برترین های کار و کسبعمومی

خرید قایق بادی موتور دار

خرید قایق بادی موتوری اینتکس و بست وی

حرفه ای ترین محصولات بادی می باشد که در محیط آب های آرام می تواند اوقات خوشی را به وجود آورد و در نتیجه برای افراد بهترین شرایط را مهیا سازد. این محصول بی نظیر دارای انواع متنوع می باشد که کاربرد های مختلف دارد و افراد بنا بر نیاز و موقعیت خود به انتخاب محصول مورد نظر می پردازند. این قایق های بادی بدنه ای بادی دارند که در نهایت کیفیت ساخته شده است. وجود این محصولات سبب شده است که دیگر نیازی به خرید قایق های آهنی و یا چوبی و مانند این ها وجود نداشته باشد و در نتیجه بتوان بهترین اوقات را رقم زد. برخی از این محصولات ترکیبی از بدنه بادی به علاوه آلومینیوم است که استحکام بیش تری را ایجاد می کند و می تواند به جهت داشتن انواع تفریحات آبی در آب های خروشان نیز مورد استفاده قرار گیرد. سازگاری بدنه نسبت به محیط قرار گیری در آن زیاد است و در واقع با مزیت های متعدد ساخته شده است تا افراد قادر به استفاده از آن در طول عمر بالا باشند و بتوانند از آن لذت ببرند.

قایق بادی بدنه ای با قابلیت حمل و نقل آسان دارد. به طوری که برخی از افراد می توانند آن را با خود به همراه داشته و به مکان های مختلف هدایت کنند تا با رسیدن به مکان مورد نظر به راه اندازی آن اقدام نمایند. داشتن اوقات خوشایند و بی نیازی از محصولات بادی سبب شده است که افراد بیشتر به سمت خرید این محصول کشیده شوند و از نمونه های متنوع آن دیدن کرده تا در نهایت مورد مناسب خود را خریداری کنند. بدنه دارای ظرفیت های مختلف است و از یک نفره تا خانوادگی را شامل می شود. در نتیجه هر یک از کسانی که به داشتن قایق بادی نیاز دارند می توانند آن را سفارش دهند. امکان نصب موتور بر روی بدنه قایق بادی مهیا شده است که در نتیجه می توان آن را به قایقی با سرعت بالا تبدیل کرد و در آب های خروشان سرعت و شتاب زیادی را به خود گرفت. از این رو این امکان نیز جزو مزیت های قایق بادی به حساب می آید که افراد با توجه به آن تمایل به خرید پیدا می کنند و می توانند از انواع قایق بادی موتوری به جهت داشتن مسابقات قایقرانی نیز استفاده نمایند. برخی از نمونه های قایق بادی موتوری و امکان خرید قایق بادی موتوری به روش های آسان در ادامه ذکر شده است که می توان نسبت به مطالعه آن اقدام نمود.

انواع قایق بادی موتوری

همان طور که گفته شده انواع مختلفی از قایق بادی وجود دارد که امکان اتصال موتور بر روی آن ها وجود دارد. این محصولات تولید شرکت های معتبری چون اینتکس و بست وی می باشند و در نهایت کیفیت می تواند رضایت مخاطب را جلب کند. از این رو کسانی که تمایل به خرید قایق بادی دارند پیشنهاد می شود تنها در بین قایق بادی هایی که ساخت شرکت اینتکس و بست وی می باشد جستجو کنند. چرا که تمامی مزیت های گفته شده در بند بالا شامل محصولات این شرکت ها بوده است و می تواند به راحتی رضایت مخاطب را جلب کند. از این رو یکی از خاص ترین نمونه های محصولات بادی است که برند و اصل می باشد و با کیفیت و طول عمر و سازگاری بالا موقعیت دلخواهی را ایجاد می کند. در ادامه به دو نمونه از قایق بادی موتوری که پر فروش و پر مخاطب است اشاره می کنیم تا در صورت تمایل به داشتن آن به خرید محصول اقدام نمایید.

