برترین های کار و کسبعمومی

17 تا از بهترین کفش برای شلوار مام استایل

شلوار مام استایل، امروزه تبدیل به یکی از عنصرهای جداناپذیر در صنعت مد شده که چه مرد یا چه زن، از آن استفاده میکنند. ولی خب یک نکته اصلی که در صنعت مد وجود دارد، این است که لباس هایی که به تن میکنید، باید با همدیگر خوانایی داشته باشند یا به اصطلاح، به هم بیایند. برای همین در این مقاله، ما تصمیم گرفتیم تا بهترین کفش برای شلوار مام استایل را به شما معرفی کنیم.

شلوار مام استایل با کفش پاشنه بلند |شلوار مام استایل با کفش کالج

چه مدل کفشی به شلوار مام استایل میاد؟

البته بهتر است که همان اول به شما بگوییم که مدل های بسیار زیادی از کفش وجود دارد که ممکن است که شلوار مام استایل بیاید. در واقع ما قصد نداریم تا همه مدل های کفش را معرفی کنیم. بلکه قصد داریم تا بهترین کفش برای شلوار مام استایل را به شما معرفی کنیم.

1. کتونی با شلوار مام استایل

اگر به دنبال مدل کفش برای شلوار مام استایل هستید، شاید کتونی بتواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد. اگر کمی در دنیای مد و استایل باشید، میدانید که کتونی های زنانه، ظاهر غیر رسمی را به مصرف کننده، ارائه میدهند.

البته باید بدانید که شلوارهای مام استایل هم به گونه ای هستند که به راحتی میتوان آن را با انواع کفش های اسپرت، ست کرد. پس اگر میخواهید بدانید که با شلوار مام استایل چه کفشی بپوشیم، اولین جواب میتواند کفش های کتونی زنانه باشد.

2.  صندل میول

یکی دیگر از مدل کفش که می توانید با شلوار مام استایل بپوشید، صندل های میول هستند. شاید در نگاه اول، فکر کنید که صندل های میول را نتوان با شلوارهای مام استایل ست کرد؛ ولی وقتی که شما یکبار آن را تست کنید، تازه به خودتان میگویید که چرا تا الان از صندل میول استفاده نکردید.

شاید خیلی از شماها هم با این حرف ما مختلف باشید؛ ولی به نظر ما، صندل میول یکی از بهترین کفش برای شلوار مام استایل به شمار میرود.

3. کتونی آل استار

در ادامه بررسی سوال شلوار های مام استایل را بهتر است با چه کفشی بپوشیم، میتوانیم از کتونی های محبوب آل استار اسم ببریم. البته فرقی هم ندارد که مدل ساقدار یا بدون ساق کفش های آل استار را انتخاب میکنید یا نه. در هر صورت باید بدانید که از کتونی آل استار میتوان به عنوان یکی از بهترین کفش برای شلوار مام استایل اسم برد.

البته این مورد را هم بگوییم که کفش های آل استار، قابلیت ست شدن با انواع استایل های غیر رسمی را دارند که خب شلوارهای مام استایل هم میتوانند در اکثر مواقع، جزو استایل های غیر رسمی به شمار بروند.

4. کفش کالج

کفش کالج هم یکی دیگر از انواع محبوب کفش زنانه جدید به شمار میرود که میتواند یکی از بهترین مدل کفش برای شلوار مام استایل باشد. کفش های کالج جزو کفش هایی هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند و 4 فصل سال را هم کارایی دارند.

5. کفش پاشنه دار

شماره 5 بهترین کفش برای شلوار مام استایل مربوط به کفش پاشنه دار میشود. شاید در ابتدا، بدون مطالعه این بخش، از کنار آن عبور کنید؛ ولی فقط کافی است تا یک بار آن را تست کنید تا ببینید که چه مدل کفشی را تا حالا از دست داده بودید.

البته معمولا ست کفش پاشنه دار و شلوار مام استایل، از آن استایل هایی نیست که هر دختر یا خانمی آن را استفاده کند. بهتر است جمله خودم را اینطور تمام کنم؛ اگر شما یک خانم شجاع و جسور هستید و میخواهید بدانید که با شلوار مام استایل چه نوعی کفشی بپوشم، شاید کفش پاشنه دار بتواند یک گزینه عالی برای استایل شما باشد.

6. کفش ورزشی و اسپرت

شاید خیلی از شماها، کفش ورزشی و اسپرت را با کفش های کتانی یکی بدانید؛ ولی این در صورتی است که کفش های کتانی، یکی از انواع مختلف کفش های اسپرت هستند. کفش های اسپرت قابلیت ست شدن با انواع استایل ها را دارند که خب از همین جهت، میتوان گفت که یکی از انواع مدل کفش با شلوار مام استایل هم به شمار میرود.

البته حالا اینکه شما کدام نوع از کفش های اسپرت را برای ست کردن استایل خودتان استفاده میکنید دیگر بستگی به سلیقه خودتان دارد؛ همچنین میتوانید از فروشنده کفش هم کمک بگیرید تا به بهترین کفش برای شلوار مام استایل برسید.

7. کفش پشت باز

شلوار مام استایل همراه با کفش پشت باز که میتواند یک ست عالی برای شما در فصل های گرم به مانند تابستان یا بهار باشد. البته این نکته را به شما بگویم که اگر به دنبال استایل اسپرت هستید، به سراغ کفش های پشت باز نروید. هرچند که شلوارهای مام استایل جزو استایل های اسپرت هستند؛ ولی کفش های پشت باز میتوانند استایل شما را از حالت اسپرت، دور کنند.

