اقتصادیبرترین های کار و کسب

چگونه با پرفکت مانی پول واریز کنیم؟

آیا دنبال خرید ترون بدون احراز هویت هستید پس تا انتها مقاله همراه ما باشید.پرفکت مانی، یک سیستم معاملاتی برای واریز و برداشت دلار، یورو و در سطح بین الملل است که در ادامه این مطلب هرآنچه باید درباره آموزش واریز و برداشت پرفکت مانی بدانید، پرداخته‌ایم.

آموزش واریز و برداشت پرفکت مانی

نحوه واریز و برداشت در پرفکت مانی چگونه است؟ اگر حساب پرفکت مانی دارید و نمی‌دانید چگونه باید واریز و انتقال وجه را انجام دهید، در این مقاله از اکس اونیکس؛ روش‌ها و آموزش واریز و برداشت پرفکت مانی را بررسی کرده‌ایم. پرفکت مانی این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده است که به راحتی از سایت‌های خارجی خرید کنند، در سطح بین‌ الملل انتقال وجه انجام دهند و درآمدهای ارزی خود را از این طریق از دلار و یورو به ارز فیات ریال تبدیل کنند.

در پی این موضوع که پرفکت مانی برای ایرانیان تحریم نیست، تراکنش‌ها در پرفکت مانی نیاز به پرداخت مالیات ندارد و احراز هویت در این سیستم تراکنش معاملات بین المللی اجباری نیست؛ درحالی‌که احراز هویت در این سیستم به شما این امکان را می‌دهد که هزینه کمتری برای کارمزد پرداخت کنید. قبل از آن‌که به سراغ ادامه این مطلب برویم؛ اگر هنوز حساب پرفکت مانی ندارید، وارد سایت PerfectMoney.is شوید و از طریق راهنمای تصویری در مقاله ، حساب پرفکت مانی خود را بسازید.

How to deposit money with Perfect Money

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

واریز پول به حساب پرفکت مانی روش‌های مختلفی دارد که هر کس می‌تواند بر اساس شرایط موجود یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و تراکنش‌های خود را انجام دهد. با این حال همه روش‌های موجود برای واریز پول به حساب پرفکت مانی در ایران کاربرد ندارند و تنها چهار روش زیر از متداول‌ترین شیوه‌های واریز پول به حساب پرفکت مانی است.

انتقال از وب مانی به پرفکت مانی (حواله بانکی)

با سیستم پرداخت جهانی وب مانی، هرآنچه در حساب وب مانی دارید می‌توانید به حساب پرفکت مانی خود واریز کنید. این عملیات مانند حواله بانکی در سطح بین الملل انجام می‌شود. برای واریز پول از این روش لازم نیست حتما حساب وب مانی داشته باشید؛ انتخاب یک شرکت واسطه معتبر می‌تواند برای شارژ کیف پول پرفکت مانی‌تان به شما کمک کند.

مراحل واریز وجه به حساب پرفکت مانی از حساب دیگر

 1. برای واریز وجه از این روش باید پس از وارد شدن به کیف پول دیجیتال پرفکت مانی به صفحه اول پنل کاربری‌تان بروید.
 2. با توجه به این موضوع که سایت فروشنده چه ارزی را می‌خواهد به حساب شما واریز کند، شماره حساب دلاری یا یورویی خود را پیدا کنید.
 3. شماره حساب را به شرکت واسطه بدهید تا مبلغ مورد نظر را به حساب پرفکت مانی شما حواله کند.

نکته: حساب دلاری در پرفکت مانی با U و حساب یورو با E نمایش داده می‌شود.

واریز به حساب پرفکت مانی با بیت کوین

یکی از روش‌های انتقال وجه به حساب پرفکت مانی، استفاده از صرافی‌های آنلاین و و سپس انتقال آن به حساب پرفکت مانی برای واریز وجه است. تنها باید دارایی دلاری یا ریالی خود را به صرافی منتقل و آن‌ها را بیت کوین تبدیل کنید؛ سپس Butcoinهای خریداری شده را به حساب بیت کوین پرفکت مانی انتقال دهید.