خرید قایق بادی موتوری اینتکس مارینر

نمونه ای از پر مخاطب ترین و پر فروش ترین قایق های بادی که امکان اتصال موتور بادی بر روی آن ها وجود دارد قایق بادی مارینر می باشد که از امکانات زیاد برخوردار است و محیط به دست آمده توسط محصول رضایت مخاطب را به دنبال دارد. این محصول بی نظیر می تواند به جهت داشتن کیفیت بالا توجه عده زیادی از علاقه مندان را به خود جلب کند تا به سراغ خرید آن کشیده شوند و بتوانند در محیط آبی به گشت و گذار بپردازند. قایق بادی موتوری اینتکس مارینر متنوع است و دارای ظرفیت های مختلف می باشد. این محصول می تواند به صورت دو نفره تا خانوادگی نیز دارای نمونه های با کیفیت باشد و در نتیجه مطابق با نیاز خود می توان به خرید محصول بادی مد نظراقدام کرد. قایق بادی مارینر محل نصب موتور بر روی بدنه دارد و این نصب به آسانی صورت می گیرد. خرید انواع موتور قایق نیز از طریق فروشگاه های اینتکس انجام می شود و افراد می توانند از مرکزی معتبر امکانات لازم را خریداری نمایند. وجود پارو نیز جزو مزیت های قایق بادی مد نظر می باشد که برای به حرکت در آوردن محصول مورد نیاز است. پارو در نهایت کیفیت ساخته شده است تا دچار شکستگی و خرابی نشده و دارای طول عمر بالا باشد. این قایق بادی سازگاری لازم برای استفاده در آب های آرام و خروشان را دارد و از بدنه ای با سازگاری و طول عمر بالا تشکیل شده است و می توان از آن در طی سال های زیاد بهره مند شد. قایق بادی مارینر که امکان نصب موتور بر روی بدنه را دارد سبک و قابل حمل است و در صورت نداشتن باد در داخل بسته بندی و یا ساک حمل قرار می گیرد و در مسافرت و گردش به همراه افراد می باشد. در نتیجه افراد علاقه مند قادر به انتخاب و خریداری این محصول بی نظیر خواهند بود و لحظات خوشی را به دست خواهند آورد.

قایق بادی موتوری بست وی مدل جیمینی

قایق بادی موتوری بست وی مدل جیمینی مشابه با قایق بادی معرفی شده در بالا دارای ظرفیت های مختلف می باشد که می تواند به جهت ایجاد تفریحات آبی در محیط های آبی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول بدون نصب موتور نیز استفاده می شود اما کسانی که تمایل به داشتن سرعت و شتاب زیاد تر در محیط های آبی دارند می توانند موتور را به بدنه قایق بادی متصل کنند. محل قرار گیری موتور نیز مشخص می باشد و افراد علاقه مند قادر به اقدام به خرید موتور نیز خواهند بود. محصول مورد نظر از بدنه ای تشکیل شده است که بادی است اما در بخش کف برای ایجاد مقاومت بالا دارای کف آلومینیومی می باشد و می تواند مقاومت خاصی از خود نشان دهد. در نتیجه با نصب موتور می توان در محیط هایی که دارای آب های خروشان نیز می باشند نیز استفاده شود و بهره مند گردد. تنوع در ساختار این محصول به اندازه ای است که افراد می توانند نسبت به داشتن آن به صورت راحت اقدام کنند و از وجود یک محصول کامل و بی نقص بهره مند شوند.

در نتیجه برای استفاده قایقران ها نیز مناسب می باشد و می تواند اوقات خوشی را برای آن ها رقم بزند. با نصب موتور سرعت و شتاب بیش تر می شود به طوری که افراد می توانند با قایق بادی با یکدیگر مسابقه دهند. این محصول بسته به نیاز افراد بدون موتور نیز بهترین کارایی را دارد و می تواند به جهت ایجاد اوقات خوشایند در محیط های آبی و برای داشتن تفریحات آبی استفاده شود. در واقع به عنوان یک محصول بادی برای داشتن تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد. وزن بدنه سبک و بادی است و قابلیت انتقال به مکان های مختلف وجود دارد. از این رو در مسافرت و گردش در فصول گرم سال استفاده می شود و بهترین گزینه محسوب می گردد. قایق بادی مد نظر برند و اصل است و خرید قایق بادی موتوری را ایجاد می کند و با کیفیت بالا در دسترس افراد برای خرید وجود دارد. نمایندگی های محصولات بادی ارائه کننده این وسایل بادی هستند و موتور قایق نیز در این نمایندگی ها به فروش می رسد. در نتیجه می توان با مراجعه به آن وسایل مورد نیاز خود را سفارش داد.

