عمومیبرترین های کار و کسب

تنها راهکار رونق کسب و کار با طراحی سایت

تا حالا به این فکر کردید که اگر بخواهید محصول یا کالای شرکتتان را تبلیغ کنید یا محل و نوع کسب و کارتان را اطلاع رسانی کنید، چه راهکارهایی پیش رویتان است؟!

 اگر 15 سال پیش این سوال را از من می‌پرسیدید، به شما می‌گفتم از طریق بیلبورد، تراکت، آگهی‌های بازرگانی، تلویزیون و غیره می‌توانید تا حدی جذب مشتری کنید.

 اما امروزه داستان فرق کرده است، چون عصر امروز عصر تکنولوژی و اینترنت است، تقریبا هر کاری را می‌توان در بستر اینترنت انجام داد. شاید باورتان نشود بازاریابی در دنیای دیجیتال امروزی چون جامعه آماری بیشتری را پوشش می‌دهد، هم راحت‌تر و هم کم‌هزینه‌تر است و از همه مهمتر سود و بازدهی بالاتری دارد.

 در ادامه با ما هم قدم شوید تا اهمیت و راه‌های ورود به دنیای تکنولوژی را به شما معرفی کنیم.

اهمیت لزوم طراحی سایت برای کسب و کارها

 عصر دیجیتال یا فناوری‌های نوین که روز به روز در حال پیشرفت هستند باعث شده تقریباً تمامی کسب‌و‌کارها را به دنبال خود بکشاند. سونامی دیجیتالی که امروزه به پا شده است به شکلی است که اصلا نمی‌توان حوزه کسب‌و‌کار و فناوری را ازهم جدا دانست.  جالب است بدانید این فناوری‌ها محدود به صنعت و یا بخش خاصی هم نمی‌شود. صنایع اعم از صنایع دستی بومی، کشاورزی، بانک، بیمه، خودرو، پتروشیمی، فولاد، انرژی، غذا، بازی، سرگرمی و… همه‌وهمه را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.

 برای مصداق این موضوع، چند روز را بدون گوشی هوشمند تصور کنید. برای خیلی از افراد نشدنی است؛ چون خیلی از کارها و فعالیت‌های روزانه‌شان را توسط همین گوشی موبایل انجام می‌دهند. فعالیت‌های مثل خرید و فروش کالا، خدماتی مانند تراکنش‌های بانکی، آموزش و… .  اجازه دهید این آمار شگفت‌زده معتبر از وب سایت bankmycell که در زمینه فروش و مقایسه قیمت گوشی‌های موبایل و به‌روزرسانی کاربران موبایل فعالیت می‌کند، ارائه دهیم. به گفته این وبسایت در حال حاضر تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند در دنیا بالغ بر 3.5 میلیارد نفر اعلام شده که حدود 44.85 درصد از جمعیت کل کره زمین را تشکیل می‌دهد.

بد نیست سری هم به آمار تعداد کاربران گوشی هوشمند در کشورمان بزنیم. در سال ۹۲ تعداد کاربران گوشی هوشمند در ایران تقریبا دو میلیون نفر بود که این رقم در سال بعد به عدد ۲۰ میلیون رسید.  واضح است دلیل این رشد، زیرساخت‌های گوشی های همراه و امکانات آن بود. رفته رفته تعداد کاربران چنان رشدی کرد که در سال گذشته ۶۹ درصد از جمعیت کشور دسترسی به اینترنت و گوشی همراه داشتند.  با این اوصاف بیش از دو سوم از مردم کشورمان به اینترنت دسترسی دارند، پس تنها راه رونق کسب و کارها بهره‌وری از بستر اینترنت است.

مطمئن ترین روش برای رونق کسب و کار

فرض کنید قرار است کسب‌و‌کار بومی محل سکونت‌تان را رواج دهید، تنها با اتکا به روش‌های سنتی آوازه کسب‌و‌کارتان فقط به چند مرحله بالاتر خواهد رسید. برای اینکه بتوانید کسب‌وکارتان را فراتر از حوزه شهر و استان محل سکونت‌تان ببرید، باید قدم به دنیای دیجیتال بگذارید و از دیگر رقبایتان جا نمانید.

می‌دانید که در این چند سال اخیر خریدهای اینترنتی از استقبال خوبی برخوردار بوده است و از طرفی هم پیچیدگی‌های زندگی مانند نبودن وقت و هزینه‌های بالای بازاریابی و حمل بار، شیوع بیماری‌ها و در دسترس نبودن فروشگاه‌های ضروری در اطراف محل زندگی و… روزبه‌روز مردم را به سمت خریدهای اینترنتی سوق می‌دهد.

 اگر شما هم کسب و کاری در شهر کاشان دارید مانند تولید عرقیات، شیرینی‌های سنتی، صنایع دستی، فرش‌بافی و… و در صدد آن هستید که آن را ملی کنید، اولین قدمی که باید بردارید، طراحی سایت در کاشان است.

 نکته مهم: فکر نکنید صرفا با راه‌اندازی یک سایت کار تمام است. اهمیت رعایت اصول و استانداردهای طراحی سایت کاشان ، سئو و تعداد بازدیدگندگان وب سایت شما در سود و بازدهی از سایتتان به حدی است که نمی توان از آن سرسری عبور کرد.

در پایان به شما آکادمی سربند را معرفی کنیم که در دیجیتال مارکتینگ از شرکت‌های بنام در استان اصفهان و کاشان است و با کیفیتی عالی می‌توانید طراحی سایت کسب‌وکارتان را به آن‌ها بسپارید.

دکمه بازگشت به بالا