اقتصادی

پرفکت مانی، راه حلی برای پرداخت‌های بین‌المللی ایرانیان

در دنیای امروزه با پیشرفت فناوری و گسترش استفاده از اینترنت انسان‌ها بیش از هر زمانی به یکدیگر نزدیک شده‌اند و تراکنش‌های مالی با خارج از کشور و پرداخت‌های آنلاین با دلار و یورو به یک نیاز اساسی برای بسیاری تبدیل شده است.

پرداخت پرفکت مانی |پرفکت مانی برای ایران

در پاسخ به این نیاز، برخی پلتفرم‌های آنلاین پرداختی فعالیت دارند که این امکان را به کاربران می‌دهند تا بدون نیاز به ایجاد حساب بانکی و طی کردن مراحل طولانی و طاقت‌فرسا، یک حساب مالی دیجیتالی ایجاد کنند و سپس پرداخت‌ها و تراکنش‌های خود را از هر نقطه از جهان انجام دهند.

پی پال، ویزا و مسترکارت چند نمونه از این پلتفرم‌ها هستند که هم اکنون میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از خدمات آن‌ها برای ارسال و دریافت دلار، یورو و دیگر ارز‌های فیات استفاده می‌کنند. با افزایش محبوبیت این پلتفرم‌ها، بسیاری از فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات نیز پرداخت‌های آن‌ها را قبول می‌کنند که کاربرد‌های این پلتفرم‌های دیجیتالی مالی را افزایش داده است.

در حالی که این پلتفرم‌ها در کشور ما نیز می‌توانند کاربرد‌های بسیاری داشته باشند، اما متأسفانه با توجه به تحریم‌ها کاربران ایرانی امکان استفاده از آن‌ها را ندارند و به همین دلیل پرداخت‌های دلاری و معاملات خارج از کشور به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. علاوه بر تحریم‌ها، واسطه‌ها نیز کارمزد‌های معاملات را افزایش می‌دهند و تراکنش‌ها با سرعت کمتر، هزینه بیشتر و امنیت کمتری انجام می‌شود. با این حال هم اکنون برخی پلتفرم‌ها وجود دارند که می‌توانند به عنوان جایگزینی برای پلتفرم‌های پرداختی جهانی مانند پی پال عمل کنند و یکی از آن‌ها پرفکت مانی نام دارد.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که خدمات متنوع مالی را به مشتریان و کاربران خود ارائه می‌دهد. این شرکت در سال 2007 و در پاناما تأسیس شد اما دفتر مرکزی آن در زوریخ کشور سوئیس قرار دارد.

در سیستم پرداختی پرفکت مانی کاربران می‌توانند حساب‌های ارزی مختلفی مانند دلار، یورو، طلا و بیت کوین را ایجاد کنند و در هر زمان در این حساب‌ها واریز و یا برداشت داشته باشند. تراکنش‌های پرفکت مانی با کمک کوپن‌های الکترونیکی به نام ووچر و یا دیگر روش‌های موجود قابل انجام است.

پرفکت مانی یک سیستم پرداختی جهانی و قابل اعتماد است که تا به امروز بدون مشکل به فعالیت ادامه داده است و به کاربران ایرانی نیز خدمات می‌دهد و ایرانیان با استفاده از پرفکت مانی دیگر نیازی به نگرانی پیرامون خطرات تحریم‌ها و یا افزایش هزینه‌ها با کارمزد‌های واسطه‌ها ندارند.

پرفکت مانی یا دلار فیزیکی، کدام بهتر است؟

پرفکت مانی یک پلتفرم مالی کاملاً دیجیتال است. به این معنی که ایجاد حساب، واریز و برداشت، انجام تراکنش‌ها، پشتیبانی و دیگر موارد به صورت دیجیتالی انجام می‌شود و برخلاف سیستم‌های مالی سنتی دیگر نیازی به مراجعه حضوری و طی کردن مراحل طولانی ثبت نام و انجام فعالیت‌ها نیست.

پرفکت مانی به ماهیت دیجیتالی خود به کاربران در سراسر جهان این امکان را می‌دهد تا در سریعترین زمان حساب کاربری و کیف پول‌های خود را ایجاد کنند و سپس در هر پرداخت و یا تراکنش مورد نیاز از آن‌ها استفاده کنند.

تراکنش‌های پرفکت مانی به صورت کاملاً امن و با بیشترین سرعت انجام می‌شود و چالش‌های انتقال پول سنتی برطرف شده است. هم اکنون از پرفکت مانی به طور گسترده برای پرداخت هزینه و خدمات، انتقال و جا به جایی پول و ذخیره ارزش و دارایی استفاده می‌شود.

آشنایی با خدمات و ویژگی‌های پرفکت مانی

طبیعی است که در هر سیستم مالی، امنیت اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. پرفکت مانی یک پلتفرم کاملاً امن و قابل اطمینان است که تا به امروز بدون مشکل به کاربران در سراسر جهان خدمات داده است و از دارایی‌های آن‌ها محافظت می‌کند.

همانطور که گفته شد پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی جهانی است و به نوعی طراحی شده است که به سادگی و در سریعترین زمان امکان استفاده از آن فراهم شود. پرفکت مانی در پرداخت‌های خرد و یا بزرگ کاربردی است.

علاوه بر تمام مزیت‌ها و امکانات، پرفکت مانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است و در هر زمان می‌توانید پاسخ سؤالات و مشکلات خود را از تیمی حرفه‌ای دریافت کنید.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی در راستای ساده‌سازی انتقال و استفاده از دارایی‌های دیجیتال، ووچر اختصاصی خود را نیز عرضه کرده است. ووچر پرفکت مانی را می‌توانیم به کارت شارژ‌هایی تشبیه کنیم که به شما این امکان را می‌دهد تا در هر زمان از آن‌ها برای شارژ حساب و یا انجام تراکنش‌ها استفاده کنید.

خرید و استفاده از ووچر نیازمند ایجاد حساب در پرفکت مانی نیست و با توجه به اینکه این کارت‌ها در هر مقدار عرضه می‌شوند و تاریخ انقضا ندارند، کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده‌اند. ووچر‌های پرفکت مانی همانند دیگر فعالیت‌ها به صورت دیجیتالی عرضه می‌شوند.

جمع‌بندی

پرفکت مانی یک سیستم پرداختی الکترونیکی جهانی است که به کاربران ایرانی نیز خدمات می‌دهد. به همین دلیل اگر می‌خواهید تراکنش‌های دلاری انجام دهید و یا دارایی‌ها را به دلار، یورو و طلا تبدیل کنید پرفکت مانی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد و بدون نگرانی از تحریم‌ها، می‌توانید از خدمات این پلتفرم مالی جهانی استفاده کنید.

ثبت نام در پرفکت مانی ساده است و در کمترین زمان می‌توانید تراکنش‌های خود را به کمک پرفکت مانی انجام دهید.

دکمه بازگشت به بالا