خرید قایق بادی موتوری دست دوم

محصولی که به معرفی آن می پردازیم به دلیل داشتن طول عمر و سازگاری زیاد دارای قابلیت های مختلف است و می تواند به صورت دست دوم نیز به فروش برسد. این محصول در طی مدت زمان طولانی قادر به بهره برداری است و می تواند موقعیت دلخواهی برای داشتن تفریجات آبی ایجاد کند که هم در محیط آب های آرام مهیا می شود و هم می توان در آب های خروشان از آن بهره مند شد. دست دوم بودن محصول به معنی خرابی آن نیست و در واقع جهت فروش آن به صورت دست دوم می توان محصول را تست نمود. در مراکز معتبر مانند نمایندگی محصولات بادی این گونه قایق های بادی تست شده می باشند و به صورت تعمیر شده و یا سالم در اختیار افراد جهت خرید خواهند بود. از این رو یکی از مواردی که افراد می توانند آن را با قیمت ارزان تر از موارد نو و اکبند خریداری کنند خرید قایق بادی موتوری دست دوم می باشد.

قیمت خرید قایق بادی موتوری

با توجه به این که محصول متنوع و خاص است و از انواع بسیار گوناگون تشکیل شده استوضیحات

اگر به دنبال سرعت زیاد هستید یا میخواهید اسکی روی آب را تجربه کنید و یا از آن دسته افرادی هستید که همیشه سعی دارند هیجان داشته باشند این قایق بادی بهترین انتخاب برای شما می باشد. قایق بادی 5 نفره واترمن در کشور چین و در شانگهای تحت نظارت مهندسین واترمن کانادا ساخته و برای فروش عرضه میگردد. در حال حاضر این برند یکی از محکمترین و سفت و سخت ترین برندهای موجود در بازار محصولات بادی ایران است که نه تنها رتبه با کیفیت ترین قایق بادی در ایران بلکه رتبه پرفروش ترین قایق بادی موجود در کشور را به خود اختصاص داده است.

کف مورد استفاده در این قایق بادی از چهار قسمت تشکیل شده است :  سه قسمت اصلی که نفرات روی آن تردد میکنند از جنس آلومینیوم و قسمت جلویی که برای گذاشتن توشه سفر است از جنس فایبرگلاس می باشد.این قسمت ها بصورت کشویی به هم متصل می شوند و توسط دو عدد گیره آلومینیومی بسیار محکم از دو طرف جانبی به هم قفل می شوند.

این نوع قایق بادی جیمینی موتور قایق بنزینی را از 2 اسب بخار تا 15 اسب بخار ساپورت میکند انواع موتور قایق بنزینی بر روی این قایق بادی تست شده و نتایج متفاوتی از سرعت این قایق بادی بدست آمده است.قابل ذکر است که در کلیه تست ها فقط یک نفره سرنشین روی قایق بادی وجود دارد.

سرعت قایق بادی جیمینی

با موتور قایق 2 اسب بخار پارسان : 7 کیلومتر بر ساعت (یک نفر سرنشین)

با موتور قایق 3/6 اسب بخار پارسان : 12 کیلومتر بر ساعت (یک نفر سرنشین)

با موتور قایق 3/5 اسب بخار سیتک : 15 کیلومتر بر ساعت (یک نفر سرنشین)

با موتور قایق 5 اسب بخار پارسان : 20 کیلومتر بر ساعت (یک نفر سرنشین)

با موتور قایق 6 اسب بخار سیتک : 25 کیلومتر بر ساعت (یک نفر سرنشین)

با موتور قایق 8 اسب بخار پارسان : 35 کیلومتر بر ساعت (یک نفر سرنشین)

با موتور قایق 15 اسب بخار پارسان : 45 کیلومتر بر ساعت (یک نفر سرنشین)

با موتور قایق 15 اسب بخار سیتک : 50 کیلومتر بر ساعت (یک نفر سرنشین)

