علمی و پزشکی

7 نفر دیگر از نظر واکسن ایرونا کرونا مورد آزمایش قرار گرفته اند اکنون 7 نفر اول خوب هستند

دبیر کمیته تحقیقات وزارت بهداشت از صدور مجوز تزریق واکسن کرونا ایرانی به هفت نفر دیگر از فردا خبر داد.

در مصاحبه ای با patc ، دکتر احسان شمسی کوشکی وی گفت: در ابتدای مرحله اول آزمایش واکسن Irona corona ، در مرحله اول ، واکسن در سه داوطلب طبقه بندی شد و پس از ارزیابی وضعیت آن و گزارش یافته ها و مستندات آن ، در کمیته ایمنی ، در مرحله دوم ، چهار شرکت کننده دیگر در مطالعه شرکت کردند. . آنها مردم شدند.

وی با بیان اینکه هیچ واکسن کرون ایرانی تشخیص داده نشده و همه شرایط بی خطر است ، افزود: طبق مطالعه انجام شده توسط کمیته نظارت بر داده ها ، به هفت نفر دیگر اجازه ورود به مرحله اول تحقیقات پزشکی داده شده است. و واکسن کرونا داده شد. بنابراین ، این واکسن قرار است روزهای یکشنبه و دوشنبه (21 و 22 ژانویه) به هفت داوطلب دیگر تزریق شود.

به گفته وی ، نامزدهای واکسن Korona در مرحله اول تحقیقات پزشکی به تدریج وارد مطالعه می شوند. از آنجا که در یک مرحله از آزمایشات بالینی ، اطمینان از محافظت از دارو مهم است. بدیهی است که مطالعاتی در مورد قدرت تجارت وجود دارد ، اما هدف اصلی در ابتدا امنیت تجارت است. بنابراین ، از آنجا که این اولین بار است که واکسن کرونا در این کشور آزمایش می شود ، ما باید آزمایش آن را با دقت ادامه دهیم. ابتدا آزمایش با واکسن های تزریقی در تعداد کمی از داوطلبان بار اول آغاز می شود و به تدریج در صورت وجود دوز بالا ، آنها بر روی داوطلبان پیگیری آزمایش می شوند و شرکت کنندگان به صورت جداگانه یا در گروه های کوچک وارد مطالعه می شوند تا از بی خطر بودن آنها مطمئن شوند. این خطر وجود دارد که افراد کمتری در معرض خطر قرار بگیرند.

شمسی کوشکی افزود: در مرحله اول تحقیقات واکسن کرونا در کشور 56 نفر شرکت کردند که به تدریج به مطالعه پیوستند. مدت زمان آن بین یک و نیم تا دو ماه است. بعد از این زمان ، اگر کار تمام شود و نتایج بدست آمده در مرحله اول تحقیقات پزشکی صحیح باشد ، وارد مرحله دوم تحقیقات پزشکی خواهیم شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا