برترین های کار و کسبفرهنگ و هنر

نکات خرید تابلو فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرشخونه

نکات خرید  تابلو فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرشخونه: خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی همان قدر که آسان تر شده و در خانه و با چند کلیک امکان پذیر است از آن طرف نکاتی را در بر دارد که رعایت آن ها برای داشتن تجربه ای لذت بخش از خرید و البته حس کردن آسانی خرید آنلاین ضروری است. فرشخونه به عنوان یک وب سایت تخصصی فروش آنلاین تابلو فرش با شما همراه است تا بهترین تجربه خرید اینترنتی تابلو فرش را داشته باشید.

آیا تابلو فرش از مد افتاده |تابلو فرش از کجا بخرم

انتخاب طرح تابلو فرش ماشینی

برای خرید تابلو فرش ماشینی ابتدا باید با توجه به اندازه محل مورد نظر و بودجه ای که در نظر گرفته اید سایز تابلو فرش ماشینی را انتخاب کنید و در آن اندازه، طرحی را که دوست دارید و با تم رنگی و حال و هوای خانه شما همخوانی دارد انتخاب کنید. در این مرحله کار سختی ندارید چون طرح های فرشخونه بسیار زیاد و متنوع است و برای هر سلیقه ای محصولی طراحی کرده است. در نتیجه شما می توانید بین طرح های تابلو فرش فرانسوی، پرتره، مذهبی، مناظره، گل و گلدان و حیوانات طرح موردنظرتان را بیابید.

انتخاب قاب تابلو فرش

تابلو فرش بدون قاب هم به فروش می رسد اما نمی توانید تابلو فرش ماشینی را بدون قاب به دیوار نصب کنید با این حال تصمیم خرید تابلو فرش با قاب یا بدون قاب با شما است. در صورتی که تمایل داشتید با محصول قاب هم تهیه کنید فرشخونه تابلو فرش را در قاب نصب می کند و به صورت آماده برایتان ارسال می کند. برای انتخاب قاب تابلو فرش هم می توانید در صفحه همان طرحی که انتخاب کرده اید انواع قاب ها و قیمت هایشان را بررسی کنید و قاب را هم ثبت سفارش کنید.

روش های پرداخت وجه خرید تابلو فرش

فرشخونه برای آسان تر کردن فرآیند خرید و احترام به شیوه های خاصی که برای مشتریان ممکن است در خرید تابلو فرش ارجحیت داشته باشد دو نوع شیوه پرداخت را امکان پذیر کرده است. اولی تسویه کامل است تا در صورتی که هنگام دریافت محصول سرکار باشید یا منزل حضور نداشته باشید تحویل محصول آسان تر و بدون دردسر باشد. شیوه دوم هم امکان پرداخت با بیعانه و تسویه پس از دریافت محصول است تا هم فرآیند پرداخت برای برخی از مشتریان آسان تر باشد و هم اعتماد دوجانبه ای میان فرشخونه و شما خریداران شکل بگیرد.

شیوه ارسال تابلو فرش

دریافت محصولات در کمترین زمان و به صورت ایمن و سالم یکی از مهم ترین دغدغه های مشتریان در خرید اینترنتی است. فرشخونه این دغدغه را حل کرده و با توجه به نوع محصول بهترین روش ارسال را انتخاب می کند. به طور مثال روش هایی مثل ارسال با پست، ارسال با اتوبوس های بین شهری، باربری و تیپاکس را براساس زمان بندی مورد نظر خریدار جهت دریافت محصول، نوع محصول و هزینه های آن اتخاذ می کند.

آیا تابلو فرش از مد افتاده |تابلو فرش از کجا بخرم

با توجه به تجربه و سابقه ای که فرشخونه در ارائه خدمات باکیفیت فروش تابلو فرش ماشینی طی 20 سال گذشته داشته به بهترین و ایمن ترین روش برای بسته بندی تابلو فرش دست یافته تا شما سفارش خود را سالم و بدون مشکل و البته در سریع ترین زمان دریافت کنید. فرشخونه تابلو فرش ماشینی با قاب یا بدون قاب را به گونه ای که در حمل و نقل آسیب نبیند بسته بندی و ارسال می کند.

استفاده از مشاوره و پشتیبانی فرشخونه

در هر یک از مراحل خرید از انتخاب قاب گرفته تا پرداخت و ثبت سفارش که سوالی برای شما پیش آمد می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان واحد فروش تماس برقرار کنید و مشاوره یا پشتیبانی های لازم را دریافت کنید. کارشناسان فروش و پشتیبانی به دلیل تجربه و تخصصی که دارند می توانند شما را در همه مرحله ها راهنمایی کنند. حتی در صورتی که برای انتخاب طرح مردد بودید می توانید از مشاوره های پیش از خرید فرشخونه استفاده کنید.

پس از ثبت سفارش هم جهت پیگیری ارسال محصول و اطلاع از زمان دریافت تابلو فرش می توانید با پشتیبانی فرشخونه در تماس باشید تا اطلاعات لازم را به شما ارائه کنند. در صورتی که قصد داشته باشید محصول را در تاریخ مشخصی دریافت کنید حتما به واحد فروش اعلام کنید تا زمان بندی لازم را انجام دهند تا بتوانید تابلو فرش ماشینی را در زمان دلخواه دریافت کنید.

آیا تابلو فرش از مد افتاده |تابلو فرش از کجا بخرم

سخن پایانی

خریداران فرشخونه به دلیل رضایت از خدمات و پاسخگویی فرشخونه و البته کیفیت و زیبایی محصولات، مجددا برای خرید فرش و تابلو فرش به فروشگاه اینترنتی فرشخونه مراجعه می کنند و در صورتی که این موضوع را اعلام کنند شامل تخفیف خرید می شوند. شما هم در دفعات بعدی مراجعه برای خرید تابلو فرش ماشینی حتما اعلام کنید تا واحد فروش فرشخونه در خرید شما تخفیف قائل شود.

منبع: تابلو فرش ماشینی فرشخونه  (https://farshkhooneh.com/)

دکمه بازگشت به بالا