بیشترین وزنی که این قایق بادی با احتساب سرنشینان ، موتور قایق و توشه سفر می تواند تحمل کند 566 کیلوگرم است. فرض کنیم موتور قایق مورد استفاده در این قایق 15 اسب بخار باشد که وزنی معادل 36 کیلوگرم دارد و احتمال میدیم که 30 کیلوگرم توشه سفر داشته باشیم و همچنین 5 نفر سرنشین با وزن میانگین 100 کیلوگرم ، با یک حساب سر انگشتی میتوانیم به این نتیجه برسیم که این قایق توانایی حمل 5 نفر سرنشین را دارد. ضمن اینکه 566 کیلوگرم ظرفیت پیشنهاد شده از سوی کارخانه سازنده است و در عمل بیشتر از این وزن را تحمل خواهد کرد.

سوار شدن در قایق جیمینی شرایطی دارد با رعایت این شرایط 5 نفر سرنشین براحتی در قایق جیمینی جا خواهند شد. سرنشینان باید در دیواره های قایق بنشینند و سپس از طناب دور قایق بادی جهت محکم نگه داشتن خود استفاده کنند ، مانند تصویر زیر:

این قایق بادی از چهار قسمت باد می شود : دیواره های بغل ، کف و قسمت جلو

با سوراخ یا پاره شدن یک قسمت احتمال غرق شدن بسیار ضعیف است مگر کل قسمت ها از بین برود ولی در صورتی که قایق سالم باشد و داخل قایق به هر دلیلی با آب پر شود حتی با 5 نفر سرنشین امکان غرق شدن وجود ندارد و قایق همچنان شناور خواهد ماند.

این قایق بادی به سوپاپ یکطرفه خروج آب مجهز است ، در صورتی که داخل قایق با آب پر شود این سوپاپ را باز میکنید تا آب داخل قایق تخلیه شود. با باز گذاشتن این سوپاپ هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد چون یک طرفه بوده و از ورود آب به داخل جلوگیری می کند.

توسط پمپ باد همراه قایق بادی میتوانید در حدود 5 دقیقه قایق را برای سواری آماده کنید. لازم به ذکر است که نمونه پمپ ارائه شده به همراه این قایق بادی بسیار سریع می باشد و در هیچ کدام از قایق های جیمینی ارائه شده در ایران یافت نخواهد شد.

این پمپ باد توسط فشار پا کار میکند و عمل تخلیه باد را نیز که امر مهمی در جمع کردن قایق به حساب می آید را انجام می دهد. علاوه بر این امکانات دارای نشانگر درجه باد نیز هست تا مشکلی برای قایق پیش نیاید.

جنس این قایق بادی بسیار ضخیم و محکم است و در شرایط عادی امکان سوراخ شدن تقریبا صفر است مگر به صورت عمدی . هنگام تست این قایق در آبهای دریایی خزر برخورد های زیادی با قایق های چوبی و فایبرگلاس داشتیم ولی خوشبختانه بدلیل ضخیم بودن مشکلی پیش نیامد.

در صورتی که به هر دلیلی قایق بادی سوراخ شد توسط کیت تعمیرات همراه قایق می توانید براحتی قایق بادی را تعمیر کنید. یا میتوانید تعمیرات قایق بادی را به متخصصین یاماها موتور ایران واگذار نمایید. هزینه تعمیرات معمولا رایگان می باشد و از مشتریان یاماها موتور ایران فقط هزینه حمل و نقل دریافت خواهد شد.

بدنه قایق بادی – کف آلومینیوم قایق – پمپ باد دوکاره گیج دار – کیت تعمیرات کیف حمل – دو عدد پارو آلومینیومی – طناب ارزان ترین قیمت خرید اینتکس تفریحی ارزان ترین قیمت قایق بادی اینتکس و عرضه انواع قایق بادی INTEX با بیش از۲۰۰ مدل از قایق های بادی اینتکس 2 نفره ، 4 نفره ، و 6 نفره ، قایق بادی موتوری و قایق بادی حرفه ای, قایق فایبرگلاس تک نفره و قایق بادی پارویی, محصولات بادی و مدل های قایق بادی مارینر و اکسکروشن اینتکس, قایق بادی تفریحی برای استفاده خانوادگی در دریا و رودخانه و قایق بادی چلنجر و سیهاوک و قایق بادی بزرگ و کوچک ، در بزرگترین مرکز فروش و نمایندگی قایق بادی در ایران با ارسال رایگان به تمام نقاط تهران و حومه و با تست در محل توسط پرسنل تهران اینتکس

