برترین های کار و کسبعمومی

مبل مدرن مناسب چه خانه هایی است؟

مبل راحتی ساده ترین، زیباترین و کاربردی ترین دکوراسیون ها را برای شما به تصویر می کشد. همان طور که می دانید فضا سازی با مبل راحتی بسیار کار ساده ای است البته اگر چیدمان شما به سبک مدرن یا تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک باشد. عموماً برای دکوراسیون های سلطنتی از استفاده نمی شود زیرا این قبیل چیدمان ها نیاز به دارد و چیدمان با مبل راحتی خیلی سازگار با محیط نیست.

شما می توانید برای خانه های ویلایی خود از یک سبک مبل راحتی و برای ایده پردازی فضاهای کوچک و نقلی از سبک دیگری از مبلمان بهره بگیرید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا ایده پردازی های را برای دیزاین کردن با مبل راحتی در فضاهای کوچک با شما در میان بگذاریم. همچنین مقایسه ای را بین دیزاین های فضاهای کوچک و بزرگ نیز خواهیم داشت تا بتوانید راحت تر دست به انتخاب یک مبل راحتی ساده و زیبا بزنید. با ما همراه باشید تا با خرید یک مبل راحتی ایده ال بتوانید خانه های کوچک و نقلی خود را به راحتی دیزاین کنید.

What homes are modern sofas suitable for

خرید مبل راحتی برای آپارتمان‌های کوچک

مبل های راحتی عموماً از تاج های بلندی بهره نگرفته اند به همین خاطر برای دیزاین کردن خانه های آپارتمانی که سقف نسبتاً کوتاه ترین نسبت به خانه های ویلایی دارند انتخاب ایده الی به شمار می آید. شما می توانید یک سرویس که متشکل شده است از دو کاناپه سه نفره و دو نفره و دو مبل تک نفره بهره بگیرید تا یک اتاق نشیمن نقلی را بتوانید به راحتی دیزاین کنید. این مهم ر اختیار شما قرار دارد که به صورت ترکیبی یا منفصل از یک دیگر روند چیدمان منزل خود را با مبل های راحتی دنبال کنید.

بر فرض اگر فضا به اندازه کافی در اختیار شما نبود کاناپه سه نفره را برای دکور کردن اتاق نشیمن مد نظر قرار دهید و با استفاده از تشکچه های اسفنجی یا پاف های نقش صندلی مهمان را به تصویر بکشید و از کاناپه دو نفره و دو مبل تکی برای دیزاین کردن اتاق پذیرایی بهره بگیرید. این امر یک تصویر سازی ست را با یک هارمونی رنگ مشابه برای شما به انجام می رساند. البته حق انتخاب تم های رنگی متنوع و متفاوت نیز برای شما فراهم است.

شما می توانید کاناپه دو نفره ای که برای اتاق نشیمن مد نظر قرار داده اید را با یک تم رنگی و کاناپه سه نفره و مبل های تکی را با تم رنگی دیگر در نظر بگیرید که تنها شکل ظاهری مبلمان شما با هم شباهت داشته باشد و تم های رنگی آن با هم تفاوت کند. این امر بدون شک ایده پردازی زیبا و لوکسی را برای شما به نمایش می گذارد.

خرید نیم ست برای دکوراسیون آپارتمان های کوچک

می دانید سرویس مبلمان راحتی را به چه صورت به فروش می رسانند. عموماً برای طراحی مبل های راحتی از چند الگوی متمایز بهره گرفته می شود. در قدم اول از مبل های تک نفره که نقش مبل راحتی فانتزی تکی دارد به همراه پاف جلو مبلی استفاده می شود تا تصویر سازی بخشی از منزل شما به صورت مجزا به انجام برسد.

در قدم بعد از دو مبل تکی راحتی به همراه یک میز پذیرایی مجزا و یک آباژور یا چند اکسسوری متمایز برای تصویر سازی فضای رو به پنجره یا فضای مرتبط با شومینه یا بخشی از منزل که در آن محیط کتابخانه تعبیه شده است استفاده می شود. بهره گیری از نیم ست که دو مبل تکی و یک کاناپه دو نفره و یا سه نفره را برای شما فراهم می کند بیشتر اوقات برای خانه های نقلی و آپارتمانی مد نظر قرار داده می شود. اگر فضا به اندازه کافی در منزل خود در اختیار ندارید به راحتی می توانید یک میز نهار خوری پکیجی زیبا خریداری کنید که فضای زیادی را از منزل شما اشغال نکند و یک نیم ست راحتی را برای اتاق نشیمنتان مد نظر قرار دهید.

