برترین های کار و کسبفرهنگ و هنر

سجاده کارپت، بهترین  تولید کننده فرش مسجد در ایران و کاشان

سجاده کارپت، بهترین  تولید کننده فرش مسجد در ایران و کاشان می باشد که شما می توانید در کمترین زمان ممکن خرید فرش مسجد خود را انجام دهید. تولید فرش مسجد با بهترین کیفیت فقط توسط شرکت سجاده کارپت کاشان با سابقه 25 سال تولید انجام می گیرد. اگر شما هم دنبال خرید فرش محرابی مسجد هستید و نمی دانید به چه نکاتی در هنگام خرید، باید توجه کنید. پس همراه ما باشید تا در این مقاله کوتاه، تمام نکات لازم را برای شما توضیح دهیم.

حکم فروش فرش مسجد |سجاده فرش سبحان

تفاوت فرش محرابی و تشریفات چیست؟

شاید در هنگام خرید فرش مسجد، این نام ها را شنیده باشید ولی تفاوت بین هر دو را نمی دانید. در برخی از مساجد امروزی ممکنه از تخته فرش های ماشینی در سایز های 12، 9 و 6 متری در طرح و رنگ های مختلف یا یک طرح مورد استفاده قرار می گیرد.

اما با وجود فرش رولی مسجد که به صورت محرابی طراحی و بافته می شود، بهترین گزینه برای مفروش کردن مساجد شما خواهد بود به همین دلیل هیئت امنا و خیرین مساجد دنبال انتخاب فرشی هستند که بتواند صفوف نمازگزاران به بهترین شکل ممکن انجام گیرد. به نظر شما استفاده از فرش رولی مسجد بهترین گزینه برای ایجاد صفوف منظم بین نماز گزاران نمی باشد؟ چرا!

انتخاب فرش رولی مسجد در بین خریداران از نظر سلیقه ای متفاوت می باشد و طرح انتخابی بر اساس نوع رنگ بندی آن مسجد مورد انتخاب قرار می گیرد. و کمتر طرح دلبخواهی از سمت خریداران انجام میشود. اگر شما به عنوان خریدار فرش مسجد، طرح فرش مسجد را طوری انتخاب کنید که متضاد و با رنگ بندی مسجد باشد، دید نماز گزاران را خسته خواهد کرد و مجبور به تعویض آن خواهید شد.

شرکت سجاده کارپت کاشان به عنوان اولین و معتبرترین شرکت تولید کننده فرش مسجد در ایران و کاشان توانسته بیش از 100 طرح مختلف طراحی و تولید کند. تا خریداران بتوانند فرش مورد سلیقه خود متناسب با رنگ بندی فرش مسجد خود تهیه کنند. در اینجا یکسری نکات درباره خرید فرش مسجد برای شما بازگو می کنیم.

  • رنگ بندی فرش مسجد: انتخاب فرش مسجد بر اساس طرح و رنگ بندی آن توسط خیرین یا متولیان هر مسجد متفاوت است. اما بهترین رنگ بندی فرش مسجد توسط کارشناسان، انتخاب رنگ سبز، آبی و لاکی؛ رنگ هایی هستند که بیشتر با فضاهای مقدس و مسجد همخوانی دارد.
  • طرح فرش مسجد: طرح و نقشه متناسب با فضای هر مسجد امکان تغییر و سفارشی سازی وجود دارد. اما در مساجد ایرانی، در طرح بندی فرش مسجد از محراب، مناره ها، گنبد دارای حاشیه های اسلامی و … در جهت قبله مسجد تعیین شده، مفروش می شود و در نتیجه موجب ایجاد یک هماهنگی خاص در صفوف نماز گزاران می شود.
  • ابعاد مناسب و یکپارچه در فرش نماز
  • تمام فضای مسجد مفروش می شوند، حتی جاهای خالی و پرت
  • نرمی و لطافت فرش رولی مسجد: شرکت سجاده کارپت کاشان، فرش مساجد را با بالاترین کیفیت طراحی و بافت می زنند، فرش 700 شانه با نخ اکریلیک هیت ست با تراکم 2550 واقعی تولید می شود تا نماز گزارن در هنگام سجده، زانوهای آن ها روی فرش نرم باشد و هیچ مشکلی در فشار وارده به زانوهای آن ها وارد نشود.
  • مفروش کردن مسجد در جهت قبله، موجب ایجاد صفوف منظم در کنار یکدیگر نماز گزاران می شود.

حکم فروش فرش مسجد |سجاده فرش سبحان

فرش محرابی مسجد را از کجا تهیه کنیم؟

شهر کاشان بزرگترین شهر تولید کننده فرش ماشینی در ایران و خاورمیانه می باشد که می توانید به صورت حضوری یا آنلاین خرید خود را انجام دهید. شرکت سجاده کارپت با برند محراب نقش معتبرترین شرکتی است که در زمینه طراحی و تولید فرش رولی مسجد با سابقه 25 ساله انجام وظیفه می نمایید.

پس اگر قصد خرید فرش مسجدی دارید و می خواهید در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید، شرکت سجاده کارپت مطمئن ترین شرکتی خواهد بود که شما از آن خرید خود را انجام خواهید داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید فرش سجاده ای با شماره تماس آقای مهندس سلمانی : 09133617256 تماس حاصل فرمایید.

منبع: تولید فرش مسجد، سجاده کارپت (https://sajadecarpet.com)

دکمه بازگشت به بالا