عمومیبرترین های کار و کسب

آشنایی کامل با مشکلات رایج پکیج های دیواری برند ایران رادیاتور

در بعضی از مواقع پیش آمده با استفاده از پکیج ایران رادیاتور مشاهده کرده اید که بر روی نمایشگر آن خطا به نمایش در می آید. برای تعمیر و از بین بردن خط ابتدا باید از مشکلات رایج این محصول اطلاع داشته باشید و سپس به عیب یابی بپردازید.‌ در این مقاله قصد داریم در مورد مشکلات رایج پکیج های برند دیواری ایران رادیاتور مطالبی ارائه دهیم تا شما عزیزان قدرت بیشتری برای عیب یابی این محصولات داشته باشید. در این صورت هنگامی که با هم چنین مشکلاتی مواجه شوید می‌ توانید به سادگی علت خراب شدن پکیج را بیابید.

بررسی مشکل ارور در پکیج ایران رادیاتور

یکی از مشکلات رایجی که برای پکیج ایران رادیاتور پیش می‌ آید این است که بر روی دستگاه ارور E1 به نمایش درمی‌ آید. در این صورت اولین فکری که خطور می کند خراب بودن پرشر سوئیچ است. علاوه بر این مشکل دیگری که ممکن است موجب به نمایش درآمدن ارور E1 باشد کم بودن فشار آب است. همچنین ممکن است در حین کار کردن با این دستگاه مشاهده کنید که بر روی نمایشگر آن ارور E88 پدید آید.

در هنگام مشاهده این نوع ارور در وهله اول باید توجه کنید که پکیج شما بیش از حد مجاز گرم شده است. به همین جهت باید اقدام به کم کردن گرمای آن کنید. ارور دیگری که بر روی نمایشگر دستگاه به نمایش گذاشته می شود ارور E10 است. با مشاهده این ارور باید در ابتدا دودکش را بررسی کنید چرا که نشان دهنده نشت دود از دودکش می باشد.

آشنای کامل با مشکلات رایج پکیج های برند دیواری ایران رادیاتور

در بعضی از مواقع هنگامی که دارید از پکیج ایران رادیاتور استفاده می کنید مشاهده می کنید که این دستگاه نشتی دارد. ممکن است برای شما بسیار ناخوشایند باشد چرا که تا زمان تعمیر این دستگاه نمی توانید از آب گرم استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد علت آب دادن و نشتی آب در دستگاه ایران رادیاتور مطالبی برای شما عزیزان ارائه دهیم تا در هنگام مشاهده این گونه مشکلات اطلاعات کاملی در مورد این موضوع در دسترس داشته باشید.

توجه داشته باشید که اگر اطلاعات کافی برای تعمیر آن ندارید بهتر است از نمایندگی ایران رادیاتور کمک بگیرید. متخصصانی که برای تعمیر برای شما ارسال می شوند از مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند. در واقع اگر شما بدون اطلاع و آگاهی در مورد تعمیر و مشکلات رایج عیب یابی دستگاه ایران رادیاتور وارد عمل شوید و قصد تعمیر آن را داشته باشید ممکن است آسیب بیشتری به آن وارد کنید.

دلایل نشتی آب در پکیج

یکی از دلایل نشتی آب در دستگاه ممکن است به علت خرابی شیر پرکن باشد. همانطور که می‌ دانید وظیفه شیر پاک کن تنظیم میزان فشار آب در رادیاتور ها و در مدار گرمایش است. در صورتی که این پکیج خراب شده باشد شما با نشتی آب مواجه می‌ شوید. لذا اول باید به بررسی شیر پرکن بپردازید اگر مشکل از شیر پرکن بود و شیر پرکن شما خراب شده بود باید آن را تعویض کنید.

اما اگر با بررسی شیر پرکن متوجه شدید که مشکل از واشر و یا لاستیک آن است کافیست فقط واشر ها را عوض کنید.  دیگر نیازی به تعویض شیر پرکن ندارد. یکی دیگر از دلایل نشتی آب ممکن است به علت از بین رفتن آب بندی سیستم باشد. ممکن است با گذشت زمان لاستیک های آب بندی سیستم توسط اجزای در حال حرکت از بین بروند و موجب نشتی آب شود.

آسیب دیدن مبدل حرارتی

یکی از مشکلات رایجی که برای این دستگاه پیش می آید آسیب‌ دیدن مبدل حرارتی است. هنگامی که مبدل حرارتی دستگاه آسیب ببیند و یا بپوسد و به هر دلیلی خراب شود تنها را تعویض آن است. لذا شما باید آن را با یک مبدل حرارتی جدید تعویض کنید. یکی از نشانه های خراب شدن مبدل حرارتی نشتی آب است. همانطور که می دانید اگر مبدل حرارت ترک خورده باشد دیگر نمی شود آن را تعمیر کرد.

بهترین جایگزین کردن یک قطعه جدید دیگر است. این مشکل از جمله مشکلاتی است که راه حلی به جز تعویض قطعه وجود ندارد. بنابراین توجه داشته باشید که اگر مبدل حرارتی را تعویض نکنید مشکل نشتی آب پکیج برطرف نمی شود. برای تعویض این قطعه اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید و تازه کار هستید می‌ توانید از تهران سرویس کاران کمک بگیرید.

علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور

در بعضی از مواقع متوجه می‌ شوید که پکیج شما خاموش شده است. سوالی که در این زمینه پیش می‌ آید این است که علت از کار افتادن پکیج چیست. دلایل زیادی وجود دارد که موجب خاموش شدن این دستگاه می شود. در واقع بعضی از پکیج ها هنگامی که از کار می‌ افتد بر روی نمایشگر آن کد خطا نشان می دهد که نشان دهنده دلیل خاموش شدن دستگاه است.

همچنین ممکن است پکیج شما خاموش شود اما هیچ کد خطای بر روی نمایشگر به نمایش گذاشتن نشود. در این مواقع ممکن است دوشاخه پریز برق وصل نشده باشد. اما یکی از اصلی‌ترین دلیلی که موجب خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور می شود ممکن است کم بودن فشار گاز باشد. علاوه بر این در بعضی از مواقع خراب بودن و تنظیم نبودن شیر گاز موجب خاموش شدن دستگاه می شود. گرفتگی لوله ها و رسوب گرفتگی مبدل ثانویه و تنظیم نبودن فشار پکیج هم مزید بر علت است.

جمع بندی

در بعضی از مواقع با استفاده از پکیج ایران رادیاتور مشاهده می کنید که دستگاه شما به دلایلی از کار افتاده و بر روی نمایشگر آن کدی به نمایش در آمده است.  در واقع کد ها نشان دهنده مشکلات پکیج هستند. کد E1 از که به معنای خراب بودن پرشر سوئیچ است.

علاوه بر این ممکن است شما بر روی نمایشگر کد E88 را مشاهده کنید دلیل ظاهر شدن این کد گرمای بیش از حد مجاز پکیج است. اما در بعضی از مواقع ممکن است در حین استفاده از پکیج مشاهده کنید که پکیج شما نشتی آب دارد. در این صورت علت‌های مختلفی وجود دارد که موجب به وجود آمدن این مشکل شده است. در حقیقت شما عزیزان با استفاده از خدمات تهران سرویس کاران می توانید این مشکلات را از بین ببرید بدون اینکه مبلغ زیادی بابت تعمیر آن پرداخت کنید.

دکمه بازگشت به بالا