مراحل شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین

 1. پس از وارد شدن به کیف پول و کلیک کردن روی گزینه Deposit، واریز وجه با Bitcoin را انتخاب کرده و در پنجره جدید روی گزینه Create new deposit کلیک کنید.
 2. اگر برای اولین بار است که می‌خواهید حساب پرفکت مانی خود را با بیت کوین شارژ کنید باید حساب بیت کوین بسازید؛ پس گزینه Creat it را بزنید.
 3. با انتخاب گزینه Create a new BTC wallet، پنجره جدیدی برای شما نمایش داده می‌شود و با زدن تیک گزینه تایید ساخت حساب بیت کوین و کلیک روی Add wallet، حساب بیت کوینی شما با موفقیت ایجاد می‌شود.
 4. حالا مجدد به صفحه Create bitcoin deposit باز گردید. حساب بیت کوین مورد نظر خود را انتخاب کرده و اندازه بیت کوینی که می‌خواهید به حساب پرفکت مانی واریز کنید را مشخص کنید.
 5. با کلیک روی گزینه Preview صفحه‌ای جدید برای بررسی جزئیات برای شما باز شده و با کلیک روی Confirm تراکنش با موفقیت انجام می‌شود.

شارژ حساب با ووچر پرفکت مانی

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای واریز وجه به حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی است. ووچر همان کارت شارژ با کد ۱۶ رقمی فعالسازی است که مبلغ مشخصی ندارد و براساس بودجه شما خریداری و صادر می‌شود. شما می‌توانید با توجه به مقدار بودجه‌ای که دارید از صرافی اکس اونیکس را انجام دهید و پس از وارد کردن رمز ووچر در کیف پول پرفکت مانی، به‌صورت آنی حساب خود را شارژ کنید.

مراحل واریز وجه به حساب پرفکت مانی با ووچر

 1. پس از ورود به حساب پرفکت مانی روی گزینه Deposit کلیک کرده و گزینه E-Voucher را انتخاب کنید.
 2. سپس در پنجره جدیدی که باز می‌شود، اطلاعات ووچر (کد ۱۶ رقمی فعالسازی و کد ۱۰ رقمی شناسایی) را وارد کنید.
 3. پس از وارد کردن کدها و Turing number، روی گزینه Activate an e-Voucher کلیک کرده تا واریز وجه انجام شود.
 4. شارژ حساب کیف پول پس از تکمیل ثبت معامله و در لحظه به اندازه مبلغ ووچری که خریداری کرده بودید، انجام می‌شود.

انتقال وجه به حساب پرفکت مانی با خدمات ارزی صرافی های آنلاین

یکی دیگر از راه‌های آسان و معتبری که برای آموزش واریز و برداشت پرفکت مانی باید به آن اشاره کنیم؛ خرید پرفکت مانی از صرافی‌های دیجیتال است. با پرداخت ریال به حساب صرافی دیجیتال می‌توانید خرید پرفکت مانی را انجام دهید و از این طریق مبلغ مورد نظر را به دلار یا یورو به حساب خود واریز کنید.

مراحل واریز وجه به حساب پرفکت مانی با خدمات ارزی صرافی آنلاین

 1. پس از ورود به کیف پول روی گزینه Deposit کلیک کرده و گزینه Certified Partners را انتخاب کنید.
 2. پس از کلیک روی گزینه Certified Partner، لیستی از صرافی‌های معتبری که خدمات شارژ حساب پرفکت مانی را ارائه می‌دهند؛ برای شما نمایش داده می‌شود.
 3. کارمزد، قیمت خرید و فروش پرفکت مانی و Trust Score(امتیاز قابل اعتماد بودن صرافی‌ها که بر اساس فعالیت‌های گذشته آن‌ها تعیین می‌شود)، فاکتورهایی هستند که با آن‌ها می‌توان صرافی‌های لیست شده را مقایسه و بهترین را از بین آن‌ها انتخاب کرد.
 4. پس از انتخاب صرافی مورد نظر، به سایت آن رجوع کرده و به مبلغ مورد نیاز پرفکت مانی خریده و حساب خود را شارژ کنید.

نکته: اکس اونیکس ارائه دهنده خدمات خرید و فروش پرفکت مانی بدون کارمزد و بدون احراز هویت است که می‌توانید از طریق آن برای معاملات پرفکت مانی اقدام کنید.

