که قطعا مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. آموزش کسب درآمد از روبیکا یکی از مقالات وبلاگ هادی عظیمی است که میتوانی به رایگان آموزش کسب درآمد از اینترنت را دنبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا