خانواده و جامعهبرترین های کار و کسب

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

مدارک لازم برای اجاره خودرو اتباع ایرانی

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده :

شرایط سنی مورد نیاز :

داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :

گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

مدارک شناسایی مورد نیاز :

کارت ملی

احراز مدرک شغلی :

گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

(گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است).

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک :

یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.

مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

مدارک لازم برای اجاره ماشین اتباع ایرانی مقیم خارج

شرایط سنی مورد نیاز :

داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :

کپی گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه. با گواهینامه رانندگی محل سکونت خود می توانید به مدت 6 ماه از زمان ورود به ایران رانندگی کنید

مدارک شناسایی مورد نیاز :

عکس کارت شناسایی معتبر

عکس از پاسپورت

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت) :

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی ( دیپوزیت)که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.

نکته : برای اجاره خودروهای اقتصادی نیاز به اصل پاسپورت نمیباشد اما برای اجاره خودروهای لوکس میبایست اصل پاسپورت هم به امانت گذاشته شود در غیر این صورت دو برابر ودیعه نقدی ( دیپوزیت ) دریافت میگردد.

مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود

مدارک لازم برای اجاره خودرو توریست ها

شرایط سنی مورد نیاز :

داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :

گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

با گواهینامه رانندگی محل سکونت خود می توانید به مدت 6 ماه از زمان ورود به ایران رانندگی کنید

مدارک شناسایی مورد نیاز :

عکس پاسپورت

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت) :

پرداخت مبلغی به عنوان دیپوزیت یا ودیعه که در هنگام برگشت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

برای اطلاع دقیق تر برای مشتریان خارج از کشور ایران و توریست ها لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید:

مدارک مورد نیاز افراد کارمند و شاغل دولتی و یا نظامی:

ارائه و تحویل کارت شناسایی

ارائه و تحویل گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت.

ارائه و تحویل چک کارمندی به میزان 20% بیشتر از مبلغ قیمت روز خودرو

شرایط اجاره خودرو

شرایط اجاره خودرو در تهران و شهرستانها بسیار آسان بوده و تنها با مدارک نام برده شده می توانید هر خودرویی که موردنیازتان هست اجاره کنید. شما می توانید نسبت به بودجه در نظر گرفته شده برای اجاره خودرو و تعداد روزهای مورد نیاز و مقایسه لیست قیمت، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. قیمت اجاره خودرو با توجه به نوع خدمات دریافتی و تعداد روزهای اجاره شما متفاوت می باشد. اجاره خودرو بدون راننده دارای شرایط گوناگون است که در زیر به همه آنها اشاره شده است.

تعداد روزهای اجاره خودرو

خودرو های اجاره ای به صورت ساعتی ، روزانه ، هفتگی و ماهانه اجاره داده می شوند که با توجه به نوع اجاره خودرو متفاوت است. در اجاره خودر بدون راننده حداقل تعداد روزهای اجاره 3 روز است. اما در خودرو های با راننده به صورت ساعتی نیز اجاره داده می شود. نرخ های اجاره ماشین عروس نیز برای 15 ساعت در طول روز میباشد.

شرایط هزینه سوخت خودرو اجاره ای

سوخت ماشین اجاره ای به این صورت است که وسیله نقلیه اجاره ای با همان میزان سوخت که در ابتدا در اختیار مشتری قرار داده شده باید بازگردانده شود.

شرایط تحویل و عودت خودرو

خودرو در محل شرکت تحویل و پس گرفته خواهد شد لیکن در صورت تمایل به تحویل خودرو در غیر از محل شرکت به طور مثال فرودگاه و یا هتل و یا درب محل کار بایستی هزینه ترانسفرخودرو پرداخت شود. شما باید در زمان اجاره خودرو محل تحویل و عودت خودرو را در شهر و محل مورد نظرتان … و یا محل دفتر شرکت را مشخص نمایید تا متصدی تحویل در مکان درخواستی خودرو را به شما تحویل دهد.

شرایط پرداخت هزینه اجاره خودرو

شرایط پرداخت هزینه اجاره خودرو با توجه به نوع اجاره شما متفاوت می باشد.

شرایط پرداخت هزینه در اجاره خودرو بدون راننده :

برای هزینه اجاره خودرو بدون راننده به ازای هر 24 ساعت یک روز اجاره بها تعلق میگیرد. رزرو و لغو رزرو خودرو در مجموعه ما به صورت رایگان می باشد. شرایط پرداخت هزینه اجاره خودرو بدون راننده به این صورت می باشد که در زمان تحویل خودرو و بستن قرار داد، کل مبلغ کرایه همراه با مبلغی به عنوان دیپوزیت به نسبت قیمت خودرو از متقاضی اجاره کننده دریافت می گردد.

قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 200 تا 500 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 15 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول شما بازگردانده خواهد شد.

شرایط پرداخت هزینه در اجاره خودرو با راننده :

برای پرداخت هزینه اجاره خودرو با راننده، در زمان رزرو % 10 از ارزش خودرو به عنوان ودیعه از مشتری دریافت خواهد شد و مابقی مبلغ کرایه نیز در حین سرویس اجاره خودرو تسویه می شود.

مراحل رزرو تا تحویل خودرو

مرحله 1: مکان و تاریخ تحویل خود را به صورت آنلاین یا از طریق تلفنی با ایمیل به ما ارسال کنید.

در رزرو آنلاین ، مشخص کنید که می خواهید خودرو را در کدام شهر تحویل و در کدام شهر بازگردانید. در این مرحله باید تاریخ و ساعت دقیقی را که می خواهید خودرو تحویل و یاعودت شود را نیز باید مشخص کنید.

مرحله 2: خودرو مورد نیاز خود را انتخاب کنید

افرادی که دارای خدمات cip هستند از گیت های اختصاصی پلیس و گذرنامه جهت سهولت در تردد برای اجتناب از صف های طولانی عبور می کنند. جایگاه CIP ، بازرسی بار و عوارض گمرکی و تمامی امور مربوطه انجام پذیر می باشد و در طی تمامی مراحل کارمندان عملیات تشریفات همراه مسافران می باشند.

مرحله 2: خودرو مورد نیاز خود را انتخاب کنید

افرادی که دارای خدمات cip هستند از گیت های اختصاصی پلیس و گذرنامه جهت سهولت در تردد برای اجتناب از صف های طولانی عبور می کنند. جایگاه CIP ، بازرسی بار و عوارض گمرکی و تمامی امور مربوطه انجام پذیر می باشد و در طی تمامی مراحل کارمندان عملیات تشریفات همراه مسافران می باشند.

مرحله 4: تکمیل مشخصات رزرو کننده

در این مرحله باید مشخصات خود را وارد کرده که شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس ، شماره پاسپورت یا کد ملی و ایمیل شما است .دراین مرحله نیز برای پرداخت مبلغ کرایه و دیپوزیت ، می توانید یکی از گزینه های در محل و یا پرداخت آنلاین را انتخاب کنید.اگر در زمان تحویل خودرو عجله دارید میتونید پرداخت آنلاین را انتخاب کنید. روش پرداخت آنلاین شامل کلیه کارتهای اعتباری است.

مرحله 5: ارسال پیش فاکتور!

در صورت انتخاب پرداخت کرایه خودرو در محل پس از اتمام مراحل ، نسخه ای از پیش فاکتور برای شما ارسال خواهد شد. درصورت نیاز در زمان تحویل دستگاه کارت خوان سیار توسط متصدیی آورده م یشود.

مرحله 6: مدارک خودرو را تحویل داده و دیگر خودرو در اختیار شماست

اکنون زمان تحویل خودرو در مکان درخواستی شما است . مدارک لازم برای اجاره خود را به نماینده ما تحویل داده و خودرو را بگیرید. امضای قرارداد رسمی اجاره خودرو نیز در زمان تحویل ماشین به شما خواهد بود.

نکته : اگر نیاز به تمدید قرارداد خودرو داشتید حتما 48 ساعت قبل با تماس با بخش رزرو خودرو را تمدید کنید.

مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود

تمام باورهای غلط در مورد اجاره خودرو بودن راننده را فراموش کنید

اجاره خودرو بدون راننده سال‌ها است که در ایران انجام می‌شود. اما به دلیل محدود بودن مجموعه‌هایی که اقدام به این کار می‌کنند، این صنعت در ایران کمتر شناخته شده است. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اجاره خودرو چیست و در چه شرایطی افراد به سراغ اجاره خودرو بدون راننده می‌روند؟ در این مطلب به سراغ علت‌های اجاره خودرو و همینطور روش‌های آن می‌رویم.

چرا افراد به سراغ اجاره خودرو می‌روند؟

معمولاً افرادی به سراغ اجاره اتومبیل می‌روند، که ترجیح می‌دهند خودروی خاصی را سوار شوند. یا اینکه می‌خواهند در تمام مدت ماشین در اختیار خودشان باشد و بدون نگرانی به مقصدهای مختلفی سر بزنند. از طرف دیگر شما در زمانی که ماشین بدون راننده اجاره می‌کنید، می‌توانید از مزیت داشتن فضایی شخصی تر و صمیمی‌تر استفاده کنید.

برای یک قرار کاری مهم می‌خواهید آماده شوید. یک خودروی مناسب می‌تواند تکمیل کننده شما باشد. شاید هم بخواهید تجربه سواری با یک خودروی لوکس را داشته باشید. خودتان پشت فرمان بنشینید. یا اینکه برای کامل کردن یک شب رویایی نیاز به ماشینی مناسب داشته باشید. چه انتخابی بهتر از اجاره خودرو بدون راننده؟

می‌خواهید به سفر بروید؟ احتمالاً برای کسانی که صاحب ماشین نیستند. گزینه حمل و نقل عمومی (هواپیما، قطار و اتوبوس‌) بهترین گزینه روی میز باشد، اما در مقصد چه می‌کنید؟

فرض کنید به شیراز می‌روید. به سادگی می‌توانید جاذبه‌های شهر را ببینید. اما اگر بخواهید به سراغ پاسارگاد یا تخت جمشید هم بروید آن هم در زمان محدود و بدون داشتن اتومبیل در اختیار، تا چه اندازه به زحمت می‌افتید؟ شاید هم از آن دسته افرادی هستید که نه فقط به مقصد بلکه به مسیر هم اهمیت می‌دهید، دلتان می‌خواهد گاهی در مسیر زمان بیشتری برای خودتان داشته باشید. یا حتی در هر شهری که دوست داشتید شبی را صرف کنید.

برای همه مسائل فوق بهترین ایده اجاره خودرو بدون راننده است. با این کار شما راحت تر از همیشه می‌توانید برای سفر و گشت و گذارتان تصمیم‌گیری کنید.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو هم مانند هر کار دیگری از شرایط خاص خودش پیروی می‌کند. هرچند این روزها بسیاری از سایت‌های خرید و فروش و شبکه‌های اجتماعی آگهی‌های مربوط به این مسئله را به اشتراک می‌گذارند اما باید توجه داشت که برای انجام درست اجاره خودرو بدون راننده در اولین قدم شما باید به سراغ مرجعی معتبر برای این کار بروید. شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خرید و فروش آنلاین اغلب به دلیل اینکه به سادگی قابل پیگیری نیستند، نمی‌توانند مرجع مناسبی برای اجاره خودرو بدون راننده باشند. همچنین باید توجه داشت که در فضای اینترنت همیشه شیادان و فرصت طلبان به دنبال روشی برای سودجویی هستند.