روش های برداشت پول از حساب پرفکت مانی

برداشت پول از حساب پرفکت مانی نیز مانند واریز وجه به حساب پرفکت مانی روش‌های مختلفی دارد که برخی از آن‌ها در ایران کاربردی نیستند. عملیات برداشت از حساب پرفکت مانی ساده‌تر از واریز پول به این نوع حساب است و همه روش‌های پرداخت به یک صورت انجام می‌شود. قبل از آن‌که به سراغ روش‌های متداول برداشت پول از حساب پرفکت مانی برویم، در ادامه مراحل برداشت وجه را بخوانید و در صورت هرگونه ابهام درباره آموزش واریز و برداشت پرفکت مانی، سوالات خود را در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.

مراحل برداشت وجه از حساب پرفکت مانی

نکته: پس از انتخاب روش برداشت وجه از حساب پرفکت مانی و کلیک روی گزینه Next، خلاصه تراکنش را بررسی کرده تا از صحت مبلغ وارد شده و اطلاعات دیگر اطمینان حاصل کنید. در نهایت از طریق وارد کردن کد تایید ایمیل شده، برداشت خود را تایید کنید تا انتقال وجه انجام شود.

برداشت با استفاده از حواله بانکی

در این مطلب از آموزش واریز و برداشت پرفکت مانی، گفتیم که می‌توانید برای شارژ حساب پرفکت مانی از شرکت‌های واسط کمک بگیرید. برای برداشت پول از حساب پرفکت مانی، این روش نیز صدق می‌کند. می‌توانید از شرکت‌های واسطه بخواهید شماره حساب دلار یا یورو خود را به شما بدهند. مبلغ مورد نظر را از طریق کیف پول پرفکت مانی به حساب آن‌ها واریز کرده و به همان اندازه از آن‌ها ریال بگیرید.

برداشت با ارز الکترونیک

سرمایه پرفکت مانی خود را می‌توانید از طریق شبکه‌های نظیر وب مانی، اسکریل و… به ارزهای الکترونیک تبدیل کنید. با تبدیل دارایی خود به ارزهای الکترونیک، می‌توانید آن‌ها را به حساب اشخاص دیگر انتقال دهید یا به فروش برسانید و به ارز فیات مورد نظر (دلار، یورو یا ریال) تبدیل کنید.

برداشت وجه از کیف پول پرفکت مانی از طریق صرافی های دیجیتال

ساده‌ترین راه برای برداشت وجه از حساب پرفکت مانی، فروش پرفکت مانی به صرافی‌های دیجیتال معتبر ایرانی است. برای برداشت از طریق این روش لازم نیست کارمزد زیادی پرداخت کنید و پس از فروش و در کمترین زمان، سرمایه شما به حساب بانکی‌تان منتقل می‌شود.

برداشت وجه از حساب پرفکت مانی با بیت کوین

در مقاله آموزش گام به گام ساخت کیف پول پرفکت مانی گفتیم که در یک کیف پول پرفکت مانی می‌توانید ۳ حساب برای نگهداری طلا، ۳ حساب بیت کوین و ۲ حساب یورو ایجاد کنید. ازاین‌رو، از طریق کیف پول پرفکت مانی می‌توانید سرمایه خود را به بیت کوین تبدیل کنید. فرقی نمی‌کند که سرمایه شما دلار یا یورو است؛ تنها کافی است بودجه خود را از حساب یورو یا دلار به حساب بیت کوین کیف پول پرفکت مانی واریز کرده تا به بیت کوین تبدیل شود. سپس از طریق حساب بیت کوین، بودجه خود را به صرافی ایرانی یا بین المللی مورد نظر انتقال دهید. سپس از طریق صرافی‌ دیجیتال می‌توانید به راحتی بیت کوین خود را تبدیل کنید.

برداشت وجه از حساب پرفکت مانی با کارت پیش پرداخت ای ووچر

با بودجه‌ای که در حساب پرفکت مانی دارید می‌توانید ووچر بخرید. ووچرها تاریخ انقضا ندارند و در هر زمان که بخواهید می‌توانید از طریق صرافی‌های دیجیتال آن‌ها را به پول نقد تبدیل کرده یا از سایت‌‌های خارجی که از ووچر پرفکت مانی پشتیبانی می‌کنند، خرید کنید.

دکمه بازگشت به بالا