خرید مبل ال برای دیزاین فضاهای کوچک

کاربردی تر ین مبلمان راحتی است که برای دکوراسیون های کوچک کارایی خود را به اثبات رسانده است. فضاهای کوچک نسبت به خانه های آپارتمانی خیلی فضا برای جایگذاری وسایل دکوری در اختیار شما قرار نمی دهد از همین رو با استفاده از مبلمان ساده اما کارآمد می توان دیزاین آن ها را به عهده گرفت

. شما می توانید مبل ال خود را به صورت سه نفره خریداری کنید مبل الی که از دو کاناپه دو نفره به صورت ال بهره گرفته است در واقع فضا برای نشستن سه نفر مهیا است. در بخش ال مانند مبل ال عموماً کمدی به صورت مخفی تعبیه شده است که با بلند کردن آن می توانید به سادگی وسایل مورد نیاز دم دستی خود را در آن جایگذاری کنید و نظم را در فضای داخلی منزل خود نظاره گر باشید. شما می توانید از مبل های الی که قدری بزرگ تر است نیز استفاده کنید البته برای این منظور توصیه ما به شما حذف میز پذیرایی و میزهای جلو مبلی است

. شاید از خود بپرسید با حذف این دو پارامتر روند پذیرایی از مهمان های خود را چگونه دنبال کنیم. در پاسخ به شما باید بگویم شما می توانید از مبلمان الی که همراه با میز پذیرایی طراحی شده است برای آپارتمانی نقلی و کوچک خود بهره بگیرید تا فضا برای رفت و آمد انرژی باز باشد. در اصل فنگ شویی این قبیل مبلمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا حذف میز پذیرایی از مرکز اتاق نشیمن سبب می شود انرژی جریان بهتری در فضا داشته باشد.

مبل های تخت خواب شو و دیزاین متفاوت خانه های آپارتمانی

مبل های تخت خواب شو را به خانه مهمان کنید تا دکوراسیون منزل شما کارآمد تر دنبال شود. آپارتمان های کوچک همان طور که اتاق نشیمن کوچکی دارند اتاق خواب های کوچکی نیز در اختیار دارند از همین رو شما با خرید مبل های تخت خواب شو می توانید با یک تیر دو نشان را به هدف بزنید.

انتخاب های بسیار متمایزی در این راه در پیش روی شما قرار دارد. اگر فضا بسیار محدود است می توانید از یک کاناپه سه نفره به تنهای برای اتاق نشیمن خود بهره بگیرید و با باز کردن آن به یک تخت خواب دو نفره گرم و راحت نیز دست پیدا کنید. اگر قدری امکان جایگذاری سایر عناصر هم برای شما فراهم است به شما توصیه می کنیم از دو مبل تکی و یک کاناپه سه نفره به طور هم‌زمان استفاده کنید تا دو مبل تکی که به تخت خواب یک نفره تبدیل می شود همراه با یک در اختیار شما قرار داده شود.

سرویس مبل هشت نفره ای که به مبل های تخت خواب شو شهرت دارد متشکل شده است از دو کاناپه سه نفره و دو مبل تکی که فضای بسیار راحتی را برای یک استراحت روزانه در اختیار شما قرار می دهد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این سبک از ایده پردازی متأثر از دکوراسیون کشور ترکیه است که کاناپه ها با یک شکل و یک اندازه و مبل های تکی نیز به صورت یک شکل برای شما در نظر گرفته می شود. شما می توانید از مبل های لمسه دوزی شده استفاده کنید تا راحتی مبل های تخت خواب شو برای شما چندین برابر شود.

 خرید مبل راحتی برای خانه های کوچک

مبل راحتی همان طور که در طی مقاله پیش رو در مورد آن مطالبی به اشتراک گذاشته شد یک محصول کارآمد و بسیار راحتی است که برای اتاق نشیمن عموماً مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت این محصول نسبت به مبل های کلاسیک و سلطنتی مقرون به صرفه تر است از همین رو برای دیزاین کردن اتاق های کوچک و بزرگ بسیار از آن بهره گرفته می شود. شما می توانید برای خانه های آپارتمانی کوچک از یک نیم ست راحتی یا از یک کاناپه تخت خواب شو بهره بگیرید.

استفاده از سرویس یا نه نفره نیز انتخاب های است که در پیش روی شما قرار دارد. از آنجایی که هیچ گونه تاج و دسته چوبی برای مبل های راحتی در نظر گرفته می شود بسیار با فضاهای کوچک سازگاری دارد و خیلی فضا را بسته و محدود نمی کند. شما می توانید برای خانه های کوچک خود یک دیزاین متفاوت و ویژه را بدون اینکه خیلی فضا را محدود کنید با مبل های راحتی مد نظر قرار دهید. مبل های راحتی تم های رنگی بسیار گسترده ای را در پیش روی شما قرار می دهد از همین رو برای تصویر سازی منزل خود با هر تنالیته رنگی یک انتخاب متمایز در پیش روی شما قرار دارد.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاهی چوبکده ایرانیان مبل راحتی مد نظر خود را با طیف های رنگی متنوع و رنج های قیمتی متمایز انتخاب و درب منزل آن را تحویل بگیرید. امیداست مطالب ارائه شده در راستای خرید مبل راحتی برای خانه های آپارتمانی کوچک مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از این پس ایده ال ترین انتخاب ها در پیش روی شما قرار داشته باشد.مبلمان مناسب یکی از مهم ترین بخش های طراحی دکوراسیون منزل است که توجه به آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع هیچ آیتمی مانند مبلمان مناسب و زیبا بر دکوراسیون خانه شما تأثیر ندارد.