در صورت اجاره یک اتومبیل از چه طریقی می‌توانید از تحویل سالم آن اطمینان پیدا کنید؟ چگونه می‌توانید متوجه شوید خودرو مورد نظر شما سرقتی نیست یا در صورت بروز هر مشکلی چه کسانی به پشتیبانی در خصوص آن می‌پردازند؟ پیشنهاد ما به شما اعتماد به سایت‌های رسمی اجاره خودرو بدون راننده است.

در ابتدای ورود به این سایت‌ها شما با اینماد یا همان نماد اعتماد الکترونیک سایت رو به رو می‌شوید که نشان دهنده تأیید اصالت سایت از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. اما توجه کنید برخی از سایت‌ها اقدام به جعل این نماد می‌کنند! پس حتماً روی اینماد کلیک کنید و اطلاعات صاحب کسب و کار را به دقت چک کنید. و فقط به دیدن لوگوی اینماد اکتفا نکنید.

در سایت‌هایی که به صورت حرفه ای به سراغ اجاره خودرو رفته‌اند، شما اطلاعات دقیق و کاملی از روند اجاره خودرو، مدارک لازم و شرایط ضمانت را می‌توانید ببینید. قدم دوم برای اجاره خودرو بدون راننده، انتخاب خودروی مناسب است. شما باید با توجه به نیاز و علاقه‌تان انتخاب مناسبی از میان خودروهای موجود هر مجموعه‌ای که به سراغ آن می‌روید داشته باشید. در چنین مواقعی در صورتی که خودروی خاصی را در نظر ندارید می‌توانید به سراغ مشاوران مجموعه بروید. این افراد به خوبی می‌توانند در امر انتخاب و اجاره شما را راهنمایی کنند.

سومین و آخرین قدم نیز اطلاع درست از شرایط این کار و پیدا کردن مناسب‌ترین روش ضمانتی و پرداخت است. بیشتر مجموعه‌های اجاره خودرو بدون راننده به دلیل آسان‌تر کردن شرایط اجاره خودرو، روش‌های متنوع و گوناگونی را برای ضمانت و همینطور پرداخت هزینه‌های خودرو در نظر می‌گیرند، طبیعی است که هزینه‌های مربوط به هر خودرو با توجه به نوع و مدل آن می‌تواند کاملاً متفاوت باشد. از طرف دیگر با توجه به اینکه حالا دیگر هر خودرو به تنهایی یک سرمایه مهم محسوب می‌شود. داشتن ضمانت مناسب در قبال بازگرداندن سلامت هر خودرو کاملاً منطقی و طبیعی به نظر می‌آید.

اما شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه باعث شده تا صاحبان چنین کسب و کارهایی روش‌هایی مانند اجاره خودرو بدون چک و روش‌هایی حتی متنوع‌تر را به مشتریان خود معرفی کنند.

اجاره خودرو بدون راننده

مجموعه ما از جمله مجموعه‌هایی در ایران است که در ۱۵ سال اخیر به خوبی توانسته در عرصه اجاره خودرو بدون راننده فعالیت کند. این مجموعه دارای خودروهایی متنوع در مدل‌های مختلف است. همچنین مشاوران مجموعه به صورت مدام در حال پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان خود در سراسر ایران هستند. این مجموعه تا امروز با ارائه راهکارهای به روز برای ضمانت و شکل پرداخت هزینه امروز توانسته جایگاه خوبی را در میان مشتریان از آن خود کند.

این مجموعه پس از سال‌ها فعالیت در فضای آفلاین، حالا چند سالی است که با روی آوردن به تکنولوژی‌های روز محدوده فعالیت‌هایش را به فضای وب گسترش داده است. امروز شما می‌توانید به سادگی با چند کلیک از آخرین موجودی خودروهای مجموعه و قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید. بد نیست بدانید این مجموعه نه فقط برای اجاره خودرو بلکه تا پایان سفر شما و بازگرداندن خودرو به پارکینگ در کنار شما خواهد بود و در همه مراحل در صورت نیاز به رفع مسائل مربوط به خودرو خواهد پرداخت.

دکمه بازگشت به بالا