قایق بادی یک قایق تفریحی بسیار عالی با قابلیت حمل آسان است که ویژگی های منحصر به فرد و بسیار عالی را داشته و همین ویژگی ها باعث شده است تا قایق های بادی به یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای استفاده کردن به ویژه در تفریحات آبی تبدیل شود . قایق بادی مدل های مختلفی را داشته و همچنین برند های زیادی در دنیا هستند که اقدام به تولید و فروش قایق بادی به صورت گسترده می کنند ، ولی شاید تنها تعدادی از این برند ها معروف و با کیفیت باشند که برای خرید پیشنهاد می شوند . یکی از این برند ها اینتکس است . اینتکس یکی از شرکت های قدیمی در این حوزه بوده که کیفیت ساخت محصولات آن بی نظیر است و با تجربه کاری بسیار بالای خود توانسته است به یکی از بهترین برند ها تبدیل شود . اینتکس محصولات خود را با ضمانت به فروش می رساند و نمایندگی های مختلفی را در سراسر دنیا دارد . فروشگاه تهران اینتکس یکی از بزرگترین فروشگاه ها و نمایندگی های این برند است که می توانید محصولات بادی خود از جمله قایق بادی اینتکس را با نازل ترین قیمت انتخاب و خریداری کنید .

قایق بادی اینتکس |قایق بادی جیمینی

قایق های بادی اینتکس مدل های مختلفی را دارند و شاید بتوان گفت که بیشترین تنوع در قایق های بادی که در بازار وجود دارد ، قایق های بادی برند اینتکس خواهند بود . قایق های بادی که شرکت اینتکس آن ها را تولید کرده است ، عمدتا از جنس پی وی سی می باشد که یکی از بهترین مواد اولیه برای ساخت قایق بادی است . برای اینکه پی وی سی ها یک مواد ضد آب هستند . یک قایق بادی بایستی در مرحله اول ضد آب باشد تا شما بتوانید آن را به بهترین شکل استفاده کنید . برای همین است که اینتکس از این جنس برای ساخت قایق های بادی خود استفاده کرده است . البته پی وی سی که برای ساختن قایق بادی استفاده می شود کمی با سایر محصولات بادی که شرکت اینتکس تولید می کند متفاوت است . برای این قایق ها از پی وی سی برزنتی استفاده می شود که ضخامتی به مراتب بیشتر از سایر قایق های بادی دارد . پی وی سی برزنتی ضخیم تر است و در برابر فشار ها نیز مقاوم می باشد .

همانطور که مشخص است ، برای استفاده از قایق بادی بایستی سوار آن شد ، برای همین قایق بادی باید بتواند وزن افراد را تحمل کند . اینتکس علاوه بر اینکه قایق های بادی خود را در مدل های مختلف تولید کرده است ، از نظر سایز نیز قایق های بادی را در چندین مدل ساخته است تا شما بتوانید هر یک از قایق ها را که انتخاب کرده اید ، بتوانید در سایز بندی های دیگر و در ظرفیت های مد نظرتان خریداری کنید . برخی از قایق های بادی ساخته شده برای استفاده یک تا سه نفره هستند و برخی دیگر مدل های بزرگتر داشته و حتی برای استفاده 4 نفره و حتی بیشتر ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند . از معروف ترین قایق های بادی برند اینتکس می توانیم به قایق بادی اکسکروشن اشاره کنیم که یک قایق بادی جادار و بسیار عالی برای می باشد . این قایق ها در ابعاد بزرگ ساخته شده اند و مدل های چهار نفره آن حتی قابل استفاده برای پنج نفر و حتی بیشتر می باشد .