اگر وسایل الکترونیکی را در نظر نگیرید، مبلمان گران ترین کالای اتاق نشیمن و سالن پذیرایی شما است پس سرمایه گذاری بر کالایی لوکس و باکیفیت تصمیم بدی به نظر نمی آید؛ زیرا با خرید یک دست مبلمان زیبا و با کیفیت، تا سال ها می توانید از آن استفاده کنید و از زیبایی و راحتی آن لذت ببرید.در ادامه برای شما راهنمایی برای انتخاب مبل مناسب خانه های کوچک آماده کرده ایم.

چه مبلمانی برای خانه های کوچک مناسب است؟

انتخاب یک کاناپه و مبل مناسب خانه های کوچک کمی پیچیده به نظر می رسد؛ زیرا از یک طرف شما به کاناپه ای نیاز خواهید داشت که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتوانید به راحتی بر روی آن استراحت کنید؛ اما از طرف دیگر دوست ندارید که مبلمان کل دکوراسیون شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

سبک های مختلفی از کاناپه در بازار وجود دارد که می توانید بر اساس فضا و دکوراسیون منزل خود، بهترین نوع آن را انتخاب کنید. اگر خانه شما کوچک و از نوع آپارتمانی است، می توانید از کاناپه های چند منظوره برای تکمیل دکوراسیون خود استفاده کنید. مانند کاناپه های راحتی که قابلیت تبدیل به تخت خواب و سایز بزرگ تر را دارند یا کمد و میز دارند. زمانی که قصد خریدن مبلمان برای خانه خود را دارید، مسلماً جستجو های زیادی در گوگل خواهید داشت.

در همین حین ممکن است تصویر مبلمانی که به شکل آنلاین مشاهده می کنید، جذابیت زیادی داشته باشد و توجه شما را جلب کند؛ اما مناسب فضا و دکوراسیون خانه شما نباشد؛ بنابراین لازم است با اولویت قرار دادن فضا و دکوراسیون منزل اقدام به انتخاب مبلمان مناسب کنید. در ادامه به معرفی سبک های مختلف مبل مناسب خانه های کوچک می پردازیم.

مبل سکشنال

این نوع مبلمان که با نام مبل های مدولار نیز شناخته می شوند، در واحد هایی به اندازه یک صندلی هستند و جای زیادی را در منزل شما اشغال نمی کنند. در واقع اکثر مبل های سکشنال به عنوان مبلمانی با سایز بزرگ شناخته می شوند؛ اما انواع کوچک و جمع و جور آن نیز در بازار موجود است.

کاناپه خواب

یک کاناپه خواب و از بهترین گزینه ها برای استفاده در سالن های کوچک پذیرایی است. به افرادی که اتاق خواب مهمان ندارند و یا علاقه مند به استفاده از مبلمان چند منظوره هستند، خرید این نوع کاناپه پیشنهاد می شود.

کاناپه کلیک کلاک

کاناپه کلیک کلاک نوعی مبلمان مدرن و راحت است. این کاناپه ها بازو ندارند و کوسن هایی با سایز های متفاوت دارند که زیبایی آن ها را دو چندان کرده است. از مبلمان کلیک کلاک به عنوان تخت خواب نیز می توان استفاده کرد. برای خرید مبل مناسب خانه های کوچک می توانید این کاناپه زیبا و کاربردی را انتخاب کنید.

کاناپه راحتی انباری

این نوع کاناپه ها یک فضای ذخیره سازی در قسمت زیرین خود دارند. در واقع خرید این نوع کاناپه ایده ای مناسب برای خانه های کوچک و جمع و جور است.

چگونه یک کاناپه برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنیم؟

اول از همه تصمیم بگیرید که چند نفر قرار است روی این مبل بنشینند، آیا آن را برای سالن پذیرایی و مهمان خریداری می کنید یا قرار است خودتان در اتاق نشیمن از آن استفاده کنید؟ در واقع صندلی های راحتی و ناهارخوری را می توان برای نشستن مهمان در نظر گرفت؛ بنابراین نیازی نیست یک کاناپه بزرگ برای خانه کوچک خود خریداری نمایید.

مبلمان ایده آل خود را مشخص نمایید.

مبلمان و کاناپه های زیبایی مانند مبل چستر مدرن انواع مدل های  دیگر در بازار وجود دارد که ممکن است درنگاه اول توجه شما را به خود جلب کند؛ اما قبل از خرید کاناپه به هماهنگی آن با فضای منزل و نوع دکوراسیون خود توجه داشته باشید و قدام به خرید مبل مناسب خانه های کوچک کنید.

دکمه بازگشت به بالا