8. پوتین

یکی از بهترین جواب هایی که میتوان به سوال چه مدل کفشی به شلوار مام استایل میاد داد، کفش های پوتین هستند. پوتین جزو کفش های زمستانی به شمار میرود که میتواند گرما را تا حد زیادی در داخل خودش نگه دارد و همچنین از ورود سرما به پا هم جلوگیری کند.

البته پوتین ها هم در اندازه های مختلف ساق و رنگ های مختلف استفاده میشوند. حالا اینکه شما کدام نوع را خریداری میکنید، دیگر بستگی به سلیقه خودتان دارد.

9. کفش کلاگ

با اینکه کفش کلاگ میتواند یکی از بهترین کفش برای شلوار مام استایل باشد، ولی باز هم سلیقه بسیاری از خانمها نیست. ولی خب باید بدانید که در حالت عادی هم، همیشه از کفش های کلاگ به عنوان بهترین کفش های راحتی اسم برده میشود که در فصل تابستان هم به اوج کارایی خودش میرسد.

10. صندل برای شلوار مام استایل

اگر به دنبال انواع کفش مناسب شلوار مام استایل هستید، پیشنهاد میکنیم که صندل را هم یک بار تست کنید. همانطور که میدانید، شلوارهای مام استایل، جزو شلوارهای راحتی به شمار میروند. صندل هم یکی از کفش های راحتی است که در فصل های تابستان و پاییز، به شدت مورد استفاده قرار میگیرد. برای همین پیشنهاد میکنیم که صندل را هم جزو گزینه های خرید مدل کفش برای شلوار مام استایل قرار دهید.

11. کفش استن اسمیت

شاید تا حالا اسم کفش استن اسمیت را نشنیده باشید. ولی خب باید بدانید که همیشه از آنها به عنوان بهترین کفش برای شلوار مام استایل اسم میبرند. این کفش ها، جزو کفش های پاشنه تخت قرار میگیرند.

کفش استن اسمیت در رنگ های مختلفی عرضه میشوند؛ ولی رنگ سفید آن میتوان انتخاب بهترین برای ست کردن با شلوار مام استایل باشد.

12. کفش ونس

بالاتر از کفش های اسپرت به عنوان بهترین کفش برای شلوار مام استایل اسم بردیم و گفتیم که انواع مختلفی دارند؛ کفش های ونس هم یکی از انواع مختلف کفش اسپرت به شمار میروند. ونس جزو آن دسته کفش هایی است که در عین سادگی، به شدت جذاب است.

رنگ بندی های مختلفی از این کفش وجود دارد که حالا باید بر اساس علاقه یا سلیقه خودتان، بهترین آن را انتخاب کنید.

13. کفش لژدار

اگر میخواهید بدانید که با شلوار مام استایل چه کفشی بپوشیم که بدرخشیم، کفش لژدار میتواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. البته کفش های لژدار در یکسری موارد دیگر هم میتواند کاربرد داشته باشد؛ برای مثال اگر شما به هر دلیلی، زیاد پیاده روی میکنید، پیشنهاد میشود که حتما از کفش های لژدار استفاده کنید.

البته باید بدانید که این کفش ها را به راحتی میتوان به شلوارهای مام استایل ست کرد.

14. کفش پاشنه تخت

یکی دیگر از بهترین کفش برای شلوار مام استایل، کفش های پاشنه تخت هستند؛ همانطور که احتمالا شما هم حدس زدید، اکثر این کفش ها به صورت رو باز هستند که یعنی اکثر کاربرد آنها مربوط به فصل هایی به مانند تابستان میشود و در فصلهای سرما، کارایی ندارند.

البته این مورد را بگوییم که همه مدل این کفش ها به صورت رو باز نیستند؛ بلکه مدل های زیادی از کفش پاشنه تخت در نوع اسپرت، مجلسی و … وجود دارند.

15. کتونی چسبی

کتونی چسبی درواقع همان یکی از انواع مختلف کتونی های دخترانه هستند که در بالا به عنوان یکی از بهترین کفش برای شلوار مام استایل معرفی کردیم. کتونی های چسبی به دلیل نحوه باز و بسته شدن آنها به صورت سه چسب، به این نام معروف شدند که یکی از ساده ترین روش های باز و بسته کردن کفش به شمار میرود.

16. کفش راحتی کلاسیک

در ادامه بررسی سوال چه مدل کفشی به شلوار مام استایل میاد، به کفش راحتی کلاسیک میرسیم که میتواند یک استایل غیر رسمی را به شما ارائه بدهد. همانطورکه از اسم این کفش هم مشخص است، وقتی از آنها استفاده میکنید، پای شما به شدت احساس راحتی میکند و هیچ فشاری از هیچ طرف، بر روی پای شما وارد نمیشود.

17. ونس اولد اسکول

اگر شما با ونس اولد اسکول آشنا باشید، حتما به این موضوع فکر میکنید که چرا در شماره های اول از ونس اولد اسکول به عنوان بهترین کفش برای شلوار مام استایل اسم نبردیم. اگر قرار باشد که بدون اغراق حرف بزنیم، باید بگویم که این کفش های بینظیر هستند و کسی نیست که از خرید این کفش ها، پشیمان شده باشد. همچنین کفش های اولد اسکول زنانه هم هیچوقت از مد نمی افتند و خیالتان از این بابت، کاملا جمع باشد.

نتیجه گیری

بینهایت مدل کفش برای شلوار مام استایل وجود دارد؛ ولی اگر بخواهیم منطقی به این موضوع نگاه کنیم، نمیشود که همه آنها را در لیست بهترین کفش برای شلوار مام استایل قرار داد. برای همین ما در این مقاله، تصمیم گرفتیم تا فقط نگاهی به بهترین آنها داشته باشیم.

دکمه بازگشت به بالا