این قایق ها استفاده بسیار راحتی دارند و حتی برای اینکه شما بتوانید به راحتی در قایق بادی نشسته و تفریح کنید ، صندلی های بادی نیز برای قایق در نظر گرفته شده است . این صندلی ها نیز به صورت بادی طراحی شده است و سطح آن ها برجسته بوده و شما می توانید به خوبی استراحت کنید . مدل های دو نفره دارای دو صندلی کوچک می باشند ولی مدل های بزرگتر قایق بادی اکسکروشن دارای صندلی های پهن تر و فضای بیشتری برای استراحت کردن و نشستن می باشند . این صندلی ها قابلیت جدا شدن از بدنه قایق را داشته و شما می توانید در صورت نیاز حتی صندلی ها را از قایق جدا کنید . امکان نصب سایه بان در قایق بادی اکسکروشن نیز وجود داشته و شما می توانید برای اینکه در روز های تابستانی نیز در آب های آزاد و روباز از قایق بادی استفاده کنید . این سایه بان ها را تهیه کرده و آن ها را به قایق وصل کنید . قایق بادی اکسکروشن اینتکس به قایق بادی مخصوص ماهیگیری نیز شهرت دارد . برای اینکه شما می توانید قلاب های ماهیگیری خود را به راحتی به این قایق وصل کرده و در کنار استراحت کردن و لذت بردن از مناظر ، ماهیگیری نیز انجام دهید . این قایق ها وزن های بالا را به بهترین شکل می توانند تحمل کنند .

دیگر قایق بادی معروف و پر فروش بازار قایق هایی نظیر قایق بادی مارینر اینتکس می باشد که حتی بیشتر از قایق قبلی که آن را معرفی کردیم ، معروف و بسیار پر فروش است . این قایق ها به قایق های بادی موتوری نیز معروف هستند ، برای اینکه شما می توانید به این مدل از قایق های بادی موتور های بنزینی قایق نصب کنید تا با سرعت بیشتری بتوانید بر روی آب حرکت کنید . امکان نصب موتور در قایق های اکسکروشن نیز وجود دارد ولی در قایق های مارینر جواب دهی بسیار بهتری داشته و شما می توانید به راحتی و با سرعت بیشتری بر روی آب حرکت کنید ، بدون اینکه مشکلی برای قایق بادی مارینر اینتکس به وجود بیاید . این قایق ها نیز بدنه ضخیمی داشته و تقویت شده هستند و همچنین برای راحتی بیشتر شما در هنگام استفاده ، در این قایق ها نیز صندلی هایی به صورت بادی طراحی شده است که قابلیت جدا شدن را داراست . مدل های مختلفی از این دو قایق بادی معرفی شده در فروشگاه اینترنتی اینتکس وجود دارد که می توانید با وارد شدن به صفحه هرمحصول به صورت کامل نسبت به ویژگی های آن ها مطلع شوید .

قایق بادی سی هاوک ، چلنجر و اکسپلورر نیز از دیگر قایق های بادی پر فروش و محبوب بازار هستند که می توانید از آن ها برای بازی ها و تفریحات خود استفاده کرده و لحظه های شادی را رقم بزنید . این قایق ها از نظر قیمتی حتی از مدل های دیگر ارزان تر هستند برای همین برای خرید جذاب تر بوده و بسیاری از مشتریان نیز برای اینکه قایق هایی ارزان قیمت تر را خریداری کنند این مدل ها را انتخاب می کنند . یک ویژگی بسیار خوبی که قایق های بادی مدل سی هاوک ، چلنجر و اکسپلورر دارند این است که حجم بسته بندی آن ها به مراتب کوچک تر بوده و جابجایی آسان تری را دارند ، برای همین است که شما می توانید در سفر های خود این محصولات را به راحتی با خود ببرید . برای کسب اطلاع دقیق تر از قیمت قایق بادی توصیه می شود که به سایت فروشگاه اینتکس مراجعه کنید و یا با شماره گیری تلفن های فروشگاه ، از قیمت دقیق و موجودی قایق بادی اطلاع کسب کنید .

دور قایق – دفترچه راهنما فارسیتخته نشستن

ت افراد می توانند آن را با توجه به نیاز خود انتخاب کرده و به خرید آن اقدام نمایند. خرید قایق بادی موتوری با بدنه اورجینال و قیمت مناسب تنها از فروشگاه محصولات بادی انجام می شود که ارائه دهنده تمامی محصولات بادی اصل می باشد.

 

 

دکمه بازگشت به بالا